LaRedoute.fr - 139 - Всичко за поръчката!

  • 40 042
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 99
Момичета искам да върна една тениска, която е голяма на мъжа ми. Попълних контактната форма и ми върнаха отговор с този адрес:
La Redoute

59081 Roubais CEDEX 2.
Нещо ми се вижда кратичък. Ако някой скоро е връщал моля за помощ.
Аз скоро връщах една пижама  с различни номера на горната и долната част.
Пратих ги на този адрес: La Redoute Service Retour, BAT N, ZI de la Martinoire, 500, rue de la Martinoire, 59150 Wattrelos, France
Него ми беше посочила Сабине в отговора си.

# 46
  • Мнения: 824
вчера получих поръчка от 28.10.Чакам и една от 2.11,но с 2 олекотени завивки и подаръка поларения,при всички случаи ли ги разделят или може двете на веднъж да получа?

# 47
  • Мнения: 112
Харесах си един пуловер, но е със син знак, т.е. най-ново. Има ли шанс да му отпадне скоро този знак? Кога се променят тези неща?
А може ли и линк към някоя от олекотените завивки, че не се ориентирам?
Благодаря предварително!

# 48
 BlushИскам да върна закупена от ЛаРедут машина за кафе, не отговаря на описанието: не прави кафето с крем; пробвах с всички видове добри марки кафета. Дали някой би могъл да ми помогне: какво ще последва, ако им я върна: ще ми пратят ваучер или какво? Предварително БЛАГОДАРЯ за отговорите!СЛАДКИ СЪНИЩА , момичета! Heart Eyes Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 8 283
BlushИскам да върна закупена от ЛаРедут машина за кафе, не отговаря на описанието: не прави кафето с крем; пробвах с всички видове добри марки кафета. Дали някой би могъл да ми помогне: какво ще последва, ако им я върна: ще ми пратят ваучер или какво? Предварително БЛАГОДАРЯ за отговорите!СЛАДКИ СЪНИЩА , момичета! Heart Eyes Peace
ами пиши им, питай ги какво може да се направи.

# 50
  • Мнения: 196
Може ли да ми кажете имали го някой този комплект и дали се заслужава?
http://www.laredoute.fr/vente-fabrique-a-puzzles.aspx?productid= … 4&Mode=Update

# 51
  • Мнения: 646
да не ви загубя дирите  Laughing

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 1 266
И аз да отбележа, че поръчката ми от 29.10. е тук още от 09.11., но е от акаунта на свекърва ми и още не съм я взела, защото в тъпия ни пощенски клон държат освен пълномощното да занеса и личната й карта! Глупавите им вътрешни правила се опитват да дерогират закона за българските документи за самоличност и за МВР, като на практика искат да ги нарушаваме! #Cussing out
Пуснах жалба до КЗП, но ще се обърна и към други институции!
Ако има други майчета с подобни ядове, желаещи да напишем колективно отворено писмо или жалби, ще се радвам да се обединим. Просто прекаляват с безобразията си! #2gunfire
Олекна ми  Joy
Поздрави Hug

# 53
  • Мнения: 145
И аз да отбележа, че поръчката ми от 29.10. е тук още от 09.11., но е от акаунта на свекърва ми и още не съм я взела, защото в тъпия ни пощенски клон държат освен пълномощното да занеса и личната й карта! Глупавите им вътрешни правила се опитват да дерогират закона за българските документи за самоличност и за МВР, като на практика искат да ги нарушаваме! #Cussing out
Пуснах жалба до КЗП, но ще се обърна и към други институции!
Ако има други майчета с подобни ядове, желаещи да напишем колективно отворено писмо или жалби, ще се радвам да се обединим. Просто прекаляват с безобразията си! #2gunfire
Олекна ми  Joy
Поздрави Hug
Аз до колкото съм запозната, за да си получиш пакета(подчертавам пакет, ако е МПП) от лаРедут в пощата не трябва дори и да ти искат ЛК, защото ги пращат непрепоръчани. Това било от скоро, но така четох в 2-3 теми назад, когато се коментираше. Дори съм питала нашите служителки, защо ни записват, като пакета е непрепоръчан и те са ми казвали, че е зазстраховка за тях, не че трябва.
Ако се бъркам, нека ме поправи някой.

