Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 785
Привет!

Ох, радвам се, че има подобрение при болничките! Praynig

Професионалните снимки на госпожицита наистина са страхотни! Heart Eyes Смини, да не пропуснеш да покажеш и вашите! Hug

Аги, да - монголската гънка е на вътрешния ъгъл на окото. Ей тука, ясно личи.
Скоро четох, че е доминантен белег, което значи, че щом детето има, значи един от родителите също трябва да има, пък при нас не е така   Thinking ... и сега разбирам защо очната лекарка на Диди, всеки път се дивеше откъде е този "епикантус"...  newsm78
Добре, че иначе, малката все пак прилича на баща си, щот както я бяха разменили с друго бебе първия път в родилното..., и както се пръкна докато се "пазехме", нещата съвсем съмнителни стават. Crazy


Rody, къде се затрихте? Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 1 537
Ванче, Соня поддържаше така ниска Т. от гърло. беше така 4 дена, вече на 5-ия като се събуди пак с Т. лекарката каза да почваме АБ. Но тя имаше и бучица под ухото - възпалени лимфи.

И аз трябва да водя Влади на ДК, че имаме и задължителни изследвания за годинката, но ще чакам още да мине малко грипната епидемия.

Тина, Соня знае, че Влади още не ходи на ясла. Но миналата зима и тя се връзваше на тоя номер, като беше още много малък. Wink

Снощи по ред технически причини можех да чета само теми от 2006 и 2008 г. Четох една тема, когато бебетата ни са били на 3 месеца. Основния въпрос беше /от Данчето пуснат Mr. Green/ дали сменяме пмпите още на 3 часа или само като са наакани бебоците. Laughing
Да не говорим за това колко многолюдна е била темата.
къде се изгубиха Дея, Леси и Рамама???
Роди, не зачезвай повече. Hug


# 62
  • София
  • Мнения: 1 252
Роди, добре завърнала се в редиците ни  Hug Радвам се, че сте добре с Тедко.

Да ви се похваля: вчера видях бебка и по всичко изглежда, че няма да гони батко си по размери. Госпожицата ще е елегантна, фина и дългокрака. С краката сме 2 седмици напред - имала дълъг бедър.  Mr. Green В момента е около 1700гр, което си е съвсем в норма ( за сравнение с баткото - той водеше с повече от килограм на този етап). Но момата ми си е полегнала в малкия таз и ми причинява ужасни болки при ходене. Ритничетата и са доста под пъпа, че на моменти имам усещането, че иска да излиза...

Вчера научих една клюка. Деси и всички, които планирате бременност: В София вече има 5Д ехограф, закупен е от Вита, в момента Марков го тества и най-вероятно скоро и той ще си вземе. Надявам се преди да родя да могат да го изтестват върху нас с Веселинка, за да видя за какво иде реч - вече съм виждала 4Д и ми е любопитно  кое е 5тото измерение.  Mr. Green
ЕМича от вчера е на градина и както досега нямаше сополи снощи се върна с красиви зелени и гъсти. Не му се размина спринцовката със солена вода в носа и за десерт сутринта отново го поизтормозих... Ама хич не ги долюбвам тия зелените. Naughty
Аз вече съм по-добре, но заради момата трябва да лежа и да пазя канапето да не избяга... Надявам се, да мога да дойда на Коледното парти - но ако така ме болят кокалаците едва ли ще се навия... Ще бъда в 9м и предвижването ми ще е все по-трудно...

На всички болнички изпращам прегръдки и пожелания за скорошно оздравяване. Hug Praynig Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 958
Ей, Роди, добре, че намина! Hug

Аги, в това грипно време, каква консултация?! Ако не е болен, не припарвайте до лекарските кабинети, да не си хванете някоя екстра!

Ванче, Татянка, отчетете се, че ви мислим! Peace

За грипната кашлица педиатърката изписа на Вальо АЦЦ, който въобще не му помогна. Като го сменихме със Стодал, веднага спря да кашля. Но едновременно с това почнах и да му пръскам сребърна вода в нослето - понякога това при малкия прави чудеса. Благодаря, на който го сподели!  bouquet

На наш Щерьо не знам какво му се е случило, но му се е откъснала част от опашката и сега е много смешен  ooooh! Много ми харесва Валката как драстично се промени, толкова е внимателен и грижовен към него. Явно децата си имат нужда от домашен любимец, колкото е странен да е той. Mr. Green

Раче, много се пази! А за коледното парти, мисля, че ще ти дойде ентусиазъм Wink

Рени, лентичката на Влади явно е зациклила на рождения му ден и всеки път като я видя, тръгвам да честитя. Ех, старост-нерадост, трябва да я почвам гинко билобата вече  ooooh!

