Системата минус 60

  • 98 913
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 320
maxell   чаша-две вино може със няколко парчета сирене. Който има книгата и я е прочел цялата да бе поправи ако бъркам.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 88
аз сам вече 4 дена на диетата и резултат почти няма  Thinking Само дето усещам постояннен глад надвечер.

# 47
  • Мнения: 2 320
jenaroza по-добре бавни но сигурни резултати.Все пак жената е свалила 60 кг за 18 месеца, което средно прави 3 кг на месец.Напълно здравословно и без йо-йо-то.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 88
бебок 86 мерси за уточнението .Аз точно заради йо-йо ефекта избрах тази диета понеже каквато и друда да е със сигурност го има. Лятото минах на сухар , нискомаслени храни и овесени ядки заедно с упражнения и свалих само 2кг но после ка4их 4 . ooooh!

# 49
  • Мнения: 13 777
Привет и от мен, момичета, от днес се включвам и аз, искам само да попитам след като след 18 часа не се приема нищо, вечер като всички се съберем около масата, аз какво мога да си позволя с чашката винце....

Като се съберете след 18 ч. всички около масата, ти ще пиеш чайче Peace Иначе се обезсмисля идеята за ранната (до 18 ч.) вечеря.

# 50
# 51
  • Варна
  • Мнения: 88
-1 kg  newsm44

# 52
  • Мнения: 2 320
jenaroza  smile3501.
Аз навих и мъжо да мине на този режим, че да видим.Каза че ще пробваме, пък дано му хареса пробата.

# 53
  • Мнения: 76
запис от мен и ще се пробвам скоро и аз Simple Smile

# 54
  • Варна
  • Мнения: 88
Килограмите станаха -2 Whistling

# 55
  • Мнения: 2 275
 smile3501успешно продължение!страхотен резултат!

# 56
  • Варна
  • Мнения: 88
чакам и вашите резултати .Нз защо но от както я почнах тая диета не изпитвам никакав глад по-цял ден мога да карам на савсем малко храна.Но най-важното е което си казах е от книгата 4е да не се страхуваме да отслабнем понеже аз бях зациклила на едни килограми доста време явно е било от страх .Сега си казвам няма от какво да се страхува6 ако ги свали6 .Така прпорачва авторката на книгата newsm78

# 57
  • Мнения: 2 275
аз правя по-скоро другата "да отслабнем докато спим",но взимам идеи и от тук.Много си приличат двете диети,не, по-скоро начини на хранене.И аз намалих много храната и не се чувствам гладна,но първите дни прекалявах със сладкото и виното,но сега нямам такива желания (май не е интересно,като е разрешено!).До тук -2кг за ,мисля,17-18 дни(ще проверя!).Закусвам хляб с тахан или мед,рядко постен кекс или овесени сладки  и кафе със сметана;обядвам месо ,зеленчуци и ориз или картоф,понякога за десерт черен шоколад с кафе(торта в неделя),вечер е месо,риба или кашкавал(преди и вино,но сега много рядко).С какво ядете елдата?И какви са ви менютата?

# 58
  • Мнения: 2 320
Добро утро. Аз нямам промяна на кг все още.Но до Коледа има време за останалите 3.
jenaroza би ли споделила менюто си за няколко дена?
tania6 на по-предните страници някой беше писал че яде елдата със сирене.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 88
Вчера ядох 2 банана и надвечер 2 кибапчета с мляко и хляб .Оня ден баница с боза и малко месо със салата .Нямам определено меню  просто ям квот ми хареса до 1, 2 часа и след 18часа нищо. Не съм ограничила и сладкото просто го ям до обяд. И мнооого движение...
А за днес менюто ще е овесени ядки с мялко .Надвечер 2 кюфтета със салата и 1 филия хляб.Кафе си пия със сметана и малко захар.Но мойте резултати ги постигнах мисля със доста движение и неядене след 18ч това е основното .

Общи условия

Активация на акаунт