# 54
  • Мнения: 387
[img]http://p-media.laredoute.fr/intl/Prod
Здравейте момичета, моля ако някой е купувал тези артикули, да каже ли си отговарят на размера... Rolling Eyes Благодаря...

Последна редакция: пт, 13 ное 2009, 01:23 от бубето 29

# 55
  • Мнения: 1 178
И аз да отбележа, че поръчката ми от 29.10. е тук още от 09.11., но е от акаунта на свекърва ми и още не съм я взела, защото в тъпия ни пощенски клон държат освен пълномощното да занеса и личната й карта! Глупавите им вътрешни правила се опитват да дерогират закона за българските документи за самоличност и за МВР, като на практика искат да ги нарушаваме! #Cussing out
Пуснах жалба до КЗП, но ще се обърна и към други институции!
Ако има други майчета с подобни ядове, желаещи да напишем колективно отворено писмо или жалби, ще се радвам да се обединим. Просто прекаляват с безобразията си! #2gunfire
Олекна ми  Joy
Поздрави Hug
Аз до колкото съм запозната, за да си получиш пакета(подчертавам пакет, ако е МПП) от лаРедут в пощата не трябва дори и да ти искат ЛК, защото ги пращат непрепоръчани. Това било от скоро, но така четох в 2-3 теми назад, когато се коментираше. Дори съм питала нашите служителки, защо ни записват, като пакета е непрепоръчан и те са ми казвали, че е зазстраховка за тях, не че трябва.
Ако се бъркам, нека ме поправи някой.
Абе по-добре да искат документ, иначе всеки може да си вземе пратката. Twisted Evil
От скоро в тетрадката  пишат освен номера на л.к., и ЕГН. Попитах ги защо, а те само ми казват- "Имаме право..."

# 56
# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 1 266
И аз да отбележа, че поръчката ми от 29.10. е тук още от 09.11., но е от акаунта на свекърва ми и още не съм я взела, защото в тъпия ни пощенски клон държат освен пълномощното да занеса и личната й карта! Глупавите им вътрешни правила се опитват да дерогират закона за българските документи за самоличност и за МВР, като на практика искат да ги нарушаваме! #Cussing out
Пуснах жалба до КЗП, но ще се обърна и към други институции!
Ако има други майчета с подобни ядове, желаещи да напишем колективно отворено писмо или жалби, ще се радвам да се обединим. Просто прекаляват с безобразията си! #2gunfire
Олекна ми  Joy
Поздрави Hug
Аз до колкото съм запозната, за да си получиш пакета(подчертавам пакет, ако е МПП) от лаРедут в пощата не трябва дори и да ти искат ЛК, защото ги пращат непрепоръчани. Това било от скоро, но така четох в 2-3 теми назад, когато се коментираше. Дори съм питала нашите служителки, защо ни записват, като пакета е непрепоръчан и те са ми казвали, че е зазстраховка за тях, не че трябва.
Ако се бъркам, нека ме поправи някой.
Абе по-добре да искат документ, иначе всеки може да си вземе пратката. Twisted Evil
От скоро в тетрадката  пишат освен номера на л.к., и ЕГН. Попитах ги защо, а те само ми казват- "Имаме право..."
Няма лошо, НО - с лични данни право има да работи Български пощи - кои служители - ходи им хвани края!
И второ - с обикновено пълномощно можеш да свършиш много повече "поразии" от това да си вземеш пратка, но да искат да разнасям чужди документи за самоличност - Е, НЯМА ДА СТАНЕ! Ще ги тормозя, докато ми е кеф  Twisted Evil

# 58
  • Варна
  • Мнения: 68
Някой поръчвал ли е тази мъжка блуза   http://www.laredoute.fr/vente-polo-2-en-1-magic-street.aspx?prod … &numberpage=3 ? Искам я за подарък и ме интересуват както размери така и качеството. Колебая се дали да XL  или  XXL  newsm78.

# 59
  • Мнения: 9
вчера получих поръчка от 28.10.Чакам и една от 2.11,но с 2 олекотени завивки и подаръка поларения,при всички случаи ли ги разделят или може двете на веднъж да получа?

Имам поръчка от 1.11 с 2 олекотени и код за полара,на 10.11 взех само полара от поща а днес имам известие за митница за олекотените завивки

Общи условия

Активация на акаунт