Ура-а-а-а-а!!!! И КАТРИН е вече в кюпа на щурата АПРИЛСКА група !!!

  • 29 873
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 67
Ванче, за партито сме само наши хора,тука се спомена,че в клуба няма да има други хора и не вярвам някой да дойде болен или с болно дете, а за бележките при тая БГ корупция не залагай много на такива документи, Хелън даже и за усмивки ще разписва. Хайде още веднъж успех утре и дано да се видим скоро!

# 46
  • Временно
  • Мнения: 788
Много се забвлявам с вас,да знаете.... Laughing
Vanyivan,за водите не мога да кажа - на мен ми спукаха мехура в болницата и да си призная въобще не усетих болка,само едно такова топличко как изтича.

За предварителните килограми на бебето като заговорихте се сетих как докато си лежах на магарето се бяха скупчили около мен трима лекари - моята и още двама,явно дежурните на смяна и се обзалагаха колко кг е бебето.Понеже Сиана до последно си стоя високо(и в крайна сметка така и не успя да слезе в таза) и аз такова нещо "паднал корем" нямах,като легнех особено така щръкваше тоз голям корем.Та залозите на око на двамата дежурни лекари бяха,че бебето ще е над 4 кг.Моята лекарка обаче вика 3,500 не повече.И позна - Сиана се роди 3,450.И като сме се отворили на тема родилни спомени да кажа,че бях много приятно изненадана когато прибирайки се от болницата кантара отчете - 10 кг.Честно не съм очаквала такава цифра.И друго се сетих - как в деня на изписването се оказах без обувки. Laughing Сега ми е много смешно,но тогава изпаданах в див ужас как на снимкте ще трябва да съм със сини гумени чехли и зелена блуза.Мъж ми,виновен за случилото се(защото 100 пъти му обяснявах по телефона кое от къде да вземе) излезе от стаята и се върна след 15-ина минути с нови обувки - купил го от някакъв пазар до болницата.Ужасни,обути единствено докато се прибера от болницата до нас,но 100 пъти по-добре от сините чехли. LaughingТа така..а за празнуването..беше в деня когато ни изписаха от болницата,и така пропусна първата нощ на детето у дома,защото се прибра в 7 сутринта..

Момичета,много ми се идва на срещата..има ли някакъв срок до когато трябва да потвъря със сигурност?

Пете,браво за цигарите!!!Аз бях толкова доволна,защото откато забременях до началото на това лято не бях докосвала цигара,но...пак ги започнах..първо по една на ден и така..не че пуша много(не че се оправдавам Laughing)Пуша само когато сме навън.Вкъщи - не.За един месец - една-две кутии.

Пожелавам на всички болни бързо оздравяване,а на всички здрави - да са още по-здрави!!

Ясмина,против подсичане съм ползвала Судокрем.Но се е случвало на няколко пъти да не усетя кога си е свършила голямата нужда в памперса и да постои така известно време,след което цялата пламваше и се лекувахме с Тридерм(което май е кортикостероид) и Пиоктанин.

Хелън,няма такъв смях..... Joy Joy Joy Аз наричам вулвата й шунда,шушумига и дупа,най-често последното.

И да се оплача - преди 5 дена ей така от нищото получих цистит и криза,но не точно бъбречна,защото болката беше съсредоточена в пикочния канал,но със сигурност изхвърлях песъчинки.От 3 години имах затишие,преди това пак 3 години се мъкнех с тез цистити и кризи.Та се самолекувах - взех си Уринал Акут,антибиотик,нош-па и си пуснах стерилна урина.Поне се оказа че нямам бактерии,което обезсмисли самолечението ми с антибиотика.Вследствие на което съм с гъбички,само 2 седмици след като си правих цитонамазка и изледване на секрет и всичко беше наред.Та сега самолекувам и гъбите. ooooh!

И да ви кажа днес се посмях със Сиана.Докато бяхме навън предиобяд,на площадката до нея дойде едно по-голямо момиченце с много хубаво якеце с големи и лъскави копчета.Сиана много се кефи на копчета и тем подобни и се лепна за нея веднага.А то горкото стои и не мърда.Сиана ги пипа,гледа,вика "копета",а аз и казвам "Виж,мамо,колко са големи!" На което тя възкликна "Гамадни!". Laughing Тази дума съм и я казвала само веднъж,по повод едни грамадни играчки,а тя я е запомнила.


