"Икариам" е вече обновен и сме в битки нощ и ден! - 3 тема

  • 25 139
  • 390
  •   1
Отговори
# 345
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Здравейте и добре дошли на новите   bouquet. Може ли някой да ме светне какви са новите  bouquetе промени, че доста време не съм влизала в играта и направо се ошашавих  Crazy И какво пак са пипали по чудесата newsm78

# 346
  • Мнения: X
ето промените:
0.4.2.4 11.04.2011 Feature - Опция за търсене в класацията по съюзи.
Feature - В класацията, когато играч е във ваканция до неговото име ще виждате палмичка. Когато е неактивен името и точките му ще сa сиви. Ако играча е баннат до името му ще има червен кръст. Допълнително можете да търсите сред приятелите си и членовете на съюза.
Feature - Когато генерала на съюза ви върне войската ви, ще получавате съобщение в градския съветник
Feature - Ако търговският ви партньор е във ваканция няма да виждате офертите, които той/тя предлага.
Feature - В храма ще се показва как се променя баланса на злато при назначаването на свещеници.
Feature - Цените и отрицателните стойности ще се оцветени в червено.
Feature - Научният съветник ще показва колко време ще отнеме следващото изследване, ако започне с настоящият брой изследователски точки.
Feature - Информацията за града, на островният екран е разширена с повече информация за класацията.
Feature - Офертите от търговските партньори могат да се сортират по кантори
Bugfix - Отстранена е визуална грешка на екрана за поканване на приятели.
Bugfix - Ъпдейтната е помощта при бойното поле.
Bugfix - Отстранен е визуален проблем при депозирането на ресурси.
 

# 347
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Благодаря, Елиа   bouquet.Но пак не ми стана ясно защо с 800 попа Посейдона ми е на 1 % Thinking. Преди нямах проблем на 100% си беше

# 348
  • Мнения: 6 274
Благодаря, Елиа   bouquet.Но пак не ми стана ясно защо с 800 попа Посейдона ми е на 1 % Thinking. Преди нямах проблем на 100% си беше

Защото процентът се разпределя между всички "жители" на острова.
Ти и 1 милион попове да имаш, ако всички останали са "уволнили" своите от Храмовете, процентът ще ти е нула цяло и едно.
Laughing

# 349
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Нали го промениха да се смятат само тези, които са построили храм, а не на всички съседи, които са на острова? Или пак са го променили?

# 350
  • Мнения: 6 274
Нали го промениха да се смятат само тези, които са построили храм, а не на всички съседи, които са на острова? Или пак са го променили?

Да де.
Ама ако аз имам Храм и съм "уволнила" поповете в него, твоите проценти няма да са 100.

# 351
  • Мнения: X
Записвам се и аз. От вчера играя и имам много да уча. Ще пиша като напредна малко, че сега с какво да се похваля. Успех на всички  Hug

# 352
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Теичка, добре дошла   bouquet
Джули, оправили са се нещата  Whistling

# 353
  • Мнения: 0
Абе някой има ли акаунт в гама.Ако има моля да напише кординатите и името на играча и  newsm08 newsm08 newsm08

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 23:23 от Darkos

# 354
  • Мнения: 2 716
Само да отбележа, че съм още жива  Crazy
Отказах се от Делта, но пък заиграх в Епсилон.
Луда
Лу ДАааааааааааа  Joy Joy Joy

# 355
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Добре дошла при ИЗБМ  Hug  Mr. Green

# 356
  • Мнения: 2 716
Добре заварила  Joy

# 357
  • Мнения: 0
Здравейте!Търся си акаунт в делта за да играя с него във военните игри!Пишете ми ЛС!

# 358
  • Варна
  • Мнения: 987
Здравейте Simple Smile
Аз Играя в има - няма 6 сървъра на Икариам Simple Smile От три години съм луд маниак на тази игра Simple Smile

# 359
  • Варна
  • Мнения: 7 731
Я да видим има ли още мами в тая игра или децата пораснаха и икариам умря  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт