АВГУСТинчето в Детската градина пее песнички за баба Зима

  • 27 954
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро.

Аз явно съм в някаква дупка или и аз не знам какво. Снощи ревах като магаре цяла вечер, защото не можах да се справя с Кало. Не слуша, отговаря, прави си каквото иска. И се почувствах безсилна да се справя. Естествено баща ми каза, че аз съм провал като родител, щом не мога да се справя с едно дете, а него го слуша, което доведе до нова порция сълзи и сополи. Въобще бях като в турски сериал.
Накрая го натупах и заспа, а аз продължих да си рева, защото не искам да го бия, за да слуша, но явно е в такъв период, че има не тапи, ами не знам какво в ушите. А от недоспиване има огромни сенки под очите, спи му се и кривее и колкото повече му се спи, толкова повече кривее и се лигави и не може да разбере че просто трябва да легне и да се наспи.
И понеже днес е събота и е единственият ден, в който мога да поспя- той стана сам в 7.15 ч. Що да спи, като е събота. А в работните дни едвам го вдигаме с баща му. Просто не знам. Опитва се да ме боли и гърлото. Въобще изоках се.

# 16
  • Мнения: 4 970
МИленче, Кандиларов има  на НДК до пилоните, На Опълченска - също.Виж в сайта им .Лабораторията на Лора( на позитано) съм ползвала веднъж-преди 2-3 години- когато Дари тръгвапа на ясла.Там отидох да направя изследванията че ставаше най-бързо.
Нана.....не знам какво да ти кажа повече от това, което съм ти казвала..... Hug

# 17
  • Мнения: 718
Велмар-благодаря Simple Smile
Нана-при нас случаят е същият,поне 10 пъти ми се е случвало да рева от безсилие за това ,че не мога да се справя с Марти.Ама рев, като дърта магарица. И понеже не чува за нищо,аз повишавам тон ,за да не удрям и снощи ме затапи ужасно,като ми каза "Стига си ми се карала,знаеш ли колко добре ми беше при баба"  Embarassed Confused Embarassed (беше при майка ми 3-4 дни).Днес размишлявам,срамувам се и взимам решения,как ще спра да викам и да се дразня от това ,че не ме чува и че ще броя до 100 преди да отговоря или предприема нещо и ще си напомням ,че е дете и не може да изпълнява като войник на мига всичките ми задачи и че е нормално да се разтакава,да пробва всякакви номерца,да се опълчва срещу мен ,да отстоява лъвският си характер и така. И не на последно място много съм добра в размислите ,ама практиката ми  е много слаба. Embarassed

 Марго,много, много силно се надявам да получиш тази работа !

# 18
  • София
  • Мнения: 3 610
Нана, това е нормално явление.Децата най-много се глезят при МАМА  Heart Eyes Моите деца са същите.Когато ги гледа баща им или свекърва ми са като мухички Simple Smile и то не защото много им се карат или се държат строго,просто така,но щом се прибера от работа... настава истерия лиготия и т.н.т.Даже ми казват"Дойде си развалителя на дисциплината" Rolling Eyes Предполагам е защото  знаят,че при мама могат да си правят каквото си поискат и аз вече не му обръщам внимание,даже го приемам като комплимент и като израз на обич от децата Mr. Green Интересно е,че при майка ми също се поглезват,но и тя им е любимка и определено я предпочитат пред другата баба baby_neutral
Друго съм забелязала,като нямам домашна работа в излишък и им обръщам повече внимание,нещата стоят другояче.Явно е и вид протест срещу недостатъчното ни внимание към тях Embarassed

# 19
  • София
  • Мнения: 5 755
Привет!
При нас положението е подобно, но не смея да пиша по въпроса, че ме е срам  Embarassed Понякога сме баш като в СОС Бавачки  Crazy Новото, което прави е да лази и да хапе  Tired , щото бил "тигъф"  Close , Александър отнесе една градинка на коремчето. Направо побеснях. Не ми се мисли като пораснат и почнат да се бият (не се и съмнявам, че ще ни пропусне това - ние със сестра ми сме се млатили  Embarassed) , какво ще става  ooooh! Ама така няма да има нужда аз да ги тупам, сами ще се наказват  Mr. Green Crazy Confused
А Марти е голям образ  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 743
Аз какво да кажа като освен Лоретка ме ядосват и още 12  Mr. Green В такива моменти просто излизам от стаята отварям широко някой прозорец и изкарвам главата на вън  Laughing Като ме духне малко вятър и после съм с нови сили, по-трудно става като няма вятър  Laughing

Марги, успех миличка  Praynig Peace Hug

# 21
  • у дома
  • Мнения: 1 581
айде малко да ви разсея  Blush
ето с какво се занимавах тези дни  Mr. Green :


 ОЩЕ СНИМКИ - тази и следващите.

