А какво мислите за мъжете златотърсачи?

  • 1 506
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Здравейте отново, за  темата се сетих покрай темите за жените златотърсачки. И колкото и неприятни да се струват на някои, за мен няма по-отблъскващо от обратния сценарий- мъж на лов за богата жена.

Интересното е, че такива има и не са малко. Доскоро смятах че това качество е преобладаващо сред жените, сред които бях зачислена и аз- златотърсачките. Да, но се оказва по мои скромни наблюдения, че обратния случай става все по-разпространен. Ето и конкретен пример.

Моя добра приятелка, която е малко по-млада от мен и чиито родители са много заможни за нашите географски ширини. Та момичето в общи линии си живее живота, следва и си има някакви краткотрайни връзки, никоя обаче не е особено сериозна. До момента в който се запознава с Него. Сега той е футболист във варненски футболен отбор, за който в близките 100 години не се прогнозира да стане популярен. Но момчето е много настъпателно. Самата ми френдка казва че малко се страхува от него, защото той я обсебва напълно, непрекъснато й звъни,къде е, с кого е, казва й че има сериозни чувства и намерения спрямо нея и от няколко месеца я убеждава да се оженят. Обаче приятелката ми няма ни най-малкото намерение да го прави, но и не може лесно да се отърве от него. Сега, за да не се създаде конспирация, тя е на 22, нисичка около 1.50, закръгленичка, по никой начин не бихте я окачествили като хубавица. Е, възможно е и на него тя да му харесва истински. Но напористостта му е невероятна. Ако беше любов, не би бил толкова обсебваш и настояващ за брак, според мен. Money Money


Както и да е, мисълта ми е, че и сред мъжете тази черта се среща и то по -често отколкото си мислим. Вие познавате ли подобни случки и какво мислите за тях? Ще ми е интересно да споделите.  Peace

# 1
  • Мнения: 0
На мен от пари не ми става  Naughty

# 2
  • Мнения: 2 175
Ми има разбира се, да не сме открили ние (жените) топлата вода..

Познавам 1-2 такива двойки, но съм сигурна, че всички са наясно и нямат проблем с това..

# 3
  • Мнения: 0
Пак от онзи гаден сайт, който някои разглеждат с възмущение:

http://fishki.net/comment.php?id=40524

15 мъже - златотърсачи!  Hug

# 4
  • Мнения: 52
Да, но на мен ми прави впечатление че мъжете са доста по- прикрити по отношение на това, отколкото жените. Един мъж никога не би си признал че е с една жена само заради парите й.

# 5
  • Мнения: 1 788
Преди време познавах един такъв индивид...
Излизаше с една моя тогавашна по-близка приятелка.
Като външен вид - що-годе поддържан и хваща окото, но в главата - никой няма.
След като се разделиха с приятелката ми, той зачезна от хоризонта.
След години се видяхме случайно на заведение, дойде при нас и започна да се хвали колко богати гаджета имал и как го издържали, и всичко давали за него.
След още няколко години, вече видимо поостарял го видях да продава козметика в едно невзрачно магазинче, а от предишния му лъскав вид - нямаше и спомен...

# 6
  • Мнения: 0
Да, но на мен ми прави впечатление че мъжете са доста по- прикрити по отношение на това, отколкото жените. Един мъж никога не би си признал че е с една жена само заради парите й.

За очевАдното доказателства не се изискват  Peace

# 7
  • Мнения: 2 448
Да, но на мен ми прави впечатление че мъжете са доста по- прикрити по отношение на това, отколкото жените. Един мъж никога не би си признал че е с една жена само заради парите й.

Една жена също. Не знам колко тъпа трябва да е, за да каже на мъжа с париците  "аз мило съм с теб само заради парите".  Laughing Те повечето пред себе си трудно го признават това, защо трябва да го правят пред околните - визирам и мъжете и жените. В никакъв случай не ги осъждам - една връзка , независимо каква е е между двама пълнолетни индивида, в която ако някой се  почувства в някой момент излъган или измамен, може да си тръгне, ако не, значи ги устройва. Какво мислят останалите не е от значение. То и някои по любов може да се вземат и пак в очите на другите да им се струва, че този ( тази ) има лош вкус за жени ( мъже) и че не са един за друг, но какво от туй.

# 8
  • Мнения: 0
Златотърсенето има много измерения, може да не опира само до пари, а до положение, връзки и възможности.
Типичен пример са Бойко Борисов и Цветелина Бориславова.
Ако не се беше състояла връзката им, едва ли в момента той щеше да е начело на държава, а и преди политическата си кариера едва ли щеше да охранява и Тодор Живков, и царя.
Както и ако не се беше състоял нейният предишен брак, тя едва ли щеше да може да е му е трамплин за тези възможности.

# 9
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Има ги, и то много. Само дето е прието да се говори повече за жените златотърсачки. За мен едното е толкова отвратително, колкото и другото. Какво значение има дали е мъж или жена, след като няма елементарни човешки принципи и чувство за самоуважение?

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Хммм баси, а аз заради едната любов да се оженя.

# 11
  • Мнения: 2 448
Хммм баси, а аз заради едната любов да се оженя.

Можеш да поправиш грешката - хвани си богата любовница.   Mr. Green 

Общи условия

Активация на акаунт