# 47
  • Мнения: 70
Момичета, благодаря ви за отговорите.
Направо се шашнах, как така без симптоми, все не ми се вярваше че може да е така, ама...
Утре ще опитам да отида на преглед, малко ще ми е трудно че съм сама с Дари, но ще го измисля.

Ха ха, голям смях с тези дуди  Joy Ние още никак не и викаме, но много пъти съм се чудила същото.

Лека нощ от мен  smile3524

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Добро утро

Хелън, и ние казваме дуда, ама си го присвоихме от племенницата (те живеят в София). Иначе по моя край му казват, не се смейте много, мунка Mr. Green А Поли се научи и сама си казва додо, особено преди като свършеше голямата работа и аз й обяснявах, че ще го бием додо, че не е казало навреме че има ако, и тя редовно викаше "На-а-а-а, додо" и си биеше шамари по дупето ooooh! Вече го забрави този номер, де.

За размерите на бебето и аз знам, че е много относително сега на края, но предния път 2 дни преди да родя доки каза 3100-3200 и тя излезе 3210, така че съм склонна да му вярвам Thinking

Хубав ден на всички  bouquet
Бибо, дано се окаже фалшива тревога за пневмонията Hug
Аз отивам да се оправям, моя мъж има работа в Свиленград и мисля да си поразходя шкембето с него Mr. Green

# 49
  • Мнения: 269
Ей , голям смях с вас  Joy Joy Joy

Да , знаете и на мен много ми се идва на партито. Обаче и мен много ме е страх от зарази. Коско за последния месец беше болен 2 пъти. А той като е болен си е както трябва - уши, очи , гърло , нос и висока Т.  Та , засега ме пишете , ако не ми мине котка път.

Ирина ( Ехмея ) , ти ще водиш Ади , нали ??  И аз мисля да водя каката.
ВаняМ , а ти твоите каки ще ги водиш ли ??

Ванче , водите ми изтичаха 14 часа преди да отида в болницата . Ама аз си мислех , че се изпускам. Та , не боли въобще и цвета е прозрачен.

# 50
  • Добрич
  • Мнения: 52
Добър ден!

Хелън,аз нямам момиченце,но бих употребила "дудинка".Много нежно звучи,не мислиш ли? Grinning

По въпроса за афтите-не е ясна етиологията,не са доказани вируси.Има обаче предразполагащи фактори.Травма,стрес хранителни алергии,инфекциозни причини.В 90% се наблюдава у непушачи.При пушачите има засилена кератинизация и това предпазва-ей ви един единствен плюс на цигарите Wink.Винаги съпътстват улцерозния колит.Ей млъквам Stop

Пък на му се смей на Иван-ако не беше SIgA...загубени сме Grinning Grinning Grinning

# 51
  • Мнения: 97
milenag, ще я водя кво да правя, тя иска, така че може да вземеш и твоята щерка.

Ванче, няма как да пропуснеш изтичането на водите, не се шашкай. Аз втория път родих заедно с водите, т.е. не ми изтекоха, не ги пукнаха, а изтекоха заедно със Сами и да ви кажа доста по-приятно е усещането така. С мъжа ми  се шегувахме че ще му върви по вода. Ама стана едно мазало в залата ooooh!. Мъж ми обаче е категоричен, че нямало нищо гадно в раждането, много е доволен, че бяхме заедно този път.

Ако имате съмнения че сте болни, по-добре да се отиде на лекар, много бързо може да се стигне до усложнения...надали на някой му е приятно да виси пред кабинетите, ама няма как.

# 52
  • Мнения: X
Здравейте, аз влизам най-вече за да изкажа огромната си благодарност към Нана!!! Не толкова за консултацията по телефона и рецептата, а за това че си е направила труда да ми намери телефона и да ме потърси   bouquet   bouquet   bouquet!!! Повече такива хора трябват на света.
 Нана, днес бяхме на УНГ и познай каква усмивка избичих, когато ми даде рецептата със същото лекарство което ти ми препоръча вчера  Laughing-ей такава. Та положението на Самуил е вследствие на хремата която преживя (надявам се), която не е била точно хрема а някакво вирусно заболяване. Та сега ще го мажа с това нещо(не питайте как-борбата е безмилостно жестока), но което малко ме притеснява е, че освен мазилото ни изписаха и Изопринозин. Какво ще кажете-не е ли малко силно за такова малко дете? Верно че лекарите си знаят работата, ама не пречи и вас да питам, нали?
 Та, пожелавам ви един весел, приятен и усмихнат ден, без болести. И ви благодаря че сте тук, когато имаме нужда от вас

