Целуват ли

  • 6 339
  • 130
  •   2
Отговори
# 75
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Целувам го къде ли не,дори по устата.Това си го позволявам само аз.Половинката е твърдо против да го провя,но...

# 76
  • Мнения: 2 090
И баща им,и аз,ги целуваме.

# 77
  • Мнения: 1 305
И двамата с мъжа ми я целуваме навсякъде, но гледаме да избягваме по устата, но тя понякога се нахвърля и ни изненадва.

# 78
  • Мнения: 989
Само по бузките и челото. Особено в това грипно време  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 167
Момичета, благодаря на всички за отговорите!

Бях потресена, че жени на възраст търсят нещо сексуално в подобни невинни жестове и това бе причината за темата! Мина ми!  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 1 128
Ние пък се целуваме и то много - по устата, по бузките, по косичката, по гушката, абе където се сетите. Дребната е стнала толкова обичлива, че направо ме задушава от целувки и прегръдка, и аз разбира се  smile3521 нямам нищо против. Каква сексуалност, какви щуротии говорите, та това са собствените ви деца!!!

# 81
  • Мнения: 197
Момичета, благодаря на всички за отговорите!

Бях потресена, че жени на възраст търсят нещо сексуално в подобни невинни жестове и това бе причината за темата! Мина ми!  Simple Smile
Ми те точно щот са на възраст де, гладна кокошка просо сънува  Laughing

# 82
  • Мнения: 1 547
Бях потресена, че жени на възраст търсят нещо сексуално в подобни невинни жестове и това бе причината за темата! Мина ми!  Simple Smile

И какво те потресе? Това, че хората се целуват по устата предимно със сексуален подтекст? След като има двузначност, няма какво да се тресеш, нормално е да срещаш подобни реакции.

# 83
  • Мнения: 6 713
До преди малко точно аз и баща й сме застанали от единия и от другия край на коридора и милата тичкаше ту към единия, ту към другия да дава целувки!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Цунка ме мене и тича към баща си за същото и обратно! Ама баш в устата ни се цели! Crazy Абе как няма да си целувам детето, абсурд. Wink Grinning

# 84
  • Мнения: 1 820
Целуваме я да,кой къде свари.Ама,убий ме ,никога не са ми минали сексуални наклоности,нито пък на баща и!Направо ми се повдигна  ooooh!
Мниго филми ,много нещо,това са собственните ви деца бе  хора! Shocked

# 85
  • Мнения: 2 478
Аз го целувам и баща му също. За нас това е естествено, както за някои е неестествено. Не ме вълнува дали околните го приемат или харесват!

# 86
  • Мнения: 8 999
Мъжът ми и аз не търсим устните на децата за целувка, но децата ни се целят в устните ни, особено като бяха съвсем малки и раздаваха първите си целувки. Явно логиката е, че щом излиза от устата, трябва да е насочена към друга уста.

# 87
  • Мнения: 167
Бях потресена, че жени на възраст търсят нещо сексуално в подобни невинни жестове и това бе причината за темата! Мина ми!  Simple Smile

И какво те потресе? Това, че хората се целуват по устата предимно със сексуален подтекст? След като има двузначност, няма какво да се тресеш, нормално е да срещаш подобни реакции.


Да!
Потресе ме фактът, че зрели жени с деца, търсят сексуални подбуди в такива нормални жестове!
Или за тебе не е нормално, бащите да целуват децата си? Не разбрах гледната ти точка!  newsm78

# 88
  • Мнения: 1 547
Или за тебе не е нормално, бащите да целуват децата си? Не разбрах гледната ти точка!


Думата "ненормално" не бих употребила, но ми се вижда крайно озадачаващо едно подобно действие. Определено не бих посрещнала с разтворени обятия гледката на баща, който целува по устните дъщеря си. Както каза baibibi, нормално е децата да го правят, но не виждам причина родителят да отвръща. И никой не търси умишлено сексуалния подтекст, той просто съществува. Не за целуващите родители, много ясно, а за страничните наблюдатели. Тоест всеки може да целува когото където реши, но няма смисъл да се скандализира от чуждите асоциации, защото в случая те са естествени.

# 89
  • Мнения: 167
Както каза baibibi, нормално е децата да го правят, но не виждам причина родителят да отвръща.

Какво точно намираш за *отвръщане*?? Не я притиска до себе си, не я гони за целувка, не я лигави! По тази логика не трябва да я къпе, да я прегръща и да я оставя да сяда в скута му! 

Тоест всеки може да целува когото където реши, но няма смисъл да се скандализира от чуждите асоциации, защото в случая те са естествени.

Айде да не спорим кое е по-естествено, а! Бащата да целува дъщеричката си или един наблюдател да намира това за сексуално!  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт