Ура-а-а-а-а!!!! И КАТРИН е вече в кюпа на щурата АПРИЛСКА група !!!

  • 29 877
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Мухахахахаха дет се вика. ВаняМ и аз същото получих, ама моето даже не беше от сърце  Rolling Eyes, тъй че късметлийка си ти! И също така даже нямаше и 3 дни след спирането на Аугментина и Самуил пак се разкашля. Направо...полудях ви казвам. Аман-и с лекарства болни и без лекарства пак болни. А ти вземи кажи кое е туй тревненско селце, не бъди егоист....ето - празниците минаха, време е за организация на мега-гига-хипер-супер-трансгалактическата среща-ІІ издание!

# 736
  • Мнения: 319
Ваня като спомена Трявненските села (кое пък е това с 18 жители Shocked) Ние (по скоро АЗ) избрах мястото където ще кръщаваме Даниел април месец..манастира ще е Соколския,а селото в което ще нощуваме е Царева ливада (до Трявна) попаднах на едни много хубави къщички там,които идеално ни пасват с големия си хол Mr. Green все пак 10 човека ще сме. За това става въпрос...  http://www.carevalivada.com/

Хабер си нямам кога трябва да сме на консултация Whistling последно ходихме ноември ако не се лъжа.Какви имунизации следват в календара,да не пропуснем нещо заради мойто нехайство?
Взимам микрофона и казвам,че за Коледа и НГ получих часовник и бельо...туй то,нищо друго.Ааа и малко парички.Иначе аз направих достатъчно Grinning

Само толкова от мен,че послишния ми син отново е залял клавиатирата с нещо лепкаво,половината ( да не кажа всичките!) бутони за залепнали и не хващат мамка им!
Егати,питам се не може ли децата ни да не боледуват?!?Това е най-гадното нещо на света...детето ти да не е здраво!Оправяйте се мъници...,че да не ви мислят майките ви  Hug

П.С. Не стана ли време за нова тема?

Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 19:54 от *Сиска*

# 737
  • Мнения: 96
Привет!

И ние сме от потребителите на Аугментин Mr. Green 4 дена с Т,  #Cussing out и това е #Cussing out!

Иначе, Ваня, благородно ви завиждам за Новогодишното пътуване. Така ми се ходеше някъдееее, ама... друг път. Ще гледам сега да организирам някой уикенд поне, че сърце юнашко не трае Laughing

Милени, и вие сте имали новогодишен купон значи - ама туй с мммммммммммммммммммм - не го разбрах Mr. Green
За подаръците - аз едно чантиче забърсах, да не съм валат Mr. Green иначе мъж ми ме беше дарувал предварително, че нямал търпение (нямам предвид Максимуса Mr. Green).
Сисе, то Царева ливада е град, душа! Laughing
Емма, хубаво рече ти за срещата Peace Давайте да почваме с организацията, че докато изгласуваме в 15 вида анкети и направим 101 списъка , ще стане лято Laughing Аз съм навита както се подразбира Laughing

Данни от консултация - 14700 и 92 см Peace Ние имаме да слагаме още един Превенар, и съм си наумила освен това да хакнем ваксината п-в Хеп А и менингококовата също. Ко да прайш - луда майка!

Aneli, верно , почнаха ли при вас намаленията? И да ти кажа - аз леко съм ти сърдита - откога чакам да се обадиш като вляза в магазина, че да се запознаем, ама НЕ! Всеки път като се затърчи някоя твоя колежка към мен се ухилвам лЬобезно, ама напразно. А с Ваня и Хелън се запознахте, нали? Crossing Arms

Хайде ,давайте до доизписваме темата, че от миналата година я влачим.



# 738
  • Мнения: 319

Сисе, то Царева ливада е град, душа! Laughing




Тц..не съм съгласна,че е град  Mr. Green
Царева ливада-Уикипедия
Поне това в което ще ходим ние си е село на 4км. от Дряново Grinning

# 739
  • Добрич
  • Мнения: 52
Ееее,много болен народ!Аз не знам какъв е тоя гад дето броди и ни мори децата.И ние след 4 дни с 38,5 почнахме АБ,но на третия ден от приема вече сме с кашлица(въпреки антибиотичното покритие),А от днес със сополи.И още го пием пустия му зинат!!!Не знам вече какво да си мисля.Като добавин незаспиване и голямо неядене   се питам къде остана моето дете.Не беше такъв ревлив и крив.