аз в момента съм на работа, а Ния с баща си са на купон   Close   дано са успели да занесат тортата читава, че все пак е поръчка-подарък  Crazy  Laughing  така ми се искаше да видя лично реакцията на рожденичката, ама на, това е положението  Sad пък и торта ми се яде, детсевика  Joy

# 22
  • Мнения: 743
Блу, да да можеше да видиш и реакцията на Лори  Laughing От няколко дни много го харесва Франклин, накупихме книжки, детски и сега се разнесе страхотен вик като видя снимката. Заяви че това била нейната торта и като си изяде бобчето искала "да хапне тези пачелички"  Laughing
Страхотни неща правиш  Peace Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 255
записвам се  Hug blanc много хубава тема и заглавие Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 2 829
Записвам се и аз да чета, ще пиша някой ден (като обуча новите хора дето назначихме)  Hug

# 25
  • Мнения: 1 602
Привет и от мен.

Приключих работния ден и работната седмица. Сега се надявам 2 дни да си почина, но и домакинството ме чака. Утре може би ще сме сами с Тони и ще му посветя деня, а ще използвам понеделник като съм сама да изчистя.

Марти е голяма сладурана. Joy Hug Хубави бисери казва.  Тони веднъж пред кабинета на джипито ми каза "не мога да помълча малко" в отговор на моя въпрос. Mr. Green

Нана не се разстройвай. И те си имат периоди в които не чуват, а ние сме изморени и изнервени от всичко. Аз съм най нервна когато ми се спи или съм задремала, а той ме стресне.

На Блу красотите са както винаги страхотни и само се облизвам пред компютъра.

Ванче и Тони е фен на Франклин. Има си книжки, филмчета и дори плюшена костенурка,която се казва Франклин.

# 26
  • Мнения: 743
И Еличето е фен на Франклин, любима и е приказката в която сменят баба му с нова детегледачка  Grinning

Благодаря ви за подкрепата момичета,купих си вече речници ,курс има ,но започва януари така че няма да мога да се запиша отсега.Иначе има частни уроци срещу 60$ /час  Crazy, бил екзотичен езика  Laughing

Нана и аз се чуствам така понякога но се опитвам да се успокоявам че все ще порастне някога и този момент ще мине... Hug

# 27
  • Мнения: 1 602
Добро утро.
Днес успях да се понаспя и чак сега ставам. Ето по едно кафенце за освежаване.
Тони още спи, което означава че следобед няма да спи. Ще се възползвам от от това да си направим дълга разходка.

Марго стискам палци да получиш така желаната работа. Peace

# 28
  • Мнения: 4 970
Добро утро и от мен. \кайли - мерси за кафенцето. И аз отпийвам от моето първо кафе.Малко се поуспах за работа Blush, та  пих в движение- отново Crazy Вече съм на работната площадка и...дремя Sunglasses Надявам се времето да се пооправи и да е хубаво като вчера, за да можем следобед като се върна от работа да излезем и ние 3-мата някъде.Рядко се засичаме всички накуп Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 574
Добро утро Hug
Да се разпиша в новата тема, много хубаво заглавие Peace
Ние се скъсахме от гостита тези дни. Това по случай, че свършихме с ремонтите и почивните дни са ни свободни, поне до пролетта Mr. Green После отново. Изпратих Влади и татко му на кино, а ние с Деница трябва да посвършим малко работа у дома. Тя уж си събира играчките в хола, само да не е разхвърляла повече.
Марги, стискам палци и дано получиш работата Hug
Това ще ми е стоенето пред компютъра, Деница иска да си играем.

Общи условия

Активация на акаунт