Май-129

  • 29 273
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 995
Привет!


Днес стиснах очи и заведох Ава на градина. Не срещнахме много родители с деца по пътя Rolling Eyes.
Ксения, Феъри, как са децата?

При мен няма нищо интересно. Ходихме на концерта на Харлем госпъл хор, беше велико! Много танцувахме, по едно време даже и на сцената Blush
Чудя се  дали да ви разкажа как вчера отидох на изпит, не си намерих групата, вдигнах скандал на информация и се оказа..., че съм закъсняла с един ден Embarassed Знам, че няма да впечатля никой, все пак вече ме познавате Whistling (Взех го, де. Явих се с друга група)

Гуш, пожелавам здраве и пари на съпружеството!
Адри, ми секси си! Какво?! Да не е сляпо детето Grinning

Диана, чакам клипа от това уникално, типично мъжко забавление Joy
Адвайс,  Hug

Хъгсиии, роди ли?
Деспина къде е ?

# 46
  • София
  • Мнения: 2 896
Мерси за честитките отправени към съпружеското тяло! Да ми е жив и здрав, ама точно на РД беше болен.

Krasoni, ще се обърне, къде ще ходи. Само споко!

Кроче, Хензел и Гретел сме я чели, ама не помня Ема особено да се е впечатлила от някой момент.

Kamij, от какво беше болна Ники? ОТ грипа ли или просто беше настинала?

Кате, и аз имам същата случка, но предполгам никой, който ме познава, не се учудва  Laughing
Честито, да почерпиш нещо, а? Кат се видим щи напомна.

Емата е в Пловдив все още - казала на майка ми, че иска и ние да отидем да живеем там (при майка ми). Аз искам, ама баща и нещо се колебае  Laughing
Чакаме братовчедката на Ема да се роди към 26-ти. Хайванчето ми като говорихме за подарък от Дядо Коледа, най-напред каза, че иска играчка за бебето. На мама добродушката е тя...
е после заизрежда от 1000 неща, като се жалваше, че понеже тя пишела драсканици, Дядо Коледа нямало да и разбере и щял да и донесе драсканици, та затва аз да съм напишела писмото. Аз се измъкнах, пък и хем да я стимилирам малко въображението, като и казах да нарисува, това което иска, щом не може да го напише.

# 47
  • Мнения: 689
Здравейте, Катка честито   bouquet
Гуш  Hug Мисля че вече го е направило, но ще се види другата седмица дали съм права в предположенията си  Heart Eyes
За подаръците за дядо Коледа и ние писахме писмо, но не беше много настоятелна да гледа как става, че аз се направих че го пиша на компютъра и пращам по нета  Wink
Най хубавото е че втория подарък, който пожела съвпадна с това, което и купихме допълнително от предварително пожеланото  Simple Smile
Лек ден на всички

# 48
  • Мнения: 948
Здравейте!

Вали е по-добре вече, но и тази седмица ще си остане вкъщи да се дозакрепи.Аз, обаче от днес съм отново на работа и още не мога да вляза в ритъм.

Катка, честито за изпита! Hug
Гуш, на патерица - да ти е жив и здрав съпругът!  bouquet

Вали си пожела дядо Коледа да му донесе лунен пясък.Вчера ходихме до Метро и той видя, че го продават и настояваше да му го вземем, защото дядо Коледа щял да бъде много зает и нямал да има време да му го донесе. ooooh!

# 49
  • Мнения: 689
Вали си пожела дядо Коледа да му донесе лунен пясък.Вчера ходихме до Метро и той видя, че го продават и настояваше да му го вземем, защото дядо Коледа щял да бъде много зает и нямал да има време да му го донесе. ooooh!
Ксения, а дали си чувала хубави отзиви за този лунен пясък, че Веси и тя много иска, ама ние като купихме първо другите неща и не остана място за този лунен пясък и сега се чудя дали да не кажа на леля й  newsm78

# 50
  • Мнения: 480
Лунен пясък съм обещала тържествено, че няма да купя. Това е абсолютна безмислица за мен. Две шепи пясък, разсипани на холната ми маса ... просто не мога да си го представя  Crazy Виж, за Плей - до пластелина преживях мъничките топченца, залепени по килима, дори се радвам, че го купихме и продължавам да го купувам. Даже сега мисля зъболекаря да купим. Но пясъкааа ... не!
Писмо до дядо Коледа не сме написали още. Снощи ме молеше Наско да сядаме да пишем, но според мен е по-добре направо да сложим брошурата на Хипо в един плик и да му я пращаме  Mr. Green
Кате, браво за изпита! Ама какви такива разсеяни студентки сте, бе! Ще забравите някой ден да си дадете бележниците да ви впишат шестиците  Wink  Hug
Болните да оздравяват!!!
Гуш, здраве и късмет за мъжо и за цялото семейство!!!

# 51
  • София
  • Мнения: 2 896
Ние пясъка го купихме лятото, когато Ема беше пак в Пловдив и с майка ми се скарахме заради него. Накрая искаше да ни изгони цялто домочадие барабар с пясъка...да сме си го сипели в нашата къща.  Laughing
Иначе е забавна игра, но не чак толкова, че да оправдае покупката. Пък и лесно чезне...абе пясък  Laughing

При всички положения, преди да се започнете играта с него, постелете нещо и доколкото е възможно върху него гледайте да играете.

