Отговори
# 15
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Добре...
Мели,нямам за цел нито да се заяждам,нито да обобщавам.
Това си е моето мнение и впечатление от 2ма конкретни лекари от майчин дом,за които тук във форума съм чела само хубави неща.
Не съм ходила по болници и лекари,слава богу,с изключение на раждането.Искрено се надявам те да не са представителна извадка за всички лекари в България!
Но - има и такива за които говоря.След една абсолютно безпроблемна бременност се ус..ха,умориха ми детенцето, и най-лесния начин да се замажат нещата и да избягат от отговорност беше да ме изпишат по бързата процедура срещу подпис!
Но както казахте всеки си има глава на раменете,и тя е за мислене...
Идеята ми,като писах по-горното,не беше да обобщавам,съжалявам ако така е прозвучало,а да ви кажа преди да се подпишете и да напуснете болницата хубаво да си помислите.

# 16
  • Мнения: 7 186
Да допълня,че една много голяма част от "докторята" ще те подкрепят да си ходиш по живо-по здраво,стига да се подпишеш предварително. #2gunfire #2gunfire #2gunfire
За да им се махнеш от главата и да не носят отговорност за теб.[/b]


Не съм обобщила,казах"голяма част".

Не каза голяма част, а много голяма част, което за мен означава болшинството или...? newsm78

# 17
  • Мнения: 637
Добре...
Мели,нямам за цел нито да се заяждам,нито да обобщавам.
Това си е моето мнение и впечатление от 2ма конкретни лекари от майчин дом,за които тук във форума съм чела само хубави неща.
Не съм ходила по болници и лекари,слава богу,с изключение на раждането.Искрено се надявам те да не са представителна извадка за всички лекари в България!
Но - има и такива за които говоря.След една абсолютно безпроблемна бременност се ус..ха,умориха ми детенцето, и най-лесния начин да се замажат нещата и да избягат от отговорност беше да ме изпишат по бързата процедура срещу подпис!
Но както казахте всеки си има глава на раменете,и тя е за мислене...
Идеята ми,като писах по-горното,не беше да обобщавам,съжалявам ако така е прозвучало,а да ви кажа преди да се подпишете и да напуснете болницата хубаво да си помислите.

Съжалявам искрено за това, което ти се е случило! Просто аз не съм един от тези лекари, които се мъчат да избягат от отговорност, затова така реагирам.  Уверявам те, че една много голяма част от българските лекари се опитват да помогнат на пациентите си, поемат отговорност за здравето им и не заслужават да бъдат обиждани.

И подкрепям призива ти първо да се мисли, преди да се сложи подписа и да се напусне болницата. Затова по - горе казах, че постъпването в болница е право, а не задължение.

# 18
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Радвам се,че има хора като теб,Мели!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт