Ортодонт Д-р Иванови гр. Варна

  • 5 021
  • 5
  •   1
Отговори
Прекрасен лекарски екип и достъпни цени. Д-р Иванови имат кабинет в гр. Варна, ул. Хан Маламир до Билла. Можете да видите повече информация за тях на адрес www.ortodontvarna.com  

# 1
  • Мнения: 5
Тази д-р Иванова е психично болна жена. Моят съвет е да не и се доверявате в никакъв случай и да не си оставяте децата в нейните ръце.
 

# 2
  • Мнения: 5
Що се отнася до прекрасният екип със сина и?????????? Много ми е чудно какво прави един близо 40годишен здрав и прав мъж до полата на майка си. За времето когато сме ходили при нея, той носи само кафета и зеленчуци от пазара и нито веднъж не съм го видяла да работи в кабинета по специалността която евентуално има. Жалко за човека, но като се има в предвид каква е майката, явно за тях това е съвсем нормално. Бягайте от тези двамата ненормалници!

# 3
Тази докторка е щедра... ... на обещания... Бяхме при въпросната... три години с шини без никакъв резултат  #2gunfire Едва когато сменихме ортодонта и сложихме брекети постигнахме напредък. Само дето детето се измъчи напълно излишно! Явно толкова са и възможностите... Стойте далече от там - във Варна има достатъчно добри ортодонти

# 4
  • Мнения: 18 060
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=422243.90

Аз се жалвам от тях в тази тема, добре, че ме светнаха за вашата.

Направо се изумих, честно, чуствах се точно като в психо- трилър, мама и синче, тръпки ме побиват сега даже.
"Д-р Иванов, какви ретайнери се използваха най- често в Тел Авив?
- Ами...различни"

Паднах, даже аз можех да отговоря така, без да знам видовете и без да съм ходила в Тел Авив.
Ще се застрелям от яд, че позволих точно тези мошеници да направят гипсовите отпечатъци, милото ми дете, как издържа не знам  #2gunfire

# 5
  • Мнения: 0
Прекрасен лекарски екип и достъпни цени. Д-р Иванови имат кабинет в гр. Варна, ул. Хан Маламир до Билла. Можете да видите повече информация за тях на адрес www.ortodontvarna.com  
не ставайте смешни, по-жалка и прозрачна самореклама надали може да си представи човек; въпросният син е толкова гнусен, синът ми е дете и се погнусяваше всеки път като този му бъркаше в устата с неизмитите си ръце в пожълтялата си престилка; на друга тема писах впечатленията си от тези хора, няма да го повтарям, но като чета другите мнения съжалявам, че не ги прочетох по-рано и толкова време ги търпях в името на здравето на детето си; след като се отнесоха изключително грубо, на въпроса ми не ги ли е грижа какво ще разкажа за тях на мои познати, отговорът беше присмех! колкото и добър да е някой, никой не е по-велик от клиентите си, те са тези, които го правят велик, другото е огледало! д-р иванова може би има точно око, но синът й е пародия! говорят си на "вие" барем някой ги вземе насериозно; жалка работа и всичко няма особено значение, ако не става въпрос за децата ви; усилията са техни и вие трябва да ги защите от подобен непрофесионализъм!

Общи условия

Активация на акаунт