Как давате храната от кухнята?

  • 1 926
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 958
..............И съм го измислила така - 20ч. супа
20:30 къпане и после млякото и айдеее smile3524

Точно така правя и аз Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 250
Сутрин давам- попара,кус-кус,каша,настъргани плодове с мляко,корнфлекс,овесени ядки...... (зависи какво имам в момента,обикновенно ги редувам) Simple Smile
На обяд си хапва основното ядене от кухнята с половин филийка хляб Simple Smile
Следобяд си яде крема Simple Smile
А вечер супата с една филийка хляб. Когато са ни сипали по малко супа от кухнята, му правя и 200 гр. Фризо 3  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 230
аз не давах вечер супа,защото  памперса не издържаше Simple Smile

# 18
  • Мнения: 844
Ох, а моят не ще вечер супа или там което е останало около 100 грама и заминава в канала или някой го изяжда. Вечер иска само мляко от шише и това е. newsm78

# 19
  • Мнения: 5 299
Искам и аз да попитам нещо. Понеже днес ходих да се записвам на кухня, и исках да почна да давам супа - трябва ли да давам сухар? Вики засега яде само зел. и плод. пюре(месни и жълтък не съм давала ), но не съм заместила цяло хранене. В сухара няма ли глутен? И ако не се лъжа май мярнах един надпис, че яденето от кухнята да не се дава по-късно от три часа..

# 20
  • Germany
  • Мнения: 7 944
В сухара има глутен, но то и в кремчето от кухята също има така че е по добре да го пробваш първо и тогава да ядете кухня. Освен това доколкото знам и жълтък слагат, а и месо всякакво. А това че може да се съхранява само 3 часа храната не го знаех, но ще попитам. Аз в момента гледам да си въведа повечето храни, че кухята ще я почне детегледачката и да не стане някой гаф.

Общи условия

Активация на акаунт