Как ходите на кухня в това гадно време?

  • 1 024
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 488
Meн ме няма по обедно време у дома, но майка ми го оставя да спи и ходи да му взима храната. Хубавото е , че той спи от 11 до 14 ч , а и в чувал и не може да падне от кревата, ако се събуди. Също така имаме две кучета, които не биха пуснали никой да влезе в апартамента докато е сам.

# 16
  • Мнения: 1 704

Ама как оставяте сами децата докато спят бе хора   #Crazy Shocked Всичко може да стане  Crossing Arms

Аз се отказах от кухнята точно поради тази причина.. малката спи по обяд, а там има определено време за даване на храната, с което не мога да се съобразявам.. а ако е гадно времето да навличам и влача детето дотам и то точно преди обед когато е гладно, мисля че е повече от излишно Crossing Arms

# 17
  • София
  • Мнения: 2 181
слава богу че при нас има една лелка,която взима храната от кухнята и я носи до в къщи,естествено с/у възнаграждение.но добре че я има че иначе незнам какво щях да правя Rolling Eyes.кухнята ми е много далече,а да оставя бебата не смея и да си помисля Laughing

# 18
  • Мнения: 381
Бубинка аз ходя до яслата зад Трънчев/този до борсата/, но нали ти казвам засега храната я взема свекър ми ,но за напред и аз се чудя какво да правя.

# 19
  • Мнения: 216
Ако има някоя съседка да я помолиш да стои при детето докато отскочиш до кухнята е наи-добре. За сега си я водя с мен всеки път независимо от времето, но ако някой път ми се наложи мисля така да постъпя. Става въпрос за 15-20 мин все пак.

Общи условия

Активация на акаунт