Целуват ли

  • 6 326
  • 130
  •   1
Отговори
  • Мнения: 167
мъжете ви бебетата и децата по устните??  newsm78

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Не.Мъжа ми целува детето само по челото или бузата.А като беше бебе не го целуваше изобщо по лицето.

# 2
  • Мнения: 803
Не.
Дори и аз не го правя.

# 3
  • Мнения: 2 960
не ,само по бузките Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 10 337
Ами да. Случвало се е. И по дупето, и по крачетата, и по коремчето. По принцип се опитваме да я отучим от този навик (да се анхвърли да ни целува по устата), но малката ни изненадва на моменти.
Каква е разликата между мъжете и жените? От хигиенна гледна точка си е еднакво неприемливо, но честно казано за мен е по-важно дедето ми да се чувства обичано и да не му отказвам милувка и целувка.

# 5
  • Мнения: 167
Каква е разликата между мъжете и жените?

не знам какво и защо, но вчера цяла лекция ми четоха по въпроса  #Crazy

# 6
  • Мнения: 803
не знам какво и защо, но вчера цяла лекция ми четоха по въпроса  #Crazy
Каква лекция? Би ли споделила, моля? Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 10 337
Каква е разликата между мъжете и жените?

не знам какво и защо, но вчера цяла лекция ми четоха по въпроса  #Crazy
А, сетих се! Малката не ще дядо й да я целува изобщо, защото много му дере брадата. Човекът се бръсне чинно вече близо 40 години и е твърдичка.

Кая,  Heart Eyes. Никът ти е като името на щерката ми.

# 8
  • Мнения: 167
Каква е разликата между мъжете и жените?

не знам какво и защо, но вчера цяла лекция ми четоха по въпроса  #Crazy
А, сетих се! Малката не ще дядо й да я целува изобщо, защото много му дере брадата. Човекът се бръсне чинно вече близо 40 години и е твърдичка.

Кая,  Heart Eyes. Никът ти е като името на щерката ми.

 Hug  Аз съм всъщност Каиа, но искам и аз с Я!

пепел_от_рози, ами, баща й го прави от раждането и никога не съм се замисляла. до вчера! явно има хора, които намират това за леко казано ненормално. на въпроса ми щеше ли да е така, ако беше момче, ми отговориха *е как мъж с мъж ще се целуват*  Shocked  и не една госпожа ми го натресе това!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 075
Да, целуваги и двамата. Едва ли се съсредоточава точно да целуне устата, но и това се случва. Не виждам нищо притеснително. А понякога дъщеря ми се втурва към мен или баща си, казва че много ме/го обича и ни целува(понякога и по устата). Какво да и кажа? "Не така, не трябва" newsm78. А може ли майка да целува сина си? Tired

# 10
  • Мнения: 803
пепел_от_рози, ами, баща й го прави от раждането и никога не съм се замисляла. до вчера! явно има хора, които намират това за леко казано ненормално. на въпроса ми щеше ли да е така, ако беше момче, ми отговориха *е как мъж с мъж ще се целуват*  Shocked  и не една госпожа ми го натресе това!
Shocked Ей, ся ме разби!
По тая логика, татковците не бива да целуват синовете си, а майките-дъщерите си.
Аз от друга гледна точка не ги целувам по устата-хигиенична демек.
Иначе като го почна малкия, та от главата до петите го намлясквам и дори го хапя съвсем лекичко, колкото да му причиня гъдел де.
Има си един такъв период, в който това е начина да покажем на децата си колко ги обичаме-с целувки.
После вече като пораснат не дават. Mr. Green
Така че, Kaя, хич не се впечатлявай от мъдрите изказвания на такива госпожи.  Peace

# 11
  • Мнения: 131
Да, целуваги и двамата. Едва ли се съсредоточава точно да целуне устата, но и това се случва. Не виждам нищо притеснително. А понякога дъщеря ми се втурва към мен или баща си, казва че много ме/го обича и ни целува(понякога и по устата). Какво да и кажа? "Не така, не трябва" newsm78. А може ли майка да целува сина си? Tired
И при нас е така. И аз не виждам ниЩо притеснително.

# 12
  • Мнения: 3 456
Не, по устата не.

# 13
  • Мнения: 1 489
И ние така,от хигиенна гледна точка.

# 14
  • Мнения: 3 550
Когато беше по-малък - рядко, сега - не.

Общи условия

Активация на акаунт