Машина за хляб-21 част

  • 41 048
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
По повод машинките да ви питам дали някой ползва такава на NEO. Има ги сега на промоция в Техномаркет за 79 лв и кумеца ми иска да му купим утре, та затова питам за отзиви, ако някой знае

# 16
  • Мнения: 515
аз пак да питам относно маста.. в рецептата на пина прочетох, че тестото с мас н трябва да втасва в машинката понже избива..  newsm78 Какво значи избива и това толкова голям проблем ли е?Исках направо да бутна всичко вътре машинката да си го замеси, да си го втаса, нещо не ми се слеска ръчно на ръце  Thinking

# 17
  • Мнения: 9 776
аз пак да питам относно маста.. в рецептата на пина прочетох, че тестото с мас н трябва да втасва в машинката понже избива..  newsm78 Какво значи избива и това толкова голям проблем ли е?Исках направо да бутна всичко вътре машинката да си го замеси, да си го втаса, нещо не ми се слеска ръчно на ръце  Thinking

Означава, че тестото не трябва да се държи на топло в машината, защото мазнината излиза от него, тъй да се каже.

# 18
  • Мнения: 427
dunia,мерси за темичката  bouquet
Хайде и аз в новата тема. Днес мъжа ми купи суха мая от 11гр., досега съм ползвала само тази на Йоткер, ще видим дали е хубава...  Thinking
И аз си купих такава-турска,но още не съм я пробвала.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 7 801
vallensiabg, ако ватовете й са повечко не виждам къде ще й е проблема. Първата ми Мулинекс ( 2000) беше 600, новата (3000) 610. Чувала съм и за по-малко и за повече. Тия ватове са добре за малка пекарна и при мен няма проблем. Не знам ако са по-малко дали ще става  newsm78
И уточнение: Оказа се че има партида на Мулинекс 2000 която не изпича, не че самия модел е такъв.
Защо не заложиш на провереното и не вземете Аляска. Поне всички отзиви са хубави.

# 20
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
По повод машинките да ви питам дали някой ползва такава на NEO. Има ги сега на промоция в Техномаркет за 79 лв и кумеца ми иска да му купим утре, та затова питам за отзиви, ако някой знае

Понякога  евтините машини излизат по надеждни от тези много прехвалени марки като Мулинекс,Тефал и много други.Специално този модел е добър след като има толкова екстри дори и изпичане на кекс.Е не е като другите да изпича и багети,но може да се мине и без тях.Ето това е машинката

# 21
  • Мнения: 147
Опитах домашно приготвен хляб в такива фурни при моя близка и сега съм решила и аз да се сдобия с такава. Спряла съм се на две марки Мулинекс OW 5000 и Severin, но не мога да реша коя от двете е по-добра. Мулинекса го видях в Техномаркет, но Северина само в нета и никъде не го открих да го разгледам, знаете ли къде във Варна продават тази марка? Много ви благодаря, надявам се скоро и аз да ползвам всички страхотни рецепти, които сте събрали тук  chef

# 22
  • Мнения: 405
Хоп! И аз да се топна в новата темичка! Mr. Green
дуня кажи си мнението за Severin ВМ 3986! Като гледам е с хоризонтален контейнер, но освен хляб и тесто за пици има ли и други функции (не пише в сайта)? Ти знаеш какво ме интересува!! Wink Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 6 232
еййй,кога изписахме 50 странички newsm78

Хайде и аз в новата тема. Днес мъжа ми купи суха мая от 11гр., досега съм ползвала само тази на Йоткер, ще видим дали е хубава...  Thinking
аз съм много доволна от нея-вече и не купувам френска и Йоткер yes

# 24
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Хоп! И аз да се топна в новата темичка! Mr. Green
дуня кажи си мнението за Severin ВМ 3986! Като гледам е с хоризонтален контейнер, но освен хляб и тесто за пици има ли и други функции (не пише в сайта)? Ти знаеш какво ме интересува!! Wink Mr. Green


Много от момичетата във форума имат Северин и са доволни от нея.

# 25
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
еййй,кога изписахме 50 странички newsm78

Хайде и аз в новата тема. Днес мъжа ми купи суха мая от 11гр., досега съм ползвала само тази на Йоткер, ще видим дали е хубава...  Thinking
аз съм много доволна от нея-вече и не купувам френска и Йоткер yes


Това за маята е хубаво но поне споделете от къде и кой магазин е купена та да кажем на наши познати да ни вземат.При нас в Габрово не може да се намери друга освен на" Д-р Йоткер"

# 26
  • Мнения: 405
 Пак аз. Моля, кажете какъв точно е приноса на ватовете в печенето, месенето или втасването? Гледам някои са с 600ватт, други 750ватт,  а Мулинекса 1650ватт Thinking Освен, че се харчи повече ток,.... нещо друго...??? newsm78

Хоп! И аз да се топна в новата темичка! Mr. Green
дуня кажи си мнението за Severin ВМ 3986! Като гледам е с хоризонтален контейнер, но освен хляб и тесто за пици има ли и други функции (не пише в сайта)? Ти знаеш какво ме интересува!! Wink Mr. Green


Много от момичетата във форума имат Северин и са доволни от нея.
А наш'та лютеничка прави ли я? Embarassed

П.П. Сори, ако съм станала досадна, спирам се вече!!! Praynig

# 27
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Пак аз. Моля, кажете какъв точно е приноса на ватовете в печенето, месенето или втасването? Гледам някои са с 600ватт, други 750ватт,  а Мулинекса 1650ватт Thinking Освен, че се харчи повече ток,.... нещо друго...??? newsm78

Хоп! И аз да се топна в новата темичка! Mr. Green
дуня кажи си мнението за Severin ВМ 3986! Като гледам е с хоризонтален контейнер, но освен хляб и тесто за пици има ли и други функции (не пише в сайта)? Ти знаеш какво ме интересува!! Wink Mr. Green


Много от момичетата във форума имат Северин и са доволни от нея.
А наш'та лютеничка прави ли я? Embarassed

П.П. Сори, ако съм станала досадна, спирам се вече!!! Praynig

Щом може да прави сладка и мармалади значи прави и лютеница.

# 28
  • Мнения: 2 132
Ами моят Панасоник е 550 вата, а си изпича всичко без проблем Simple Smile


Турска мая мисля, че взимах от Пикадили.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 232
еййй,кога изписахме 50 странички newsm78

Хайде и аз в новата тема. Днес мъжа ми купи суха мая от 11гр., досега съм ползвала само тази на Йоткер, ще видим дали е хубава...  Thinking
аз съм много доволна от нея-вече и не купувам френска и Йоткер yes



Това за маята е хубаво но поне споделете от къде и кой магазин е купена та да кажем на наши познати да ни вземат.При нас в Габрово не може да се намери друга освен на" Д-р Йоткер"
напоследък я купувам основно от Пикадили.

Общи условия

Активация на акаунт