ПЛЕВЕН - 122

  • 30 409
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 556
Момичета, ни машинка за хляб имам, нито роботче, нито нищо. Само сокоизстисквачка и онова мулти ренде, забравих му името, от което ползвам единствено приставката за цедене на цитруси  Grinning По случай новата си кухня мярнах из форума рецептата "Лесен сладкиш без яйца" и го направих - стана супер. На мъжа ми един приятел беше у нас и му обяснихме, че присъства на епохално събитие, понеже за 10 години брак това ми е първия сладкиш. Почерпихме го и се посмяхме, а децата няколко пъти питаха невярващо: "Мамо, ти си правила сладкиш??" Ще видим сега, в новата кухня май по-често ще ми идва вдъхновението, може и някой козунак да врътна по Великден  Grinning Много обичам да готвя, но тестени изделия и сладки не похващам.

Дивианка, ами естествено, че млякото е основно, добре, че сте открили проблема! Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 87
Деси ако си сладокусна и нещо ти се дояде, ухапи се по ръката и кажи: "Туй по-сладко!".
Диди от какво мляко на какво минахте?

# 62
  • Мнения: 2 070
Прекаляватееее!  Сладокуса съм май, всъщност за пръв път така ми се яде тестено по време на б-ност, преди беше кисело и двата пъти, затова акушерката каза, че сигурно ще е друг пол

# 63
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дивианка, и аз само твойта рецепта за козунак ползвах по Великден. Колко козунаци се изядоха тогава, нито един провал. Peace
Деси, дано да е друг пол, да разнообразите. Simple Smile
Който е правил тестени изделия да занесе на жената, дояде й се.

# 64
  • Мнения: 1 951
Деси, и с двете ми бременности, ми се ядяха тестени изделия - пити, мекици....момчета се пръкнаха, така, че а дано!  Mr. Green
Хапи се по ръцете деее  Laughing

# 65
  • Мнения: 2 556
Спирам, аз хем не правя никога, а само веднъж на 10 години, ама намерих да го спомена  ooooh!

# 66
  • Мнения: 2 070
о, няма нужда да ми носят ще ида да си купя като се събуди Ели
О не, мама ще идва - ще  и кажа да ми донесе! Супер

# 67
  • Мнения: 5 278
Деска,хайде дано е мъжко този път,ама ще бъде голям глезльо,да знаеш,с толкова жени да му угаждат  Grinning

# 68
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз пък постоянно ядях кисели краставички и карфиол преди 5 години.

# 69
  • Мнения: 544
Здравейте, момичета!

Аз от солидарност към Деси, малко да сменя темата  Laughing. На някои от вашите снимки за обзавеждане съм виждала лепнати по стената апликации, но не мога да се сетя на кого бяха. Искам да лепна в стаята на Марти няакакви детски картинки - герои от филмче или животинки. Та въпросът ми е къде се продават такива апликации? Питах в Практикер, но там казаха да търся по детските магазини, те пък ме пратиха по книжарниците, там пък ми казват, че не продават такива неща...Ако някой знае къде да търся, моля да сподели!

# 70
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Запис и се връщам да чета....нямате спирка..... newsm78

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Бранимира, в Джъмбо - София казваха, че има.

# 72
  • Мнения: 5 278
Бранимира,аз от Джъмбо си купих страхотни и са без пари - по 4 лв.,но много. Тук в Мосю Бриколаж имаше,но няма много детски и са над 10 лв. Ако искаш иди до там или питай някой ако ходи до София да ти купи.Но има много видове ,аз се чедих един час какво да си избера Simple Smile Има и по-скъпи,на по-големи фигури,но са все сладурски.

# 73
  • Мнения: 1 951
Бранимира, в Джъмбо. Тук в Плевен не знам да има. И в Домко, но пак в София.

# 74
  • Мнения: 2 881
Да, и аз оттам взех нашите. Бранимира, ако искаш ми пиши, ще ти взема. Имаше най-различни - цветя, риби, разни животинки.....

Общи условия

Активация на акаунт