ПЛЕВЕН - 122

  • 30 402
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 619
Цоп и аз в новата тема.
И аз гласувах за Деси, само чакам потвърдителния мейл.

# 16
  • Мнения: 2 070
И аз не познавам голяма част от номинираните, но ми беше интересно да прочета за всички и си промених мнението, има достойни хора

Не съм съгласна обаче с присъствието на Румен Петков и може би на лекарите, които според мен трябваше да са си в друга категория
Въпросният ендоскопски център го откриха даже 2007ма и още тогава се проведе обучителен семинар

# 17
  • Мнения: 765
Да Ви запитам за добър кардиолог?
Препоръчаха ми д-р Чолаков, но уш преглежда в СВ. Панталеймон, а от там ми казаха,че не работел при тях.
Гледам в Авис Мекида му пише името, но не ми вдигат вече час телефона.

# 18
  • Мнения: 4 390
В кино "Смирненски" що филми съм изгледала.
Имаше и кино "Москва"... /за младите, до "Будапеща" и хотел "Фейс"/. Чак после дойде ред на кино "Освобождение", то беше върха за времето си, както и КВК, модерна работа. Grinning Стари спомени събудихте.

Бочко, няма нищо ако се забави поставянето на ваксината, по-добре не води детето или ако се свържеш с вашия лекар, помоли го да дойде да я постави у вас, ако толкова държиш да е точно на деня.

Диксън, мерси за инфото, че щях да се разкарам напразно. Hug Другия понеделник ще отида.
Евак, Нади питай за добър кардиолог.

# 19
  • Мнения: 5 026
Аз изхвърлих брошурите и сега не помня кога какво намаляват. А ми харесва това намаление.

# 20
  • Мнения: 5 278
Евче,на Нади баща й е кардиолог доколкото и аз знам,пиши й  Peace Юли добре ли е? Какво показаха изследванията?
Дивианка,оправи ли се малката? Как й е личицето?
Деси,и аз попрочетох. Стана ми интересно това момче,което е спасило някакво дете при епилептичен припадък.Ако не беше ти в същата категория щях да гласувам за него  Peace
Атракция,аз я имам,питай ако те интересува нещо. Или в сайта направо. Там може да ги разгледаш като си вкараш клиентския номер.

# 21
  • Мнения: 645
Запис  и от мен в новата тема!
Силви,кухнята е чудесна,и аз като Дикси се размечтах за момиченце Mr. Green
Тина аватара ти е много готин и актуален Wink
Джина,те медиите достатъчно тръбят за падането на стената Mr. Green,както и за грипа,вече и новините не гледам,ушите ми мазоли хванаха,то едно и също вече ooooh!
Влизам и аз да гласувам  Wink
Снощи някой имаше ли проблем със сайта не ме пускаше изобщо ни от компа,ни от лаптопа Rolling Eyes
Хаха не мого да се публикувам от нови постове Laughing

# 22
  • Мнения: 765
Ани, ами поддържа високо кръвно и никой нищо не му изписва. В понеделник изследванията-доста висок холестерол, но чак за четвъртък или петък щели да му дадът час за кардиолог. Аз се притеснявам и не искам да чакам до тогава.
На Нади писах с въпросче на лични, благодаря ви!
Снощи и за не можах да влезна в сайта.

# 23
  • Мнения: 87
Джина със съжаление отбелязах аз лично колко бързо мина времето, повечето от което е изпълнено с безмислие и празнота.  Кое да отбележим по-напред в световен или близък план - падането на Берлинската стена или падането на бай Тошо! И двете събития бележат краят на щастливото ми детство. Дядо ми лека му пръст почина от скоротечен рак защото не можа да понесе развиващите се събития! Дано са си стрували тези двайсет години бъркоч. Казват едно нещо преди да се поправи вземе да се оплете докрай. Между другото аз лично съм ти много ядосана, че вчера си затри постовете!
Сега по казуса Деси! Laughing Laughing Laughing Хубаво е в един такъв обществен списък да има млади хора, но за да затвърдим имиджа на Деси аз предлагам да оглави протесна подписка, а по-късно и някакви национални действия, може и митингово шествие против вчерашното обявление на правителството, че съкращават еднократната помощ за майки на близнаци, както и помоща за майки студентки. Да вземем да ги изметем и тия наглеци! Намерили от кого и какво да пестят, при все че общата статистика говори за едни следни приблизителни проценти: Ако на година се раждат около 70000 деца само около 1000 са близнаци или повече.  #Cussing out Венсеремос! #2gunfire
evak за високия холестерол вместо да пие хапчета, които повреждат черния дроб, най-добре го накарай вечерно време да пие накиснати във вода само овесени трици!

# 24
  • Мнения: 765
Номадка, засега не са му изписали нищо. ЕКГ-то му е добре.Но той понапълня и си мисля, че е от килата е всико. Сега почнахме диета, врътка колелото, ще му пека хляб от трици. И това с накиснатите трици ще пробвам.
Четох и за сваляне на кръвното и понижаване на лошия холестерол по три скилидки чесън всяка вечер.

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Днес в МЕТРО има 20% намаление на малки домакински електроуреди и 10% на цитруси. Вчера много се чудих да отида ли в МЕТРО за играчка, но синът ми не ще играчки за Коледа. Отговаря уклончиво и само повтаря, че подаръците не са само играчки. ooooh!

# 26
  • Мнения: 189
Евак,прати го при мене,на Христо като му откриха високия холестерол започнах да му лазя по нервите,и ей го-цяла фиданка е вече,почти 20кг свали,което за неговото телосложение си е много.Майтапа на страна-да яде твоя човек ябълки и то в по-големи количества PeaceАко е качил повечко в последно време както каза ти,щом регулира килограмите ще се оправи и холестерола Hug
Тина,страшен аватар hahaha
Дес,и аз в кюпа Peace
Аз пък цяла сутрин не мога да вляза в "мамата" Laughing
Бушона ми в кухнята сдаде багажа ooooh!,Хриси ще обядва пюре,аз някоя филия и ще чакаме Христо да се прибере.Язък ми за бързането да наготвя. Crossing Arms
Валка,дай пример за малък електроуред?Иначе казано кухненския робот влиза ли в категорията?Аз като се замисля обаче,не мога да се сетя дали съм виждала такъв в Метро newsm78

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Музе, не знам - преписах го дословно.

# 28
  • Мнения: 2 136
Мъжа ми има също висок холестерол и триглицериди. Засега горе долу контролираме положението като всяка сутрин яде по 2 лъжици овесени трици в нискмаслено кисело мляко, и 1 ябълка нарязана вътре. Свинското го изключихме от менюто/само аз го дебна да го няма вякоя вечер и да си метна на скарата мазни свински гърди  Simple Smile/ Вечер ябълков пектин разтворерен в малко мед, че в друго не се разбива и като постои в меда се слага и малко вода. Килограмите са му горе долу добре- висок е 1,90 и тежи около 92-95 кг.
И аз гласувах за Деси, жалко че не можех да пропусна политика.

# 29
  • Мнения: 645
И аз гласувах  за Деси Peace,малко се по чудих за Далаклиев,като  съученик,ама той има и други номинации - Мъж на годината2009 Wink
Номадка,аз съм в потрес от решението на правителството,направо нямам думи,намериха от майките и от здравеопазването да пестят пари,и само като се сетя кои пак ще се нуждаят от помощи ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: вт, 10 ное 2009, 12:00 от desisladka

Общи условия

Активация на акаунт