Иначе сме 93см и 13,400.


Айде,оздравителен сън пожелавам!

# 740
  • Мнения: 319
Снощи ходих на кино на Аватар.За мен това е най-хубавия филм,който съм гледала.Няма такива ефекти...при положение,че не харесвам фантастиката,а този ми хареса ужасно много.3D ефектите са много добри.Препоръчвам ви  го PeaceИма си от всичко...любовна история,хубав сюжет и послание,ефекти,хубави актьори  Grinning

# 741
  • Мнения: 86
За много години! Да сте живи и здрави!

И ние бяхме на АБ. 4 дни с 38,5 до 40 Ужас ви казвам и после като се почна една кашлица..... до сега. И по тази причина Нова Година си бяхме в къщи. Получих и подарих на ВаняМ подаръка, но малката получи и за двама ни, така че всичко е наред.

Бързо да оздравяват всички болнички

# 742
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Ха здравейте и от нас Mr. Green
Мерси за хубавите думи за нашия младеж Hug

Наистина много болни дечица, дано всички бързо оздравяват и това да е последното боледуване за тази година Naughty

Поли уж се оправя вече, само гърлото било леко зачервено, ама докито се майтапеше, че може и от реване да е ooooh! Температура имаше само 1 ден и това беше. Иначе АБ си го изпихме.
Няма да ходи на ясла обаче и тази седмица, че дано се закрепи и да сложим последната ваксина.

За подаръците, получих палто и чанта от мъжо Simple Smile

# 743
  • Варна
  • Мнения: 16
Леле,много болни дечица!
И Рали се разболя на 27-ми вечерта.Вдигна близо 39,3 Т. Нищо друго и нямаше,нито кашлица,нито сополи.На следващият ден я заведохме на преглед при лекарката и тя каза само леко зачервено гърло,чисти и били гърдичките,но изписа Аугментин. На следващата вечер пак много висока температура и това беше.Тъкмо си мислихме,че се е оправила и от 2 дни цялата е в обрив. Вероятно е от този антибиотик,но утре ще я водя да я види докторката.
Подаръци за Нова година не съм получила.Кво да прайш финансова криза.
Ясмина,и аз се каня тия дни да подавам документи за ясла. Тази година има нови правила. Ако ще кандидатстваш за чиста ясла правилата са едни,а за ясла към ОДЗ-други.Най-добре е наистина да отидеш на място да питаш.

# 744
  • Мнения: X
Здравейте Simple Smile
много болнички, дано бързо се оправят. И малката беше с разтройство около нова година, но сега е вече екстра от 2-3 дена насам. Бая се бях постреснала, обаче, че първо имаше повръщания, после това. Златна е педиатърката на 31 5 пъти говорихме по тел, вкл. и вечерта.
Сисе, Аватар и на мен много ми хареса, вярваш ли ми след киното като излязохме и се озовахме сред тези ми ти китни панелни блокове, гледах и не вярвах на очите си в какво сметище се налага да живеем..Иначе, за твоите календари, страхотно е, че правиш всичко и , че си отворена към идеи, а най-вече това, че си си го наумила и после си си преследвала целта малко по малко и ето вече има и резултати, браво Simple Smile Аз за коледа получих от яслата календар и каритчка, но ще има поводи тепърва да се възползвам от идеите ти Simple Smile
За подаръците, и при нас бяха главно за малката, ама и аз намазах някои неща-например зимно яке и комплект хубави прибори (малко по малко се готвим за преместване в нов дом ..на пролет можеби Simple Smile )
ВаняМ кажи името на хотела, ако може. събирам идеи за разходки из страната.

# 745
  • Варна
  • Мнения: 3 246
ох, колко болни дечица. А дано бързо да оздравяват.  Hug Heart Eyes Didka82 тази ваша лекарка за пръв път ли ви изписва АБ за леко зачервено гърло, или такава й е практиката?