# 53
  • Мнения: 269
Здравейте, аз влизам най-вече за да изкажа огромната си благодарност към Нана!!! Не толкова за консултацията по телефона и рецептата, а за това че си е направила труда да ми намери телефона и да ме потърси   bouquet   bouquet   bouquet!!! Повече такива хора трябват на света.
 Нана, днес бяхме на УНГ и познай каква усмивка избичих, когато ми даде рецептата със същото лекарство което ти ми препоръча вчера  Laughing-ей такава. Та положението на Самуил е вследствие на хремата която преживя (надявам се), която не е била точно хрема а някакво вирусно заболяване. Та сега ще го мажа с това нещо(не питайте как-борбата е безмилостно жестока), но което малко ме притеснява е, че освен мазилото ни изписаха и Изопринозин. Какво ще кажете-не е ли малко силно за такова малко дете? Верно че лекарите си знаят работата, ама не пречи и вас да питам, нали?
 Та, пожелавам ви един весел, приятен и усмихнат ден, без болести. И ви благодаря че сте тук, когато имаме нужда от вас

На Коско вече 2 пъти му изписваха Изоприносин. Последният път го пи 10 дни.

# 54
  • Popovo
  • Мнения: 571
Емма, нашата докторка изписа Изопринозин на Георги, когато беше на около 1 г., така че не е малък Сумо. Много е трудно даването на детето обаче. Аз го смилах на прах и смесвах с нещо сладко и пак много му горчеше, дано ти имаш по голям успех.
Ваня, първото ми раждане беше с изтекли води, не боли когато изтичат  не се притеснявай.   bouquet
Ехмея, и аз така с второто раждане, много си права, че е по приятно и по лесно.
За кг на бебето, през деня доктора ми каза на ЖК - 3.000 кг, аз родих същата вечер 3.600 почти.
Хелън, наши познати казват "дундичка"

# 55
  • Добрич
  • Мнения: 52
Ей,засрамих се бе човек EmbarassedНо ми стана и мноооого хубаво,че съм помогнала.Благодаря за милите думи!

Ще се борите със Сумо,няма как.Иначе Борко си зоба изопринозин  да не кажа почти всеки месец....стривам го на прах и го разтварям със сироп витаминен някакъв.После си е свикнал със спринцовката от нурофена Peace

# 56
  • Мнения: 23
Еййййй, много болни, много болести бе м****ка му  Weary
Дай Боже всички да се излекуват възможно най-бързо, безболезнено и за мноооооого дълъг период напред Praynig

Много се радвам, че и Сумото вече има диагноза и ще се лекува  Hug Благодаря за споделеното инфо за тоя стоматит   bouquet, аз за сефте чувах за такваз болест и сега вече ще съм наясно за какво да се оглеждам.

Оф и аз днес съм угрижена и притеснена, пак излязоха проблеми с болестта на майка ми и вече просто нямам сили да я гледам как страда милата... дано поредното зло, да е за добро  Praynig
Току що звъннах на док да видим дали той няма да ми прелее чашата с лоши новини за здравословни проблеми, ама нейсе.... светлина в тунела... изтребили сме стафилококите и гъбите и всичкото гад, та дундичката (Хелън и на мен това най ми допада  Mr. Green) ми е чиста като сълза.... ураааааааааа!! newsm44 (Ще прощавате за интимните откровения, ама нали уж сме си свои  Blush)

Който иска да заповяда на Коледното парти, няма краен срок за потвърждаване, аз само ще направя едно финално преброяване и напомняне в началото на следващата седмица. Единствената молба в името на спокойствието на всички ни е, никакви болни - нито деца, нито родители да не присъстват, но все си мисля, че това е излишно тъй като се познаваме добре, всички сме достатъчно отговорни родители и едва ли някой ще си позволи подобна волност  Peace

