Топла есен пак дойде, а ти расти расти мъничко дете!

  • 29 342
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 765
Честит Рожден Ден, Вики! Да си много здрав, умничък, весел и послушен! newsm67  bigdance2

# 76
  • София
  • Мнения: 39 940
Честит голям ден на малкото момче. Много, много усмивки и игри. Много здраве и никакви болести.
За мама   bouquet  bouquet  bouquet

# 77
  • Мнения: 983
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ! ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!

# 78
  • София,
  • Мнения: 4 267
ВИки да Ви е жив и здрав порасналият рожденик! Много да Ви слушка, много да Ви радва, да се гордеете много с него! Желаем му от все сърце весело и щастливо детство  изпълнено с много приятели и велики постижения! Hug

А това е за мама! Hug

Благодаря Ви момичета за стиснатите палци, дано да имам късмет. Беше много гадно, на всичкото отгоре се паднах на първия чин на първия ред точно до преподавателя, за пищовите и дума неможеше да става, а прочетеното някак си се изпари от главата ми или по точно стана каша, та едва измислих някакви глупости по няколко въпроса, но каквото това, няма смисъл да се ядосвам - повече ще се постарая за изпита Sick. Незнам обаче от ЕГН - то ли е, но ми е доста трудно, мозъкът ми като че ли е блокирал и незапаметява нищо от тези тъпи учебници ooooh!. В мозъка ми има само деца, болести, лекарстав изследвания, сигурно ако бях медицина нямаше да имам никакви проблеми Tired.

Много се рдвам за ААрвен и Анжелка, ще стискаме палци и ще се молим и за тях - дано мине всичко и преместването и операцията благополучно. Praynig Praynig Praynig
КОмикс много  Hug на биберонката БО  Hug Hug
Ан - МАри много яки снимки, да нацелуваш гладника Алекс. ДИана сигурно е на училище вече и тя. Днес трябва да е по спокойно и у вас, както и у нас де. Wink
Имаше и още,  но  newsm78 ...... сори забравих го Sick, после като се сетя

# 79
  • панагюрище
  • Мнения: 179
Честит рожден ден, Вики! Да е жив и здрав, много щастливо детство,изпълнено с смях и безброй детски игри!




А това е за мама:

Комикс, радвам се че всичко при вас е наред.Много  Hug за малката Бо!

Стискам палци на Арвен и при тях нещата да се наредят и всичко да бъде успешно!

Деси, браво на Влади.Голям герой е той! Много  Hug за него.

Дани, дано си написала достатъчно на контролната.Ще се справиш някакси  и с изпитите Peace

При нас нищо ново.Кристи нещо се е раздрискала, но иначе нищо друго и няма.Пак почна да спи по цяла нощ и следобед си спи доволно по 2-3 часа, за което многоооо се радвам.

 Hug за всички малки и големи!

Последна редакция: вт, 17 ное 2009, 17:23 от silvanka1

# 80
  • Мнения: 923
Честит рожден ден на Вики. Да расте здраво и много щастливо дете.
И от мен стиснати палци за Аарвен и Анжела. Надявам се всичко да бъде наред. Praynig Praynig Praynig
Комикс Hug радвам се, че и при вас всичко е наред. Казаха ли ти кога ще я местят малката сладурка и къде?
Ан Мари много хубави снимки и Алекс много е пораснал и прилича на татко си. Peace
Дани не се притеснявай, всичко ще бъде наред с контролното. Вероничка как е?

# 81
  • Мнения: 729
Честит рожден ден на Вики!
Viki_76, да ви е живо и здраво порасналото момче! Щастливо и безгрижно детство!




Комикс, много  Hug за Бо!

Стиснати палци и от нас за Аарвен и Анжелка. Дано всичко бъде наред!  Praynig

Адашке, ама Алекс много пораснал, пу-пу, само като си го спомня каква мишчица беше с онази синя шапчица  Simple Smile и наистина прилича много на баща си  Simple Smile

Дани, това твоето си е направо геройство - деца да гледаш, да домакинстваш, че на всичкото отгоре и да учиш ....

