Има ли забавяне в доставката на пратки от Англия?

  • 1 852
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
Здравейте,пазарувам редовно от ebay.co.uk и обикновено пратките ми пристигат за 3-4 дни,но имам пратено едно палто на 27.10., което все още не е пристигнало.Има ли и други чакащи като мен и дали проблемът е в англ.пощи?

# 1
  • Мнения: 14
Много е вероятно да е така, но ти все пак пиши на продавача и питай Peace

# 2
  • Мнения: 1 028
Бе те ,нали "Роял Мейл" стчкуват,ама в твоя случай надали касае.незнам каква е уговорката за изпращане.

# 3
  • Мнения: 184
Питах продавачката, но отговор липсва.
Отбелязано е ,че е пратено.

# 4
  • Мнения: 2 298
и аз имах една пратка от 26 окт, но вчера дойде... на пакета се виждаше, че е пусната на време.... вероятно скоро ще си получиш покупката  Wink.

# 5
  • Мнения: 451
Последната ми пратка оттам (с Royal Mail) дойде за 16 дни.

# 6
  • Мнения: 184
Мдааааа, явно проблемът е от там, което е успокоително.

# 7
  • Мнения: 594
Не знам дали все още има стачка, но последната ми пратка (поръчана на 29,10) дойде за 12 календарни дни.  Peace

# 8
  • Мнения: 282
Аз пък чакам пратка от UK пусната на 23.10. Sad.Сигурна съм,че продавачът от ибей я е изпратил,защото ми пусна по мейла разписката за пратката.

# 9
  • Мнения: 594
taffy , освен да провериш в пощенския клон ... На домашния си адрес никога не получавах известията навреме. Затова вече ги пускам на служебния адрес на мъжа ми!  Peace

# 10
  • Мнения: 151
Днес получих пратка от ebay изпратена миналата сряда 04,11, Peace

# 11
  • Мнения: 282
taffy , освен да провериш в пощенския клон ... На домашния си адрес никога не получавах известията навреме. Затова вече ги пускам на служебния адрес на мъжа ми!  Peace
Проверявам аз,но пък по принцип винаги ми оставят известия. Confused
Иначе вчера си взех пратка отново от ибей пусната на 3.11. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 184
И днес нищо.....трагедия, чакам 5 неща. Sad

Общи условия

Активация на акаунт