За за разведря и аз малко обстановката да взема да ви споделя какви дертове ни налегнаха с мъжо  Tired
Напоследък любимото занимание на Сашо е да разглежда, разхвърля, изважда и подрежда ДВД-тата на баща си, които между другото са светая светих за последния - човека ги е събирал с години, отделял е от семейния залък, за да ги купи, чакал ги е с месеци да излязат, да станат в намаление, издирвал е редки екземпляри с връзки и тн и тн, с две думи това е голямата му страст ooooh! Но милия нямаше как, трябваше да преглътне и този тежък удар от съдбата в името на бащината любов и разбирателство...  Joy Та какво беше обаче моето учудване, когато забелязах, че от всички трилъри, екшъни, романтични комедии и пр. най-любимото ДВД, на което се отделя специално съсредоточено внимание, сочи се и нещо дълго, но неразбираемо се коментира от страна на малкото е познайте кое.... "Сексът и градът"-филма, закупен естествено под мое давление  Mr. Green... В началото не обърнах голямо внимание, но в последствие забелязах как интереса към точно тази кутийка е особено голям, замислих се и споделих на мъжо... И от снощи разсъждаваме над темата - ами ако нашия син се окаже гей? как ще реагираме? как ще се чувстваме? какво да му говорим? ще можем ли да приемем истината в очите? Всичкото това, на фона на абсолютната, тотална непоносимост на мъжа ми към обратните, и особено тези от мъжки пол  ooooh! Вие замисляли ли сте се някога какво би било и как бихте реагирали в такава ситуация, независимо дали става въпрос за момче или момиче? Естествено мъжо веднага извъртя нещата, че Сашо нямало да бъде гей, ами щял да бъде виден плейбой и ценител на женската красота щом в захлас разглеждал четирите мадами на обложката на филма, ама човек знае ли??!.... Mr. Green

И един последен, злободневен, но много полезен за мен въпрос предвид напредващото време...
Мога ли да помоля мамите, които раждаха в Шейново да споделят своя списък с багаж за болницата, ако все още го пазят разбира се... Ще съм им мнооооооооого благодарна!   bouquet

Последна редакция: пн, 16 ное 2009, 16:06 от galivo

# 57
  • Мнения: 269
galivo , стискам палци на майка ти  Hug Hug

Я да ви споделя - ходих в НДК на Произведено в България.  Има няколко щанда с детски дрешки по 5 лв.- блузки , долнища , сиучъри и др. Има зимни комплекти ( шушляков гащеризон с яке ) по 22лв. ( много ме е яд , защото онзи ден купих на Коско по 43 лв.). Има един щанд с кожени облекла с 50 % намаление  #Crazy #Crazy. И има много зимни якета на добри цени - от 39лв нагоре.  А и чорапи по 0,99лв. Та ако някой има нужда от такива неща , сега е момента.

Айде бай засега.

# 58
  • Добрич
  • Мнения: 52
Галиво,да ти кажа ще го приема.Имам много приятели,които са гей.Прекрасни хора,за компания,другарче и т.н.Само от едно ще ме боли,но няма да му го призная-те не могат да имат семейство в най-тесния смисъл на това понятие.Връзките им са много и непостоянни.Тук коментирам хора,които вече са преминали 30те.Има разбира се и такива,които съумяват да живеят в разбирателство с един човек дълги години,но те като че ли са по-рядко явление.Може би с възрастта нещата се променят.Тук спирам,че може и някой спор да се разрази.Споделям мнение и наблюдение.Моя най-добър приятел също е гей Grinning

# 59
  • Мнения: 479
Здравейте, момичета!

Изгубих ви дирите... ВаняМ,   bouquet - пИрфектна тема и заглавие.

Ясмина, освен Бочкото съм ползвала и един крем "Бейби Тан" - струва към 2-3 лв. и е вълшебно средство срещу подсичане.

Хелън, ако използваш "вулвичка" вместо "дуди", ша знаеш, че скоро Елица няма да те постави пак в такава "неудобна" ситуация. Туй думичка ("вулвичка" имам предвид) детето още дълго няма да може да произнесе по начин, че хората да разпознаят за какво иде реч  Laughing
Ние ползваме "пише" за всички полове  Joy

galivo,
щом като се цели в мадамите, няма какво да го мислиш момчето. А и в днешно време с тъз ми ти метросексуалност мож' ли ги разгада мъжете от пръв поглед - не. ТЪй че споко!    Peace СЮриозно да ти река - познавам (имам приятели) гей (жени и мъже), те не се различават от останалите ми познати по нищо. Но пък битуват такива резерви и необясними за мен предразсъдъци, които правят сложен живота на тези хора. И ако се притеснявам за нещо, то не е, че някое от децата ми може да има такава сексуална ориентация, а по какъв начин нагласите биха рефрлектирали върху него. (Двете ми приятелки са холандки, женени са - което в Холандия е възможно; по никакъв начин сексуалната им ориентация не е пречела нито в училище, нито в университета, нито в  кариерата по-нататък; нещо, което в България все още не е така).

Общи условия

Активация на акаунт