Всъщност, веднъж появили се стриите могат ли да изчезнат?!?

  • 17 405
  • 31
  •   2
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Много са лоши стриите ...целулита поне с  упражнения  се намалява( или изчезва ), обаче  стриите  са  разкъсвания на кожата и ако са дълбоки  на 3 пласта в  дълбочина ....няма махане... Rolling Eyes Освен с  нови пластични процедури ....лазер ...абе ... Rolling Eyes  С крем ....само ако са много повърхностни и много "пресни"....и  то   може  би.... newsm78

за съжаление самата истина cryняма спасение no

# 16
  • Мнения: 258
мога обаче да ви кажа за един домашно правен мехлем,който не знам защо си въобразих,че ги намалява малко...прави се от невен и мас мисля.ако някой се интересува,ще попитам за точната рецепта...аз започвам отново да го използвам(след като спрях да се мажа заради 'успокоението',което прочетох,че ще изчезнат след време)
Интересно ми е какъв е този мехлем. newsm78Ако намериш рецептата,моля те напиши я. bouquet
Не искам и аз да те отчайвам,но знам че появилите се стрии никога не изчезват напълно.
Полагай грижи за тялото,кожата трябва винаги да е добре овлажнена.
Съжалявам,че чак сега пиша,просто трудно я открих рецептата ,но ето я-4 препълнени шепи невен(листа,стъбла и цветове) се нарязват на дребно.500 г свинска мас се загряват като за пържене.В тази гореща мазнина се изсипва нарязаният невен,попържва се малко,разбърква се и се сваля от котлона.Съдът се покрива и се оставя 1 ден да престои.На следващия ден сместа леко се затопля,после се филтрира през ленена кърпа и се насипва в чисти съдчета(обикновено кутийки от стари кремове с капачета).Аз лично от това нещо съм много доволна,помага при рани от изгаряне и други,при разширени вени,гъбички по краката и т.н.Даже мисля да запазя една кутийка за беба,защото помага и при разни люспички,корички в носа и други.Надявам се да съм била полезна  Blush

# 17
  • Мнения: 5 103
С вакуум се махат тоест заличават до дебелина на косъм

# 18
  • Мнения: 5 317
мога обаче да ви кажа за един домашно правен мехлем,който не знам защо си въобразих,че ги намалява малко...прави се от невен и мас мисля.ако някой се интересува,ще попитам за точната рецепта...аз започвам отново да го използвам(след като спрях да се мажа заради 'успокоението',което прочетох,че ще изчезнат след време)
Интересно ми е какъв е този мехлем. newsm78Ако намериш рецептата,моля те напиши я. bouquet
Не искам и аз да те отчайвам,но знам че появилите се стрии никога не изчезват напълно.
Полагай грижи за тялото,кожата трябва винаги да е добре овлажнена.
Съжалявам,че чак сега пиша,просто трудно я открих рецептата ,но ето я-4 препълнени шепи невен(листа,стъбла и цветове) се нарязват на дребно.500 г свинска мас се загряват като за пържене.В тази гореща мазнина се изсипва нарязаният невен,попържва се малко,разбърква се и се сваля от котлона.Съдът се покрива и се оставя 1 ден да престои.На следващия ден сместа леко се затопля,после се филтрира през ленена кърпа и се насипва в чисти съдчета(обикновено кутийки от стари кремове с капачета).Аз лично от това нещо съм много доволна,помага при рани от изгаряне и други,при разширени вени,гъбички по краката и т.н.Даже мисля да запазя една кутийка за беба,защото помага и при разни люспички,корички в носа и други.Надявам се да съм била полезна  Blush
Много ти благодаря.  bouquet
Весела прекарване на новата година.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 654
Приятелка ми каза, че при нея имал ефект масажът с утайка от кафе- освен, че кожата ставала супер гладичка и заличавал целулита, стриите също видимо "избледнели".

# 20
  • Мнения: 1 983
на мен лекар ми е казвал, че свинската мас задържа вода и така се получава целулит, аз също се мажех със свинска мас, докато бях бременна, но щом ух това веднага спрях, а за протокола - и аз имам стрии, които са лилави, а се вижда от лентичката ми кога съм родила, ще взема и аз да си го взема тоя крем и да се боря Peace

# 21
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
С вакуум се махат тоест заличават до дебелина на косъм
мимка , би ли пояснила за какъв вакуум става въпрос, къде и колко струва? Ще съм ти безкрайно благодарна, (а и не само аз предполагам) понеже само такова не съм пробвала. Вичко друго - без ефект #Cussing out

# 22
  • Мнения: 2 910
С вакуум се махат тоест заличават до дебелина на косъм
мимка , би ли пояснила за какъв вакуум става въпрос, къде и колко струва? Ще съм ти безкрайно благодарна, (а и не само аз предполагам) понеже само такова не съм пробвала. Вичко друго - без ефект #Cussing out

И аз това искам да попитам,защото признавам си за вакуум чувам за първи път.

# 23
  • Мнения: 5 577
Могат, казвам аз!  Peace

При мен стана така.

# 24
  • Мнения: 5 140
Могат, казвам аз!  Peace

При мен стана така.

Е как ги махна тогава. newsm78

# 25
  • Мнения: 2 910
Могат, казвам аз!  Peace

При мен стана така.



Каква надежда ми вдъхна Hug
Сподели как точно стана baby_neutral

# 26
какво ви е мнението за жълтия лазер, видях за него страницата www.borex-medical.com

# 27
  • Мнения: 1 383
Ей, не изпускайте темичката на задните страници! Следя я с интерес и чакам да кажете нещо повече за лазера и вакуума. Имам ужасни стрии на корема, въпреки мазането със скъпи мазила по време на бременността и с коригиращи след нея. Родих едро бебе и коремът ми беше огромен, сега е ужасно набръчкан точно около пъпа, вече 6 месеца след раждането.

# 28
  • Мнения: 202
И при мен проблемът е същият, само че аз съм родила преди 2 години.

# 29
  • Мнения: 109
Искам да споделя скромния си опит с вас.По време на бременността втривах обилни количества зехтин / студенопресован, разбира се /;но след като родих се появиха няколко ивици около бедрата горе и продалжих със зехтина HugВсеки ден по няколко пъти #Crazyсамо чаках да заспи бебка и започвах-много съм доволна сега няма и следа от тях!Пробвайте,но мисля, че е за по пресни случаи

Общи условия

Активация на акаунт