Последна редакция: вт, 17 ное 2009, 11:09 от Renkata

# 64
  • София
  • Мнения: 3 648
Май и аз съм съм със свинския или поне нещо такова. Но нямам температура, а само хрема, но развитието на вируса си е едно към едно. или поне на върлуващия в момента.

# 65
  • Мнения: 7 605
Куку  Sunglasses

Ние сме добре - Милена е с 37 и ми се качва на главата  Laughing 

Роди, да се отчетеш по-често  Hug

Раче, радвам се че бебка е добре  Hug А какво е петото измерение?  newsm78

# 66
  • София
  • Мнения: 1 537
Честно казано ако Соня вдигне 40 градуса Т. сигурно ще обиколя всички болници докато не я натъпчат с лекарства. Впечатлена съм как само температуропонижаващи ви предписаха.

Ренка, мерси, че ми каза за лентичката. Забравила съм я. Blush

Айде на среща тази събота/неделя.

# 67
  • Мнения: 7 605
Честно казано ако Соня вдигне 40 градуса Т. сигурно ще обиколя всички болници докато не я натъпчат с лекарства. Впечатлена съм как само температуропонижаващи ви предписаха.

Те хубаво ги изписаха ама аз не ги дадох  Laughing В неделя през деня я оставих без лекарства и над 40 температура, чак преди лягане й дадох нещо, когато отиваще към 41  Embarassed

# 68
  • Мнения: 2 149
На консултация го заведох, заюото му видяхме бучка на вратлето. Доки каза, че не е притеснителна, имало 2 даже.Кашля малко, но гърлото е ок, както и дишането. Само осцилококцинум и вит Ц да давам.
Тони има стафилококи пневмоняе, единични, но му изписаха АБ, за да ги морим. И УНГ ни каза, че дори да го излекуваме, в градината веднага ще му налепят отново, затова тя иска да не ходи на градина Laughing Мисля с цената на нервите си го НГ да не ходи, защоот не ми се посрещат празници с болни деца.
Сега продължаваме да се лекуваме.
Раче, браво на момата, тя на косе ще се метне явно! Mr. Green
Вени, майка ми така я почна - хрема и кашлица обаче, но за ден каплицата й е станала толкова силна, че я е страх да кашля, понеже я боли всичко. Т няма, но и ние нямахме.
Иленка, бре...твоята щерка много хубава  Thinking Wink

# 69
  • Мнения: 2 631
След Родито Heart Eyes, сега и Черито да се разпише! Wink


Татянка, и аз съм възхитена от спокойствието - и твоето и на лекарите ви!
  bouquet
Тук, чувала си, е драма Т от над 37,5. Rolling Eyes
А сега, когато епидемията започнала, да попреминава, снощи по ТВ-то чух изказвания на лекар, че сега непременно щяли да настъпят усложненията от вируса - тежки пневмонии и пр. - да сме в очакване, един вид, да не вземем да се успокоим случайно. Close

Последна редакция: вт, 17 ное 2009, 16:31 от envia

# 70
  • Мнения: 1 146
Момичета, парите за Анджи са събрани! Наистина чудеса се случват  Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 1 537
Момичета, парите за Анджи са събрани! Наистина чудеса се случват  Hug

Цял ден днес следя какво става. Наистина е чудо, сумата беше доста голяма. сега се молим и стискаме палци лечението да мине добре. Praynig

# 72
  • Мнения: 2 631
Момичета, парите за Анджи са събрани! Наистина чудеса се случват  Hug

Цял ден днес следя какво става. Наистина е чудо, сумата беше доста голяма. сега се молим и стискаме палци лечението да мине добре. Praynig

не мога да спра сълзите си, момичета  Hug

# 73
  • Мнения: 404
Много се радвам и а за бързата и успешна кампания за Анджи Heart Eyes.Дано се повлияе добре от лечението Praynig.
Писанка и Бонбонка са страхотни кукли Heart Eyes.Голямото писанче и то Wink.
Юл все пак ще пие АБ. Втора лекарка го потвърди ConfusedНе спираше да вдига Т и кашлицата се усили Confused.Крепи ме това, че е първия АБ от април насам PeaceДано бързичко му повлиява и да го изпращаме с майка ми на планувана двуседмична почивка-санаториум в Т-ще Praynig.
Раче, много се радвам мила за теб Hug.Браво и за финната госпожичка.
Ренка ooooh! утрепахте ме с тоз Щерьо Joy.
Аги и моята док/титулярката/ тотвърди думите ти за чуването/нечуването на хриповете.

# 74
  • Мнения: 130
Чудесна новина, че парите за Анджи са събрани. Дано всичко се развие благополучно, както стана с Поли и Паола. Днес прочетох, че вече са си в къщи  Simple Smile.

Много са хубави Симонче и Янче, а също и Диди  Hug!

Радвам се, че болните се подобряват.

При мен работата почва да се натрупва пак и ще поразредя писането.

Общи условия

Активация на акаунт