Каква пяна за коса при начупване с дифузер????

  • 20 079
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 416
Аз когато смятам да се суша с дифузера процедирам така- първо сресвам добре косата след къпане докато е леко влажна, после слагам пяна колкото мандарина, разпределям добре по цялата коса и сресвам отново точно за да се разпредели равномерно и навсякъде пяната. Някои казват, че въобще не трябвало да се реше чупливата и къдравата коса, защото се разваляли къдриците, но как иначе да се разпредели равномерно продукта за коса?! Пробвала съм да не я реша веднага след пяната на влажна коса след като току що съм я сложила, но става на клечки мойта коса тогава, защото просто не е разпределена добре и на едни кичури има повече пяна, а на други не.

# 76
  • Мнения: 1
Уф от няколко дни усилено търся продукти на ouidad в България, но така и не видях никъде.. по-точно във Варна.. Sad А има доста хубави неща за къдрава коса..

# 77
  • Мнения: 6
а от къде си ги взимала тези продукти?заинтересувах се и аз!тъкмо прегледах сайта им- всичко ми харесва!ако намери6 някъде -пи6и ,моля Hug

# 78
  • Мнения: 0
Марито , да те попитам този продукт , на който си качила снимка как се казва и на коя марка е ?

# 79
  • Мнения: X
При мен най-хубаво става с черната пяна на тафт, взех и зелената, но с нея не става много добре.
Аз я начупвам "на сухо" така:
- обръщам косата надолу(предварително сресана), мокря ръцете с вода и намачкавам по краищата
- след като е леко влажна и не е много бухнала, слагам пяна и продължавам да я намачквам
- суша с дифузера

Ефекта е мокър, но мен така ми харесва, със зелената пяна и без вода става по-мека косата, но не така силно начупена. На следващата сутрин сресвам и повтарям процедурата, но без пяна само вода Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт