Asi / Гордата Аси - 14-та тема

  • 23 218
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • plovdiv
  • Мнения: 54
преди малко писах ,оба4е на първа страница където са линковете за старите теми липсва 13 тема .Не знам ясно  ли се изразих преди малко ама Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 610


Хайде наздраве за освобождаването на Демир  Simple Smile .. Whistling

а Аси милата как се развълнува когато баща и и каза да тича при мъжа си..... Cry

Тинче- мерси за темата.   bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 375
Тинче няма линк към 13 тема, и тази снимка с ефектите къде я намери ooooh! ooooh! ooooh!
с това розово и синьо, направо са ужасни, толкова са хубави Аси и Демир, а някой от престарание ги е загрозил яко...
не знам дали само мен ме дразнят, но са ужасни ooooh!

# 33
  • София
  • Мнения: 5 334
Нали ви казах - в бързината пропуснах сумати неща? Сори! Embarassed Добавих вече 13-тата темичка!  bouquet

А, Морганче, ако и на другите не им харесва, ще я сменя. Аз я имам от много време тази лентичка - не помня вече от къде я намерих. Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 2 079
Днешната - 52 серия на Гордата Аси

http://dox.bg/files/dw?a=a5c1da9ff1

 Hug Heart Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 375
Сега да се изкажа за анкетата, гласувах че трябва да се съмняваш, без да го показваш..
в крайна сметка, всеки греши, няма безгрешни и незаменими хора, но ако се дебнеме - ще се хванеме...
винаги трябва да имаш едно на ум - за да не се самозабравиш, че си единствена, защото тогава правиш глупости и човека срещу теб почва да му писва, както стана с Керим и Дефне, от голямата и самонадяност, че тя е права и незаменима, сега реве....

но не да нямаш грам доверие, просто съмнението винаги според мен е нормално, аз се съмнявам и в себе си понякога, за разни решения, така че как да вярвам безрезервно на друг????? то това граничи със заблудата и малко ставаш кон с капаци...
това са мойте размисли и страсти за анкетата  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 26
Началото на новата тема много ми харесва!Браво на виновничката!  Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 5 334
Началото на новата тема много ми харесва!Браво на виновничката!  Simple Smile
Е, тя и старата си беше същата, ама... *черви се като доматче* Много мерси! Hug Hug Hug

Морганче, то хубаво да се съмняваш и да мълчиш, ама почваш да се разяждаш отвътре - така ли е, не е ли?! Както при Нериман - съмнява се в Ихсан, ама не седна веднъж очи в очи с него да поговорят и да обсъдят как точно стоят нещата със Сюхейля, а само се гризе отвътре и сама си прави гадно. Не знам, де - това си е мое мнение. Wink

# 38
  • Мнения: 199
Мерси за серииката!  bouquet
Тинче,мен тази лилавеещата от първа страница не ми пречи,но днеска ти и Кронито размахвахте едни големи красоти. Flutter

# 39
  • Мнения: 0
ехооооооо!здравейте!много хубава серия!и много смешни сърме и аслан!ми той без малко да прискрипе пишката с ципа на панталона,голяма жега му даде нериман!за анкетата-доверие на никого,най малко на мъж!така мисля аз и тоя път съм твърдо убедена в това което казвам!сега дано демир като го пуснаха да не продължи да се сърди на аси,че много ни се събра на последък!морган едно към едно съм съгласна с теб!

# 40
  • Мнения: 0
Днешната - 52 серия на Гордата Аси

http://dox.bg/files/dw?a=a5c1da9ff1

 Hug Heart Eyes

Огромно благодаря! newsm10

# 41
  • Мнения: 3
Здравейте! Гласувах с опция 1, защото именно това запази брака ми и го направи щастлив, спокоен и прекрасен цели 19 години. Аз видях и какво е да нямаш доверие на човека до теб и се бях зарекла, че с мен това няма да се случи. Успях да го постигна и сега имам прекрасен брак крепящ се на пълно взаимно доверие и зачитане на личната свобода на всеки един член от семейството. По същия начин възпитаваме и децата си и да ви кажа честно това е прекрасно

# 42
  • София
  • Мнения: 375
Тинче да се съмняваш, не значи да мълчиш и да те тъпчат....
значи съмнението трябва да е доста добре подплатено с факти, за да тръгна да се ежа... и тогава не е съмнение, а вече факт - две различни неща

а да си имаш едно на ум, че може да те предаде, или да сбърка някъде и да мълчиш - няма какво да те изяжда отвътре...

но никога не трябва да показваш безгранично доверие към когото и да било, човека като природа е лаком, има самочувствие и това доверие може да ти изиграе лоша шега - ти ще си вярваш, а те   ще те лъжат, и така докато не станеш за смях...
това е моето мнение Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 5 334
Махнах това лилавкото, дето дразнеше Морганчето и сложих две от "красотите" - от Крони и от мен. А и във втората, която е от мен, има и момент от сватбата. bowuu Така харесва ли ви? Embarassed

# 44
  • Мнения: 164
Тинче, мерси за темичката   bouquet
еееее, ние да се усмихнем малко, поне до утре. Много хубава серия, на няколко пъти се смях с глас. Но най-много се накефих накрая Иксан и Керим като се радваха, че Демир е оневинен и го пускат, а отзад Нериман и Дефне направо бяха като напикано мушкато. Нека им е гадно, сега да ги видя как ще се извиняват дето бързаха да бълват обвинения без да е сигурно нищо още.

Общи условия

Активация на акаунт