Дубай

  • 185 662
  • 743
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 734
Аз пак да се цопна тук  wavey
вилия, честно казано от описанията, най ми допадна возенето с балон.  Иначе ако ви харесва Private Tour с лимузина - ок. Аз не държа на точно това возило и честно казано се изкефих и на нощната обиколка със синята линия на Big Bus, седнали в откритата част. Общо взето е въпрос на предпочитания преди всичко и пари, разбира се.
Аз лично за първо ходене в Дубай и то само за 4 нощувки, бих прескочила тази оферта.  Peace Това не значи обаче, че е лоша. И ако решите да се възползвате - ще чакаме споделени впечатления.  Wink

# 481
  • Стара Загора
  • Мнения: 486
Много ми хареса и на мен това с балона, но се предлага само от БЕТА ТУРС , и трябва да купим от тях вояажа до Дубай. Ако някой има отзиви за тях моля споделете.

# 482
  • Мнения: 734
Много ми хареса и на мен това с балона, но се предлага само от БЕТА ТУРС , и трябва да купим от тях вояажа до Дубай. Ако някой има отзиви за тях моля споделете.


Едва ли те са единствените - там го организира местна фирма, вероятно те просто го представят на българската публика. Разтърсете се, помолете хотела за съдействие или ако харесате друг туроператор, кажете му да издири тази оферта- кой я предлага и да ви кажат цена. Хората са казали - който търси - намира.  Wink
Иначе, както споменах, на първо четене не бих се възползвала от идеята. Да не говорим, че лимузина с поне 6 човека вътре - голям си праз, че е лимузина...то става като автобус.  Joy

# 483
  • Мнения: 1
Това с балона е страхотно, но като че ли не си струва... пък и, ако метеорологичните усповия не са подходящи(както са напсисали) няма да се сътои ... Аз не знам да има силни ветрове и бури там, но знае ли човек  newsm78

# 484
  • София
  • Мнения: 1 861
Здравейте, момичета! Simple Smile Имам нужда от помощ. Ноември ще ходим до Дубай със съпругата ми и сме се спрели на две агенции засега. Едната е Елфи турс, които все още не са определили ноемврийската си дата и другата е Джон Лий травел, които летят през Истанбул на 9-ти ноември. Цените им са еднакви за едни и същи хотели/разлика около 30 евро/. Коя агенция да изберем според Вас? Засега клоним към Джон Лий травел newsm78

# 485
  • Мнения: 0
Препоръчвам Ви друга агенция - изпитано е !

http://dubai.starrytravel.com/

# 486
  • София
  • Мнения: 1 861
Препоръчвам Ви друга агенция - изпитано е !

http://dubai.starrytravel.com/


Благодаря за предложението  bouquet но за съжаление те имат само 4 дневни  пътувания до Дубай с директен чартърен полет от София. А ние искаме поне 6 нощувки да са. И затова се спрях на тези две агенции, които летят през Истанбул и имат по 6 нощувки в Дубай. 4 дни ми се вижда твърде малко за далечна дистинация Simple Smile

# 487
  • София
  • Мнения: 1 861
Galactic Voyager  bouquet отново направи най-доброто предложение и благодарение на нейната идея Марбро турс ще ни направят индивидуален трансфер с колкото нощувки пожелаем в избран от нас хотел през ноември. Simple Smile

# 488
  • Мнения: 1 730
идея Марбро турс ще ни направят индивидуален трансфер с колкото нощувки пожелаем в избран от нас хотел през ноември. Simple Smile

Ами дано да останете доволни, аз съм ги ползвала веднъж за тази дестинация, и макар че се славят с опит за нея, аз лично имам резерви към тях и не бих ги препоръчала на приятели  Peace Проучете си внимателно нещата и настоявайте да се съобразят с вашите изисквания, щом ще е индивидуална програма. Мои познати са ползвали астралхолидейс за Дубай и са доволни общо взето, аз нямам лични впечатления от тях. 

# 489
  • София
  • Мнения: 1 861
идея Марбро турс ще ни направят индивидуален трансфер с колкото нощувки пожелаем в избран от нас хотел през ноември. Simple Smile

Ами дано да останете доволни, аз съм ги ползвала веднъж за тази дестинация, и макар че се славят с опит за нея, аз лично имам резерви към тях и не бих ги препоръчала на приятели  Peace Проучете си внимателно нещата и настоявайте да се съобразят с вашите изисквания, щом ще е индивидуална програма. Мои познати са ползвали астралхолидейс за Дубай и са доволни общо взето, аз нямам лични впечатления от тях. 
Ако искаш можеш да споделиш тук или на лични от какво не си останала доволна, за да избегнем ние такава ситуация. Благодаря ти предварително  bouquet

# 490
  • Мнения: 734
Препоръчвам Ви друга агенция - изпитано е !

http://dubai.starrytravel.com/



Само дето са сложили на сайта снимки, които не са от Дубай... Thinking
А и постовете ти са само 4 с 4 линка към агенции....не е ли странно?  Thinking

# 491
  • София
  • Мнения: 1 861
Ехееее, любимата ми тема така е заспала летен сън, че ми трябваше лупичка докато я открия във форума Grinning А ми трябваше  да я открия, за да споделя благодарността си към АniSim  и Galactic Voyager. Благодаря Ви  bouquet
Ани ми помогна със съветите си и съм сигурен, че няма да съжалявам, че я послушах за предупрежденията и и няма да отидем до Дубай с агенцията, към която тя има забележки и оплаквания. А Галактик и този път ми помогна и ни направи индивидуален трансфер.
Така, че вече мога да се похваля. Летим на 10 ноември за Дубай с инидивидуален трансфер за 7 нощувки в хотел Citymax Al Barsha. Simple Smile с полет на Аерофлот през Москва. И цената излиза доста по-евтино отколкото организирана екскурзия.

# 492
  • Мнения: 1 730
roje, ами то Рамадан там и жеги, та и затова тематя и тя позамряла  Wink Радвам се, че съм ви била от полза и аз с нещо, и се надявам да си изкарате супер  Peace

# 493
  • Мнения: 2 575
Всичко звучи добре, а цената през Москва няма как да е висока - Аерофлот е компания, от която определено има доста да се желае и се надявам, че всичко ще мине ОК при вас. Аз лично не бих я препоръчала на никой, след като колеги я ползваха няколко пъти към Хонг Конг и всеки път имаше грандиозни проблеми с полети, закъснения и други, които не искам да коментирам тук.

Последна редакция: вт, 23 авг 2011, 14:19 от Asinka

# 494
  • София
  • Мнения: 1 861
И ние се надяваме да няма проблеми Simple Smile Но сега ако седнем да мислим какво лошо би могло да ни се случи, не само с Аерофлот, а и с всяка една компания ще си развалим лятното настроение newsm78

Общи условия

Активация на акаунт