# 52
  • Мнения: 3 818
Кате, днес ги водих на лекар - каза, че Миша е здрава вече, да й правя инхалации с физиологичен разтвор до неделя, Косето ще пие още два дни антибиотик и той минава в графа "здрав" Grinning

Честит ти изпит Grinning

Ние писма не сме писали, има време, той дядо Коледа е бърз Wink

# 53
  • Мнения: 689
Момичета, благодаря за мненията, явно няма да се купува такова нещо, ще си чакаме лятото за пясъка.
Ние избързахме с дядо Коледа, че после едно, че всичко изчезва от магазините и друго не се знае дали аз ще ходя по магазините, а така отдалече съм спокойна  Peace
Феъри, браво на децата, дано по малко да се разболяват, аз от утре пускам Веси на градина, че от днес нямало сборни групи, надявам се да удържи фронта.
Лека вечер

# 54
  • София
  • Мнения: 2 437
Еййй, ама позитивни постове  Grinning  Да му е драго на човек да чете веселите ви писания  Grinning
Аз малко в телегрфен вид:  Ние сме добре, около нас също всички са добре, работата е добре и сме доволни  Grinning

Целивам ви сите и си лягам  Hug Hug Hug

# 55
  • Мнения: 2 407
Кате четито!
Лунен пясък и ние взехме,не е разпилява толковоа,но всяко чудо за 3 дни, вече и бил омръзнал,а си игра точно 2 дни с него...
Ники постоянно гледа реклами по фокс кидс ,сега иска някакъв чичо доктор....направо ми е писнало с тия реклами...
Ники беше настинала ,само гърлото и беше червено и кашляше,но вече и мина..

# 56
  • Мнения: 121
Хайде и ние за подаръците: писмото още не сме го написали, но бабите вече са пуснали по едно. Всеки ден имаме различни мераци- динозаври, кученце с вълшебен памперс, китара със струни, пумпал и т.н. Пясъка си го изпроси за Димитровден, толкова пари за почти нищо игра. Иначе не ми цапа, защото се разтурва в кухнята с вестници, тави, тенджери и прочее посуда (чаши за формички) и прибирането е по-дълго от самата игра...

# 57
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Да се запиша в темата, че съвсем ви изпуснах!
Ксения, а дали си чувала хубави отзиви за този лунен пясък, че Веси и тя много иска, ама ние като купихме първо другите неща и не остана място за този лунен пясък и сега се чудя дали да не кажа на леля й  newsm78
Лунен пясък купих веднъж и толкова недоволна останах, че сега само някой да попита и казвам да не се прави тази грешка! Според мен обикновеният пясък е много по хубав за игра дори и в къщи. Има родители, на които им допада, но те са малцинство  Laughing

Ние вече почти спретнахме коледните подаръци.
Ели си поръча едно пони нa I love ponies, като плюшена играчка е, но има батерии и издава звуци и прави движения разни. Тя обича такива животинки. Миналата година от дядо Коледа получи подобно куче на Fur real friends и до ден днешен то й е една от любимите играчки, все батерии сменяме  Laughing Днес дори го носи в училище  Rolling Eyes
Отделно ще й взема едно като мозайка, да развива мисленето и финната моторика, както и задължителната книжка, спряла съм се на Лешникотрошачката, но с картинки, които са изрязани и изкачат, доста детайлни са, тя си пада по такива неща.

# 58
  • Мнения: 1 037
Здравейте мили майчета!
Със закъснение,но от сърце- честито племенниче на Валя,ЧРД на съпружето на Гуш,и честит взет изпит на Катка!  bouquetдано не пропускам нещо

Подаръци още не сме купили,но от толкова много искания.... трябва да се отсеят Crazy

Да ви споделя нещо -явно съм я закъсала със здравето.Снощи направих някаква нервна криза,цялото ми тяло се вкамени,лицето,устата-неможех да говоря и по тялото ми все едно бяха полазили хиляди мравки.стигнах и до бърза помощ,сложиха ми инжекция натриев бром.така и не разбрах за какъв синдром говорят,беше голяма лудница в спешното....а и за капак накрая доктора започна да ми говори ..........."ах,колко си прекрасна,ах.....хвани ме за ръката".Накрая ми даде визитката си,за да му се обадя да пием кафе.Пълен откачалник,запали си пуричка и миришеше на алкохол.
Сега ще се наложи да посетя невролог,да спра кафенцето и цигарките.Честно да си кажа,изплаших се толкова много,че дори си помислих за края Sad
На всички болни желая много здраве!

# 59
  • Мнения: 995
Да ви споделя нещо -явно съм я закъсала със здравето.Снощи направих някаква нервна криза,цялото ми тяло се вкамени,лицето,устата-неможех да говоря и по тялото ми все едно бяха полазили хиляди мравки.стигнах и до бърза помощ,сложиха ми инжекция натриев бром.така и не разбрах за какъв синдром говорят,беше голяма лудница в спешното....а и за капак накрая доктора започна да ми говори ..........."ах,колко си прекрасна,ах.....хвани ме за ръката".Накрая ми даде визитката си,за да му се обадя да пием кафе.Пълен откачалник,запали си пуричка и миришеше на алкохол.
Сега ще се наложи да посетя невролог,да спра кафенцето и цигарките.Честно да си кажа,изплаших се толкова много,че дори си помислих за края Sad
На всички болни желая много здраве!

Това звучи много страшно, Дидка! Не отлагай ходенето на невролог и си направи всички необходими изследвания!Стискам палци да е нещо инцидентно, че сме много млади за сериозни болести Hug

Феъри, само така!Радвам се, че се възстановяват децата.
Мери, това пони е в писмото на Ава до Дядо Коледа. Освен това иска интерактивно куче Боби и грънчарска работилница, която не мога да открия. Някакви идеи?
Благодаря за  за поздравленията!

Общи условия

Активация на акаунт