Asi / Гордата Аси - 15-та тема

  • 28 882
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 127
Когато не са пред камера ще си изкривят главите да гледат в различни посоки.Направо съм убедена ,че е имало нещо между тях.Гузен не гонен бяга.Мъчат се да убедят всички в обратното.Ние сме само колеги доде трае филма.Да ама не им вярвам.

# 691
  • Мнения: 76
--Клипът е направен за българските жени, фенки на Мурат и Туба.--

Тhis is clip is made for the bulgarian woman fan of Murat and Tuba.

или

The clip is made for the Bulgarian women fan of Murat and Tuba.

Нека, някой който знае повече от мен да каже коя форма е правилна, че да няма излагации в нета.  Embarassed

# 692
  • София
  • Мнения: 5 334
The clip is made for the Bulgarian women who are fans of Murat and Tuba. Flutter

Да помагаме малко с езиците. Mr. Green

# 693
  • Мнения: 199
Хубаво,че Тинчето се намеси,че тъкмо щях да се включа с една моя варияция на превод. Blush

# 694
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
 Hug Hug Hug

# 695
  • Мнения: 76
Тинче добре, че се намеси   love001

# 696
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Ей, големи сме детективи тука и си "мрем" да ги "разконспирираме" тия двамцата в "непозволени действия"! Laughing Laughing Laughing Wink
Аз намерих хубави клипчета в youtube за Туба. Много ми е хубава и интересна и например ако бих имала избор да изляза на вечер с нея или с Мурат, бих избрала Нея! Peace
Може вече да сте ги гледали тези клипчета, но реших все пак да ви ги споделя отново :  Hug

Туба на морето
Много сладко са направили колажа с моментите от "Аси" и кадрите от лятната и почивка! Добре плува момичето и "управлява" надуваемо водно превозно средство! Wink

Ladi On Blue
Прекрасна е тази фотосесия със синята рокля и кучето, което ми прилича на ретривър. Peace

Различните лица на Туба
Снимката с шапката и голямата чанта на рамо много ми харесва! Peace

Още красиви снимки на Туба на фона на Амър Диаб

През 2005 и явно 2006-та година Туба се е снимала в сериал с Бюлент Инал /съпругът на Берен Саат/. Пуснах си някои клипчета от тази поредица - Ihlamurlar Altinda /нямам никакво понятие как се превежда това заглавие Rolling Eyes/. Оставам с впечатлението, обаче, че този сериал много си струва, а Туба и Бюлент Инал си партнират страхотно. Сравнявайки Бюлент Инал с Мурат Йолдаръм, последния ми се струва като хлапак пред първия и определено ако първо бяхме гледали Ihlamurlar Altinda си мисля, че щяха да паднат големи сравнения между Инал и Йолдаръм, а също и кого как гледа Туба.  Wink
Ето две клипчета от този сериал :

Туба и Бюлент Инал в сцена от Ihlamurlar Altinda
Реклама на Ihlamurlar Altinda

А от това последното клипче се остава с впечатление, че не е било проблем Туба и Инал да бъдат интервюирани заедно за участието си в Ihlamurlar Altinda - сериал, който явно разказва също за някаква много страстна и трудна любов!Пак изниква странният въпрос защо никъде Туба и Мурат нямат съвместно интервю за работата си в такъв хитов сериал като "Аси"? Rolling Eyes

Туба и Бюлент Инал за Ihlamurlar Altinda

# 697
  • Мнения: 199
Туба и въпросния Бюлент Намкойси са били двойка,докато не се намесва Берен Саат и от тройката излишна се оказва Туба. Crazy #Crazy Crazy
А този Бюлет не само че не ми харесва,ами за мен си е откровенно грозен.Подобаващо като останалите "убавци" на Туба.НИКОГА,АМА НИКОГА не бих предпочела Бюлент пред Мурат,щото за мен разликата между двамата е огромна и все в полза на Мурат.Все едно да сравнявам петел и ястреб,и двете са мъжки птици,ама друго общо. Mr. Green
Така,че всеки с вкуса си. Laughing

# 698
  • Мнения: 1
Днес явно темата е МУРАТУБА

Аз също гледах днес доста клипчета за сравнение и наистина съм съгласна с Sindarella The Spy, защото в другите филми в които е играла Туба, както и Мурат липсва тази топлина в очите която е в "Аси" Всички жестове говорят. Всичко!...че те се обичат като героите Аси и Демир, но и като Туба и Мурат. Прегледах всяко инфо за тях и кадри от другите им филми...най вече пикантни сцени но си личи студенината в погледа и машинално изиграните им сцени. Добри са, но не чак колкото в нашия любим филм. Гледах и в "Перла" - Мехмет и Инджи също се обичат,но личи че са двама артисти, които си играят ролята добре, пък и не ми идва наум че може да има нещо между тях. Така както сега мисля за Аси и Демир(Туба и Мурат) че може би са близки така мислех и за Онур и Шехи и естествено излезе точно така, и Ламия гледах но нищо не ми говореше че някои от артистите може да обича другия.

