Днес изстина късче от сърцето ми.

  • 2 408
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 399
Много съжалявам! Моите съболеzнования! Поплачи си сега да ти олекне. Но zнай че тя винаги ще бъде с тебе, в твоите мисли, ще те напътства и ще ти се радва. И ще има своето местенце в сърцето ти, никога няма да те напусне.

# 16
  • Мнения: 1 793
Моите съболезнования!  толкова е тежко, когато губиш близки хора.  каквото и да напиша ще е слабо пред болката , която чувстваш....Нека душата й почива в мир!

# 17
  • Мнения: 2 825
Моите съболезнования, Елфче ! Наистина е тежко, когато някой си отиде от този свят, но може наистина да е на по добро място в момента, а и тя винаги ще бъде с теб.

# 18
  • Мнения: 810
Моите съболезнования! Единственото успокоение, което и аз имам за себе си, е че душите им са на прекрасно място и са щастливи.

Аз загубих дядо си преди години и сякъш загубих и детството си, защото той ме возеше на колелото му отпред на столче и него чаках да ме вземе от детската градина, той ми разказваше приказките за Ушко и Зъбчо Simple Smile и ми береше грозде от лозата, той ми беше най-любимия дядо на света. Сега понякога си говорим и аз си мисля, че е с мен и, че ми помага. 

Двете ми баби са още живи, но много възрастни...непрекъснато отхвърлям жестоките неприемливи мисли, ако....и ми е ужасно мъчно за всичкото време, което губим заедно, докато аз съм толкова далече.

# 19
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Бог да я прости...Но там горе няма болка, което е утешение за нас...Остават спомените и тихата мъка, че детството ни си отива....

# 20
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Поклон пред паметта и!
Мир на праха и!
 Flowers Rose Flowers Rose

# 21
  • Мнения: 940
Моите искренни съболезнования Sad ,аз успях да изпратя всичките ми баби и дядовци  Cry ,но сигурно е двойно по тежко когато си толкова далеч.
((((((прегръдки))))))

# 22
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Moите съболезнования , Елфче !

Аз преди 3 год. и няколко месеца , случайно реших да се обадя до БГ ( беше сряда,.. бях на работа...,
и разбрах за дядо ми, които  е бил починал   20- ина мин. преди да се обадя..... Още ми е мъчно....

# 23
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Искренни съболезнования и от мен!
Имала си прекрасна баба, която много си оби4ала.
Аз чувствам моята по същия начин и не мога да си представя , че един ден ще се случи и с нея това.Но това е животът. Лошото е това, че в такива мигове сме далеч от семействата си и това е нещото което  много ми тежи!

# 24
  • Мнения: 381
Каквото и да ти кажа няма да ти помогне много.Преживей си всичко и помни че толкова много любов не може да остане скрита.Вярвам че баба ти е знаела колко я обичаш.вярвам че сега те гледа от някъде и не иска да тъжиш толкова.Сигурна съм че там и е добре.

# 25
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Искрени съболезнования!
Да почива в мир  Flowers Rose запази това, на което те е научила. То е вечно.

# 26
  • Мнения: 108
Много съжалявам за баба ти. И аз преди 2 години загубих моя любим дядо. И също като теб не успях да му кажа колко го обичах. Всъщност му казах, но не бях сигурна че ме разбра в този момент. Аз мисля че не думите са важни за да разбере някой че го обичаш, а делата. Сигурна съм че твоята баба е знаела че много я обичаш.  Тя винаги ще е жива в сърцето ти. ДОбрите хора никога не се забравят. А за това че не си успяла да се сбогуваш с нея - искренно ти сачувствам. Но горе главата.

# 27
  • usa
  • Мнения: 2 113
моите съболезнования, елф! добрите хора не умират, те продължават да живеят в сърцата на тези, които ги обичат.
най-трудното в такива моменти е, че сме далеч от близките си и тяхната опора  Cry...

# 28
  • Мнения: 5 183
Ох, мила Елф!
Това е една от неприятните страни на емигрантския живот - няма ни до най-близките ни същества тогава, когато се слу4ват много неща - радости, болести, скръб ... а загубата на близък е нещо ужасно ...
Имах си и аз една прекрасна баба. Нося нейното име, макар и доста остаряло и неактуално - Славка се казвам. Майка все казва 4е искала да съм Силвия, но аз се гордея 4е съм Славка - нося името на прекрасен 4овек - моята незабравима всеотдайна баба.
Баба и дядо са помагали в отглеждането ми. Обожавам ги. Много сме си близки сега с дядо. Този силен мъж никога не бях го виждала да избухне, да нахока някого ... нито да пла4е. Но се разплака, когато аз заминавах толкова дале4 и каза: "Ех, много ще ми липсваш, както и рзговорите с теб. Дано си щастлива там!".
Мили4ка, това са нещата от живота. Искрено ти съ4увствам и не знам ... как да облек4а болката ти ... Оби4ай баба си, спомена за нея. Разказвай и на детето си за тази баба, която е заемала важно място в живота ти!!!
А аз си извадих поука - отивам да звънна на дядо. ще му напиша и писмо - ей така, без повод, само да му кажа колко ми липсва и колко много го оби4ам.

# 29
  • Мнения: 513
Съчувствам ти, мамо Веси! Напълно знам какво изпитваш в този момент.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт