Сирене - бяло, саламурено, вкусно?!

  • 5 119
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 221
Единствено съм доволна от сиренето на Елена. Много е вкусно и не му е променяван вкусът.

Да  Peace Особено една разфасовка в малка тенекиена кутия имат, уникално сирене.


И аз съм за.   Peace

# 16
  • Мнения: 936
Купувам сирене на Елена в тенекиена кутия. ХУбаво е. На Маджаров също ми харесват сирената. Скоро купих и хубаво овче сирене - фирма "Дъга", вакуумирано.

# 17
  • Мнения: 3 268
Маджаров и Пършевица-само тях купувам,страхотен вкус.

# 18
  • Мнения: 5 014
Напоследък Елена, вакумирано, ще потърся и от това в теникиената кутия.
Носят ми и домашно сирене, краве или овче.
Сирене Хаджийски не съм виждала, а кашкавала го харесвам и купувам от него.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 913
Аз наскоро опитах вакуумираното сирене на Бор Чвор - хич не е лошо. Преди купувах вакуумирано на Роса, но е по-скъпо и не виждам разлика в качеството, която да оправдае цената.
Иначе от тази марка купувам кисело мляко 3.6 % - страхотно е!
Кашкавал - от пита, марка Чирпан. Доставят го в млечен магазин до нас, винаги е страхотен и на добра цена.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 438
Благодаря ви много. Ще пробвам в желязната кутия, не съм купувала до сега .... пък дано да попадна на нещо с приятен и устойчив вкус...

Последна редакция: вт, 17 ное 2009, 23:18 от get_real

# 21
  • София
  • Мнения: 1 462
Сирене Родопея, Маджаров и Искра на Смарт.  Peace

# 22
  • Мнения: 492
Благодаря ви много. Ще пробвам в желазната кутия, не съм купувала до сега .... пък дано да попадна на нещо с приятен и устойчив вкус...

преди седмица ни бяха пратили от бг сирене в такава желязна кутия, беше меко казано отвратително, изобщо нямаше вкус на сирене, но пък въобще не обърнах внимание каква марка беше

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 116
Сирене взимам само Елена или от метро в картонени кутии Апетина от 500гр. разфасовка Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 17 368
Хубава ли е тая Апетина, гледам я все и не се наканвам да я взема.

# 25
  • Мнения: 492
Сирене взимам само Елена или от метро в картонени кутии Апетина от 500гр. разфасовка Simple Smile

тук така изглежда апетина, супер е чисто бг сирене, но произведено в гърция ако не се лъжа или поне панентовано там.

# 26
  • София
  • Мнения: 10 858
На мен Апетина-та ми харесва, макар че не ми мяза на традиционното българско саламурено сирене. Нещо средно м/у Дунавия и саламурено ми е на мен. Но на вкус е приятно  Peace

# 27
  • Мнения: 767
Мизия милк - Търговище, в тенекиена кутия е истинско сирене от детството ми. Също хубаво, не не чак толкова изпечено е на Ванела - Пловдив, пак в такава кутия. Цена и на двата вида - 5.60 лв за 800 гр. Препоръчвам горещо.
Другото истинско е на Бай Енчо - Севлиево, но е по-скъпичко. Ясно защо! Wink

# 28
  • Мнения: 13 207
Пършевица в кутия, Маджаров. Купувам и в големите хипермаркети, избирайки най-твърдото, независимо от марката. И гледам да не е в реда на "млечен продукт".

# 29
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
На мен Апетина-та ми харесва, макар че не ми мяза на традиционното българско саламурено сирене. Нещо средно м/у Дунавия и саламурено ми е на мен. Но на вкус е приятно  Peace
Това е и моето мнение за Апетина-та. Иначе относно сиренето съм много капризна. Сега купувам едно от кварталния магазин, но не знам каква марка е, защото е размерно, а не в кутии или вакуумирано. Но и то понякога е по вкуса ми, друг път - не.

Общи условия

Активация на акаунт