Помогнете-климактериум!

  • 13 036
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 730
И аз подкрепям консулт с класически хомеопат. Моя позната се чувства прекрасно и без проблеми след лечение с хомеопатия. Нещата при нея се нормализираха много бързо и трайно, спряла е приема на всякакви хормони. Намерете си добър хомеопат. Ако желаете мога да ви пусна препоръки на лични.
Хармонизиране и балансиране също може да се получи и чрез Рейки.

Последна редакция: вт, 10 ное 2009, 18:49 от Dani Avramova

# 16
  • Мнения: 1
Lirena, опитай с повишена консумация на храни, съдържащи естроген- соя, тофу, боб....и други би трябвало да има, но аз не знам Confused. За гърлото- гаргара с клеева тинктура (на непълна супена лъжица вода 5-7 капки) поне 20 дни, 10 дни почивка и после пак 20 дни ,това ми помогна на мен, дано подейства и при теб !Мисля, че може да ти е полезно ленено или рибено масло (Омега 3), влияе добре и при депресия, и в периода на предменопауза. Дано по-бързо се оправиш !

# 17
  • Мнения: 554
exter17,   Mr. Green Ами тооо, не знам откъде да започна, защото са много неща и е хубаво да се знаят подробности. Пила ли си хормонални, не си ли пила. Кога е започнал климаксът и все такива хубости. Но като се замисля, каквато и да е предисторията, с всички техники, които изброих в предния пост, става балансиране и хармонизиране на организма, а оттам и с изпотяването. Някои простички йога упражнения също ще помогнат, но за съжаление не мога да ти препоръчам кои точно, защото аз си правя лекичък комплекс.
Колкото повече се отложи климаксът, толкова по-добре. За съжаление ни набиват в главата, че той трябва да започне тогава и тогава и на база това колективно внушение все повече жени навлизат в климакса все по-рано. След като всички знаем, че дисбалансът у нас е заради стреса и емоционалните състояния, що не почнем оттам, а тръгваме от резултата, вместо от причината. Това не го казвам конкретно към теб - разсъждавам си. И най-вече да не слушаме разни там статистики-стъгмистики, които ни казват как да живеем. Защото наистина е ужасно някой доктор при всяка промяна в цикъла и изпотяване, като не може да измисли друга причина (а както прочетохме по-нагоре, това казват и без преглед Shocked), да ти каже, че навлизаш в климактериума.

Ако се чудиш коя техника да избереш, пиши на лични  Wink

# 18
  • Мнения: 15
И аз подкрепям консулт с класически хомеопат. Моя позната се чувства прекрасно и без проблеми след лечение с хомеопатия. Нещата при нея се нормализираха много бързо и трайно, спряла е приема на всякакви хормони. Намерете си добър хомеопат. Ако желаете мога да ви пусна препоръки на лични.
Хармонизиране и балансиране също може да се получи и чрез Рейки.
Спор няма. Най/ добре е да има консултация. Дай на лични но ще мога да отида чак лятото #Crazy

exter17,   Mr. Green Ами тооо, .......................................
Ако се чудиш коя техника да избереш, пиши на лични  Wink
Ще се възползвам. Благодаря!

# 19
# 20
  • Мнения: 84
невена и маточината и те помогат. Също така има билкови препарати, в които се съдържа екстракт от червени гроздови люспи, или пък такива с пчелно млечице, соя или соев протеин.

Общи условия

Активация на акаунт