откъде слинг?

  • 6 579
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 057
 Искам и аз да се похваля - от три дни имаме слинг! Нагънах го по инструкциите на Хедра, а баба му на Калоян го заши.
 Много е удобен, а и на бебето му харесва Laughing Laughing

# 61
  • Мнения: 8 475
А аз си взех плат и до 2-3 дни трябва да стане. Laughing
Убедихте ме вие!  bouquet

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 603
Stiskaite palci, ponedelnik moje da imam Hedra-sling, u6it po ukazaniq, no 4akam vtornik ako e ok vremeto za ukazaniq upotreba na nali4niq

# 63
  • София
  • Мнения: 2 896
Ние с Куки в пътък си купихме плат, с прекрасното название Ангина, и халки, и сега Куки ще шие слинговете, щото аз съм с две леви  Embarassed
Дано на Гу'шалчето и хареса в него  Praynig 

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 603
Ние с Куки в пътък си купихме плат, с прекрасното название Ангина, и халки, и сега Куки ще шие слинговете, щото аз съм с две леви  Embarassed
Дано на Гу'шалчето и хареса в него  Praynig 


Gu6, ako mojta 6iva4ka ne napravi ni6to, 6te me naso4ite li kym va6ata. Kolko vi vze za 6ef?

# 65
  • София
  • Мнения: 2 896
Ние с Куки в пътък си купихме плат, с прекрасното название Ангина, и халки, и сега Куки ще шие слинговете, щото аз съм с две леви  Embarassed
Дано на Гу'шалчето и хареса в него  Praynig 


Gu6, ako mojta 6iva4ka ne napravi ni6to, 6te me naso4ite li kym va6ata. Kolko vi vze za 6ef?

Куки ще ге шие, не шивачка.

# 66
  • Мнения: 8 475
Кроче,ако имаш проблем ще те заведа при моята шивачка. LaughingУтре ще и занеса слинга на Вилиандър за модел Wink/за което и благодаря  bouquet/.Няма да струва повече от 2-3 лева.

# 67
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Да ви кажа, че разгледах обстойно слинга в м-н Штъркел, шит от ф-ма 'Ласка' за Штъркел и мистериозно кръстен "бебешка чанта"  Rolling Eyes
Моделът наподобява до голяма степен прочутият у Щатско слинг NoJo, малко нещо са  краднали от идеята Wink. Не е толкова подплатен и отворът за бебето се регулира с някаква странна система от шнурчета; но като изключим това е съвсем приличен. Разцветката е една - универсална - жълто-синьо каре, приятна, 100% памук, цената тоже културна - 24 лв.
Рапорт даден.

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 603
Кроче,ако имаш проблем ще те заведа при моята шивачка. LaughingУтре ще и занеса слинга на Вилиандър за модел Wink/за което и благодаря  bouquet/.Няма да струва повече от 2-3 лева.

Мерси, днес ще докладвам за резултата

# 69
  • Мнения: 6 472
Момичета, моля ви кажете от къде си купувате халките Praynig Аз си купих плат, но в наше село Овча купел 2 не намерих халки Confused Като гледам ще се слиза до центъра, а хич не ми се иска да се мотая там в задръстванията и бебето в колата Tired Тъй че ще съм ви страшно задължена, ако ми дадете готова дестинация, където и да е тя из София Grinning

# 70
  • София
  • Мнения: 4 381
В Овча купел 1, блока зад Рамстор от страната на полето има железарски магазин. От там си купих, само че 9см. Може вече и да са заредили с 7-8см.

# 71
  • Мнения: 6 243
В Овча купел 1, блока зад Рамстор от страната на полето има железарски магазин. От там си купих, само че 9см. Може вече и да са заредили с 7-8см.
Момичета, халките от железарските магазини понякога не са никелирани и при пране ще ръждясат. Имайте предвид и това. Ако имате възможност, не вземайте такива. Аз намерих халки в една кинкалерия, покрай токите, катарамите и разните там емблеми и изкуствени цветя.

# 72
  • Мнения: 6 472
Сърдечни благодарности и на двете Hug

# 73
  • Мнения: 1 896
Това си мислех и аз за никела, защото и моите халки са от железарскя магазин. Не знам как да разбера дали имат никел, но скоро се сетих че може да имат, а никелът е алерген, който дразни голяма част от хората и на мен са ми излизали екземки от контакт на кожата с никелови катарами например.  ooooh!

# 74
  • Мнения: 6 243
Това си мислех и аз за никела, защото и моите халки са от железарскя магазин. Не знам как да разбера дали имат никел, но скоро се сетих че може да имат, а никелът е алерген, който дразни голяма част от хората и на мен са ми излизали екземки от контакт на кожата с никелови катарами например.  ooooh!
Аз не се бях замисляла върху този въпрос, но Шивачът ми обърна внимание, че ще почнат да ръждясват и ме насочи откъде да купя другите халки. Разликата между тия от железарския и неръждавейските е, че вторите са по-лъскави и гладки и като цяло стоят по фини. Железарските са си по-грубички - абе, стават, като да си вържеш повода на ...газелата, ама ако се намери от другия вид, е по-добре.

Basilisk, мислиш ли, че е реален рискът от алергична реакция, ако халките се контактуват директно с кожата - нали все върху друхи го носим тоя слинг. Аз не съм имала такива оплаквания, за щастие, но щом притеб е така, по-добре е да си по-предпазлива, естествено.

Общи условия

Активация на акаунт