имате ли проблем със замундата от чужбина?

  • 84 960
  • 586
  •   1
Отговори
# 30
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Мастърс е с покани, не става да се регистрираш. Банана не се отваря в определени държави, други пък публикуват съобщение, че за съответната държава трафика е изчерпан.

Аз се регистрирах без покана. Някои неща, обаче, не могат да се свалят. 

# 31
  • Мнения: 3 988
мастерс-тб не е с покани.  Peace Днес няколко познати (в различни страни) се регистрираха без проблем. РКБ, приятелка в Норвегия отваря арена с нула отпред.  newsm78 Мерси за наносет, сега ще чекна. (ред: Трафикът за вашата държава е изчерпан.  Whistling)
банана не знам дали се вижда навсякъде.

# 32
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 886
О'Хара, не си само ти Embarassed
Приятели в Гърция казаха, че за тях е само с покани мастерс, банана не се вижда в Германия, арената е с 0 отпред, само така се отваря, а наносет и той е с изчерпан трафик за Германия.

# 33
  • Мнения: 1 062
Кюбит, току що я отворих, а и мастерса " хвърчи". Обаче междувременно си рестартирах ПСто  Whistling
А това за различните страни..... обикновено получавам съобщение, че за моята страна не е разрешено ooooh!

# 34
  • Мнения: 221
Свалям без проблем от Замунда,от Арена не мога.

# 35
  • Мнения: 221
В Мастерс ми излиза това-Лимита на сайта е достигнат.Възможна регистрация чрез покана.Не успях да се регистрирам.

# 36
  • UK
  • Мнения: 1 938
И на нас не се отваря от вчера...уфффф...мислех, че е от нашия провайдър...тегля днес от piratebay, aма е малко бавничко. Искам си замундата!

# 37
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
при мен ,в Ирландия ,от сутринта не се отваря нито замунда,нито арена,но наносет няма проблем,вече изтеглих няколко филма.Надявам се бързо да оправят всичко,защото Замунда си ми допада най-много.

# 38
  • Мнения: 131
И аз се регистрирах в наносет, сега тегля. Но и на мен ми излезе някакъв друг сайт вместо арена. Мастерса оЩе го чакам да се зареди, май Ще се откажа. И аз си искам замундата!

# 39
  • UK
  • Мнения: 1 938
Благодаря за алтернативните сайтове, свалям Отчаяни съпруги, последната серия, от Наносет   bouquet

# 40
  • Мнения: 85
И при мен замунда я няма никаква, но  DMCA-removal-from-Google  се отваря и е много добър тракер!

# 41
  • Мнения: 832
И тук не се отваря замундата от вчера. Другите сайтове не съм ги пробвала, освен арената, но снощи ми излизаха само филмите като заглавия и инфо за филма, без да има откъде да се свали (или поне аз не го видях). Дано тази замунда я оправят, че много лошо иначе. 

# 42
  • Мнения: 490
http://zamunda.eu/
Ето тук са събрани алтернативни сайтове.

# 43
  • Мнения: 1 120
mimis, благодаря много за линка, ще ги разгледам сайтовете Simple Smile
За съжаление ни отнеха малкото удоволствие, но да стискаме палци, че ще го пуснат пак.
Навремето беше така и с датата Thinking

# 44
  • Мнения: 490
  Ibsena_ , аз също се надявам да имат някакъв проблем със сървъра, а не да са решили да ни отрежат окончателно Thinking

Общи условия

Активация на акаунт