# 82
  • Мнения: 1 685
Viki_76,днес е на училище май   newsm78
Тани ,как е Слави?Дано, е по-добре.
AnMary,снимките наистина са страхотни, забавлявали сте се. Hugрадвам се.

# 83
  • Мнения: 729
Гери  Hug.
Да, май си права, Viki_76 беше споменала, че ще е на очни за РД-то на Вики и ще се прибере доста късно.

Слави вече е добре, мислех да го пращам на градина, ама снощи звъннах на г-жата му и тя каза, че сега групите са сборни и по-добре да си остане вкъщи и тази седмица. Преди малко мъжът ми го заведе у баба му да й гостува до края на седмицата -  заслужавам и аз малко глъдка въздух, нещо много се поизнервих и с двамата вкъщи, крещя за щяло и нещяло, ама Слави откара вече 4 седмици вкъщи /с 3-дневно прекъсване/.

Мидичке, а вие с Мимето как сте? Скоро не си писала....

# 84
  • София
  • Мнения: 39 940
Дани, не е на у-ще Дияна. Успали се сутринта. Тя уж за малко дошла при мен на леглото, да погали Харитон и заспала Simple Smile После твърдяла, че били от 8:30 на у-ще. Беше се преоблякла отново с пижама и спеше на дивана.

Адашке, че то и двете деца не са от мен Simple Smile Две родих, и двете не приличат на мен Simple Smile

# 85
  • Мнения: 1 685
Ох ,и моят мозък има нужда от почивка.Ама като го остава Жоро при майка ми ,и после ми е криво ,не мога.
лека вечер на всички Hug

# 86
  • Мнения: 1 875
Честит рожден ден на ВикиParty Time  Gift
Успех на Аарвен и момиченцата й.
АнМари, страхотен сладур е Алекс. И кака му е чаровница.
Комикс, прегръдки за вас и стиснати палци.
Семирамида, може пък да си се представила добре, нищо не се знае, докато не излезе оценка.  На първия чин, ужас.. Confused

Ние сме добре, днес бях на фризьор.
Имам направление за рехабилитация от доц. Георгиева, при д-р Тонев да ходим, но той е болен. Утре ще звъня да видя кога ще е на работа.

Спокойна нощ на всички.

# 87
  • Мнения: 1 685

Добро утро Hug
Снощи, пак не сме спали ConfusedДребният плака доста ,въртя се като пумпал цяла вечер.

Аарвен Hugстискам ви палци, и дано всичко е наред. Praynig
Деси ,Комикс Hug
А мидичка  се губи доста време вече, дано са добре Hug

# 88
  • Мнения: 923
Привет и от мен. Hug
Гери много хубава закуска. Peace
И ние вече трета нощ не спим както трябва. Коки се събужда към 2.30 - 3.00 часа с писък и плаче около час без да мога да го успокоя. Гушкам го, нося го, любимата му музика пускаме. Нищо не помага, докато сам не се успокои. Вече не знам какво става. Сънува ли нещо, зъбите ли са причина - последните два горни кътника му излизат в момента. Просто не знам.

# 89
  • Мнения: 1 765
Да докладвам, че от вчера сме в неото при нашите си доктори  Heart Eyes

Видях я, ама беше напапана и спинкаше, станала е 2550, даже я намирам и за пухкавичка  Heart Eyes

Орелийка, честита прическа Simple Smile

Аз, вчера реших да си правя сама маникюра, купих си кожорезачка, понарязах се доволно  Sick, ама пък се получи добре.

Ан Мари, според мен Дияна прилича на теб, поне по снимките така като гледам...твои са си дечицата  Grinning А това с успиването, голяма е хитруша, признавам и го... Mr. Green

Алески, дано Кокчо се оправи по-скоро, по-точно да се успокои, може и да сънува, може и зъбетките...душичка малка  Hug

Гери и твоя ли юнак го мъчи безсъния...терзае го нещо младежа  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт