Дайте съвет!

  • 3 499
  • 5
  •   1
Отговори
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Нуждая се от съвет и за това пиша тук,ако е имало друга подобна тема се извинявам предварително!
Става дума за това,че преди два дни ампутираха крака на дядо ми и сега се интересувам къде и за каква сума горе-долу може да се намери протеза.От това,което видях до сега е доста по-трудно от предполаганото.
Моля,ако някой е запознат,къде мога да получа повече инфо,да пише.
Предварително Благодаря!

# 1
  • Мнения: 3 146
Така темата няма да бъде прочетена от когото трябва. Смени заглавието на нещо по-уточняващо, като например "колко струва протеза за крака?"

Успех

# 2
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
протезите се правят по поръчка.не става дай да си купим и готово,ходи се поне на две проби преди да стане готова.ортопеда, който е ампутирал крака трябва да ви насочи.баща ми е с протеза от  29 години,на всеки 4 години ходи за нова,ходи в горна баня-софия.чрез доктора и направлението за протезиране от него, протезите са безплатни.ще ви дадат и писмо от социални грижи за чорапи, рола и т.н които ще са ви нужни.иначе така мисля,че една протеза е около 5000евро-не съм сигурна.

Последна редакция: нд, 15 ное 2009, 00:58 от nameika-31

# 3
  • Мнения: 183
Попитай тук http://obiavi-kj.info/content/view/8019/162/
Братовчед ми е с два ампутирани крайника,едната протеза струваше около 2000Е-немски.Държавата отпуска около 800лв.Ще да попитам какви точно правиха и ще ти пиша.

# 4
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Благодаря за съветите и инфото.
Зная,че не става толкова лесно,за това попитах тук.Ако някой знае повече,ще се радвам да сподели.

# 5
  • Мнения: 749
В лабораторията на Вип плюс знам,че изработват протези,но не знам подробности.Пробвай с гугул,а ако не откриеш тел. пиши на лични за да потърся.Успех.

Общи условия

Активация на акаунт