за яслите да, така е, както Емма каза. Сега ще окомплектовам документите и се надявам да ни приемат, че имаме едно голяяямо предимство - трето дете е.  Laughing Мислех си да я пусна от юни месец, но семейния съвет реши от февруари, ако има места за половин ден. Исках да кандидатстваме за ОДЗ, че после да имаме предимство за ДГ, но в нашия район не ми харесва ОДЗ-то, затова оставаме на вариант "чиста ясла".

подарък не получих, сама ще си ги избирам тепърва.  smile3521

# 746
  • Варна
  • Мнения: 433
Ха, да се запиша и аз най-накрая. Все се каня тая година и все не ми остава време, а от работа не мога да отварям форума, незнайно защо и много странно за мен  Whistling
ЧНГ, МОМИЧЕТА!!! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ВИЙ И ВАШИТЕ БЛИЗКИ, МНОГО ТОПЛИНА В СЪРЦАТА И РАДОСТ В ДУШАТА!!!  bouquet  bouquet  bouquet
ЧЕСТИТА РОЖБА НА БАРБИ, ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА. ЧАКАМЕ СНИМКИ!!!

Ясмина, от миналата година това предимство го няма, демек прехвърлянето от ясла в градина без нов прием. Отново се чака на опашки, а то нали градините вече са на някакъв странен лотариен принцип, та затова не съжелявай много. Но въпреки това, аз все си мисля че пак зависи и от директорката на ОДЗ-то. Успех на теб, Дидка и Сиска с приема на малчовците  Praynig
Сиска, беше споменала че искате да кръстите Дани точно на РД му ден, или поне аз така разбрах. Но тогава, както и по време на постите не се извършват такива ритуали в църквите. На Малвина май ще правим почивните дни през май месец.
Наистина много болни деца. Дано бързо се оправят всички, за да не се тревожат мама и тати.  Малвина си влаче една влажна кашлица от половин месец, че и повече. Сто пъти я водих на лекар, и все нищо й няма, от секрета било. Вече почти няма сополи, самото като плаче дълго, но пак покашля от време на време. Ако някой знае бабин илач за кашлица, да казва... че аз вече идеи нямам. Правих и един чай от орехи и босилек, но не го близна.  Sad
Подарък и аз нямам за НГ, както и мъжо. Взехме си една хубава камера за компа и това ни беше..... аааа, в неделя си купих и едни дънки, може да ги броим като подарък, въпреки че мъжо трябваше да има, послучай именния си ден, ама.... догодина  Laughing[/b][/i] [/size][/b][/i]

# 747
  • Мнения: 319

Сиска, беше споменала че искате да кръстите Дани точно на РД му ден, или поне аз така разбрах. Но тогава, както и по време на постите не се извършват такива ритуали в църквите. На Малвина май ще правим почивните дни през май месец.

По време на постите има дни е които е разрешено.Онзи ден звънях в Соколския...запазих час за 3-ти април  Peace
РД му е на 4-ти,но тогава е Великден и в църквите има литургии и не правят кръщенета...(поне така си мисля...не съм питала изобщо за 4-ти) Ние на 3-ти правим кръщенето,на 4-ти РД,така ще празнуваме не един ,а два дни Grinning

# 748
  • Мнения: 186
Честита Нова Година, момичета!!!
Желая на вас и семействата ви крепко здраве, много щастие и много сбъднати желания!

Не съм се вясвала от 100 години и няма извинителна бележка Embarassed Но днес някак си изпитах потребност да ви навестя, да кажа едно "здрасти", пък ако щете и да ме изгоните. Видях от първа страничка, че много хубави новини има! Много се радвам за всички ви - Ласи, Мусито, Милена, Слонетка, Галиво и Барби! (май изпуснах конците някъде след Тифани).
Няма  с какво да се включа в момента, но ще  се постарая за следващата тема да я следя по-изкъсо.

И...да...осъзнавам колко хубаво е да видиш познати "лица"...

# 749
  • София
  • Мнения: 67
ЧНГ и честит Имен ден на всички,които празнуват! Бъдете здрави и щастливи!
И аз получих и подарих същия подарък,май тази година са много модерни?

Общи условия

Активация на акаунт