НИКОГА,АМА НИКОГА не бих предпочела Бюлент пред Мурат,щото за мен разликата между двамата е огромна и все в полза на Мурат.Все едно да сравнявам петел и ястреб,и двете са мъжки птици,ама друго общо. Mr. Green


Тук ще добавя че щом тя-Туба има опит да спи с главните герои, значи не е далече от акъла и да се е увлякла по Демир и за това Генерала да и изкомандвал - СВАТБА!

# 699
  • София
  • Мнения: 375
малеййй момичета, немам време да драсна два реда ooooh! ooooh! ooooh!

/ще се събира родата и готвя за 15 души от сутринта ooooh! ooooh! ooooh!/

та да се поФаля, направих едно подобие на клипче, но заради гореспоменатото нямам време да се усмихна, та още не съм разучила програмата из основи, трябва да разуча как се монтират кадри...
това клипче е готово направено, от мен само е лепната музичката Mr. Green

тя таз песен отива на един момент от 56 епизод, но ако тази нощ ме оставят намира и се заема с четене на дебели книги с техническа литература, може и да стане Thinking

на Тинчето превода е точен Мишел, след жени обаче има запетайка Peace

та ето и моето прозиведение Аси и Демир - сбогом...

# 700
  • Мнения: 56
Май малко по прекалихме,ако Мурат не е искал да се ожени,то никой не би позволил да му нареди.Може би истината е друга,ама ни е само гадаем.То и за Мурат се отнася,че спи с партньорките си,нищо чудно и той да се е увлякъл по Туба.

Във всички свой изяви  по телевизията Туба лъха на много красиво,чисто и скромно момиче.Дори на последното и интервю водещата и каза да не се подценява толкова много.Не ми изглежда да е толкова безкруполна към мъжете.

Последна редакция: нд, 15 ное 2009, 14:27 от roslava

# 701
  • Мнения: 164
Доколкото знам този Бюлент все още не е женен за Берен Саат. Също се е оказало слух. Някой ако има повече инфо нека допълни Praynig

А относно това, че спрягат Туба с всеки свой партньор във филм, ме е яд. Опитват се да я изкарат "лека жена" или какво?  Та да не би само тя да е идинствената, която да е имала връзка със свой колега? Или е единствената, която е имала повече от 3 връзки в живота си досега? Извинявам се, но наистина се дразня от тези намеци за нея

# 702
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Струва ми се,че преливате от пусто в празно, но щом така ви харесва ....  Crazy
Отивам да правя торта, стискайте ми палци Mr. Green

# 703
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Ха, сега който е добре с турския бързо да запретва ръкавите и да превежда, че да разберем кой какви ги върши в следващите клипчета! Wink

Първото според мен е от някакво парти при приключване снимките на "Аси" :
Ха сега де - къде, кога, какво и кой?

Сигурно е едно - Джемал Хунал и Мурат Йолдаръм добре са се изкъпали в басейна, че покрай тях и още доста други, Туба и Мурат не стоят на една маса, а Нур Сюрер и девойката, която изпълнява ролята на Гонджа добре денсят! Peace

А тук са две клипчета - скрита камера от заснемането на последния 71-ви епизод!
Аслан се жени - но преди да почнат танците и песните някой скришно между дървенцата е заснел актьорите в очакване да им извикат "Камера"!

Сватба зад кадър - клип 1

Тука после следват едни хора - голямо иху-аху пада : Laughing Laughing Laughing
Сватба зад кадър - клип2


# 704
  • София
  • Мнения: 5 334
на Тинчето превода е точен Мишел, след жени обаче има запетайка Peace
Няма запетая, Морганче. Зная, че звучи странно, преведено на БГ, но запетая няма. Wink

Общи условия

Активация на акаунт