"Икариам" е вече обновен и сме в битки нощ и ден! - 3 тема

  • 25 144
  • 390
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5
Здравейте мацки:) Търсейки в гугъл инфо за морските битки в Икариам... попаднах на този линк. От толкова време джиткам из бг-мама, а чак сега да разбера за тази тема:)))
Аз имам акаунти в бета и гама, никът ми е същия.
Да ви помоля, ако имате схеми за разположенията при морските битки, да я споделите:))
Иска ми се да направя читава флота, та да има по-голям ефект от подводничките.

# 76
  • София
  • Мнения: 551
И мен ме приеха в Спийд като бях само с 5 000 точки преди месец и половина някъде. Като гледам си имаме доста членове с малки точки, така че и моя съвет е да пробваш.
А на теб, MIAOW, къде са ти градовете и как ти е ника в Бета?

Elin0R
        * AMADEUS [16:39]
    * PEARY [17:40]
    * POLO [18:39]
    * NEWTON [17:39]

# 77
  • София
  • Мнения: 551
Знаток,добър дипломат си  Grinning
Надявам се  Laughing
 Кой е твоят съюз  Flutter

Същия като твоя  Grinning

# 78
  • Мнения: 2 716
Опс.
Тъкмо щях да те увещавам за договор  Blush

# 79
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Знаток, отговорих ти и в играта. Не сключваме мирни договори. Съюза ни е военно ориентиран. Тези, които ги има са от преди доста време, а както знаеш мирен не се разваля  Wink. Та за това вече не го правим, за да не се окаже в един момент, че няма кой да бием Mr. Green

# 80
  • Мнения: 46
А пък аз да се похваля - от днес съм генерал на съюза Феникс в гама /и то само след месец членство/. Не знам дали е за добро ама съм горда със себе си. newsm44
Лошото е, че час от тия хора не щат да правят армии, трепят ги всеки ден и те не та не.

# 81
  • Мнения: 2 716
Ехо - махни си лентичката от подписа  Peace Татти  забрани и обеща да ни заключи темата.

Виктоалиа Т - вие сте лоши  smile3534  Laughing
Ние сме много малки, за да сме войнстващ съюз.

# 82
  • Мнения: 46
Готово смених я, това не пречи вече нали?

# 83
  • Мнения: 2 716
Мерси!
То може и да е отпаднала забраната вече, но аз получих лична забележка  и сега прецаквам и останалите  Laughing

# 84
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Абе не сме толкоз пък лоши, само си грабим и си правим вендети

# 85
  • Мнения: 46
хич не се чувствам прецакана, даже трябва да ти благодаря, че ме подсети да си сменя лентичката   bouquet

# 86
  • Мнения: 1 579
Здравейте момичета, ние в съюза изкарахме дълга нощ пред компютрите и сега дремя Mr. Green. Мелето е на ниво обаче,от яд си прецаках изследването за допълнителното място,че се ядосах и взех парните тарани .

# 87
  • Мнения: 46
Аз май нещо съм изтървала. Веве да не си влязла в Спийд?

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 14 116
Здравейте момичета, веднъж се пробвах, но нещо не ми потръгна, сега съм в размисъл дали да не повторя. Има ли играчи на "Травиан" от вас? Искам да попитам, тъй като игрите ми се видяха доста сходни в "Икариам" има ли като в "Травиан" начало и край или само се развивате без да има  крайна цел?

# 89
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Доколкото знам игрите на гем фор са безкрайни. Ако искаш сега е най-добре да се регнеш в гама. Там е още в началото. Регнеш ли се ме намери и ще ти помогна. Играта е много хубава. Почти 2 гидини я играя вече  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт