Asi / Гордата Аси - 14-та тема

  • 23 209
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 334
Тинче да се съмняваш, не значи да мълчиш и да те тъпчат....
значи съмнението трябва да е доста добре подплатено с факти, за да тръгна да се ежа... и тогава не е съмнение, а вече факт - две различни неща

а да си имаш едно на ум, че може да те предаде, или да сбърка някъде и да мълчиш - няма какво да те изяжда отвътре...

но никога не трябва да показваш безгранично доверие към когото и да било, човека като природа е лаком, има самочувствие и това доверие може да ти изиграе лоша шега - ти ще си вярваш, а те   ще те лъжат, и така докато не станеш за смях...
това е моето мнение Hug
О, да - за доверие - никога изцяло на никого! Може да съм на 17, ама съм го осъзнала отдавна-отдавна, поомачкал ме е краткият ми живот. Simple Smile За съмнението... не знам, при мен е много човъркащо мисленето, че може да има нещо лошо у другия, дори да нямам достатъчно факти, че съм права. Rolling Eyes Затова, още преди да имам тези факти, сядам и говоря с дадения човек - за да не ми се налага да разкривам болезнени истини сама, а да ги чуя (ако има такива) директно от човека. Wink

# 46
  • София
  • Мнения: 375
Махнах това лилавкото, дето дразнеше Морганчето и сложих две от "красотите" - от Крони и от мен. А и във втората, която е от мен, има и момент от сватбата. bowuu Така харесва ли ви? Embarassed

за мен е супер newsm10, но ти не изчака, може лилавеещото да си има фен клуб, сега ще ме линчуват, че заради мен си го махнала


е да ама има неща дето изкачат с течение на времето, никой няма да седне сам да си вади кирливите ризи, само щото си го попитала любезно Mr. Green
а и няма идеални хора, за мен това е любовта - да приемеш човека с добрите му и с лошите му страни, нима ти и аз сме много добри??? - не, далеч съм от тази мисъл, но това е да обичаш, да приемеш човека с недостатъците му, каквото можеш промени, но има неща които не се променят....то само с добри мисли, чувства и действия, всеки може Mr. Green

# 47
  • Мнения: 7
Здравейте! Гласувах с опция 1, защото именно това запази брака ми и го направи щастлив, спокоен и прекрасен цели 19 години. Аз видях и какво е да нямаш доверие на човека до теб и се бях зарекла, че с мен това няма да се случи. Успях да го постигна и сега имам прекрасен брак крепящ се на пълно взаимно доверие и зачитане на личната свобода на всеки един член от семейството. По същия начин възпитаваме и децата си и да ви кажа честно това е прекрасно

Аз съм съгласна с теб. Преживяла съм много и е цяло щастие, че попаднах на такъв страхотен човек, какъвто е моя съпруг. Имаме си доверие, което е подлагано на изпитания. Дай Боже повече да имат такъв мъж до себе си.  newsm51

# 48
  • София
  • Мнения: 5 334
Махнах това лилавкото, дето дразнеше Морганчето и сложих две от "красотите" - от Крони и от мен. А и във втората, която е от мен, има и момент от сватбата. bowuu Така харесва ли ви? Embarassed

за мен е супер newsm10, но ти не изчака, може лилавеещото да си има фен клуб, сега ще ме линчуват, че заради мен си го махнала
Дразни ли един (още повече - първият във фен листата hahaha hahaha hahaha ), се маха. Златно правило. hahaha

# 49
  • Мнения: 198
Махнах това лилавкото, дето дразнеше Морганчето и сложих две от "красотите" - от Крони и от мен. А и във втората, която е от мен, има и момент от сватбата. bowuu Така харесва ли ви? Embarassed

за мен е супер newsm10, но ти не изчака, може лилавеещото да си има фен клуб, сега ще ме линчуват, че заради мен си го махнала
Как да не ни харесва,направо си е красиво newsm51!

# 50
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Изтеглих си всички оригинални серии на "Аси" и си седнах на д-то, чувствам се доволна, сега започвам да си ги гледам.
Добре, че го има нета, да не сме зависими от тв-то.

# 51
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
За мен краят на една връзка започва тогава, когато загубиш доверие в човека до себе си.  Wink
На всеки му се е случвало предполагам, не е от моментите в живота ми, за които искам да си спомням. Mr. Green

Благодаря за серията!  bouquet
Аз ви напускам. Лека вечер на всички smile3524

Последна редакция: ср, 11 ное 2009, 14:58 от queen_of_spades

# 52
  • София
  • Мнения: 375
Изтеглих си всички оригинални серии на "Аси" и си седнах на д-то, чувствам се доволна, сега започвам да си ги гледам.
Добре, че го има нета, да не сме зависими от тв-то.

това е най-добре, когато не зависиш от Нова..
Мишел, бях те питала нещо в старата тема, прочете ли, или не си им ала време?

# 53
  • Мнения: 164
Нашто момче и то щастливо, че вече не е на топло  Joy

# 54
  • Мнения: 295
Първо, благодаря за серията!  bouquet

Когато изгубя доверието си в някого, то този човек за мен не съществува, изтивам го от света. Лошото ми е, че много трудно прощавам Thinking

# 55
  • Мнения: 164
Този по средата не е ли Галип?

# 56
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Изтеглих си всички оригинални серии на "Аси" и си седнах на д-то, чувствам се доволна, сега започвам да си ги гледам.
Добре, че го има нета, да не сме зависими от тв-то.

това е най-добре, когато не зависиш от Нова..
Мишел, бях те питала нещо в старата тема, прочете ли, или не си им ала време?
Питай пак, въобще незнам прочела ли съм го.

# 57
  • Мнения: 1
За красивата ни темичка и аз благодаря! smile3525 Днес беще тъжна серия и Демир -тъжен,тъжен!Добре че го пуснаха момчето да не го мисля цяла нощ в тоя затвор! newsm53 smile3521

# 58
  • Мнения: 295
Малиииииииии, тоя ако го видя по тъмно лошо ще ми стане hahaha hahaha hahaha hahaha

# 59
  • София
  • Мнения: 375
 Mr. Green
питам ББ нали с турския съм на ниво добър ден, та не мога да разбера
в серията когато е концерта и Демир вижда Мелек и Али да се целуват.... та на този концерт пеят еврейската песен Ава Нагила, да знаеш защо? какъв е концерта, много ми е интересно, от къде тази песен в турски сериал се взе, та това ме интересува, не е кой знае колко вважно, ама любопитство братче Crazy

Общи условия

Активация на акаунт