ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan yillar) - тема 11

  • 28 300
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Бризчеее, относно предложението за новия креватен стайлинг на Сару.....ТВЪРДО ЗА!!!! Naughty Naughty Naughty Naughty
От тук на сетне че си лега по организъм.....ааааа, то па ми писна от цензура!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Само требе да посочиш къщата та да можеме да си го прибереме!!!! smile3503 smile3503 smile3503 smile3503
Нема само да се лутаме по сокаците....ти ни водиш на самото место!!!! smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 newsm08 newsm08 newsm08 newsm08
Галкее, ми ще налее момчето...от толко булки къде му готват....ти кво очакваш....они само фърчът с подносите !!!! cook cook cook cook cook cook

# 16
  • Мнения: 1
Галя ,абсолютно си права - и на мен ми направи впечатление....в началото изглежда  по - различно  ... ама ние все го харесваме и туй то. 
Тя даже бабата му направи миш - маш  Joy

А за комисарчето,ще го къпя,ще го реша, ще го подстрижа ако трябва ( аз много хубаво и Неравномерно подстригвам) .... и скоро ще им направим среща на преобразените и опитомените  ако искате  Joy  
  
Зизу, харесвам модния ти усет, мисля,че ще му пасне идеално  Peace

# 17
  • Мнения: 2
morski_briz  хубави стихове редиш,но и в страстни клипове ни топиш.
И таз серия не мина без екшан #2gunfire,но тоз път не се сещам кои ли е  newsm78,все пак Ниран вече беше дала богу дух bishop

# 18
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Галя ,абсолютно си права - и на мен ми направи впечатление....в началото изглежда  по - различно  ... ама ние все го харесваме и туй то. 
Тя даже бабата му направи миш - маш  Joy

А за комисарчето,ще го къпя,ще го реша, ще го подстрижа ако трябва ( аз много хубаво и Неравномерно подстригвам) .... и скоро ще им направим среща на преобразените и опитомените  ако искате  Joy  
  
Зизу, харесвам модния ти усет, мисля,че ще му пасне идеално  Peace
Тонка, требе да го барнеш тук там но накрая ще стане СПОКС!!! smile3553 smile3553 smile3553 smile3553 smile3553

# 19
  • Мнения: 188
Момичета една молба:в коя тема я имаше снимката на мокрия Есмер дето гледа страшно?Имах я но съм я затрила.Или направо я пуснете отново,не вярвам някой да се разсърди Praynig

# 20
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 893
Бре,не мога да сваря да ви изчета. Grinning
Да си систематизирам изказването newsm78
1.За комисаря за сега няма записани,така че действай-целия е твой тоя мушморок Joy
2.Верно,че в началото Сару е по-слаб и сякаш по-млад ми изглежда,или пък вече към края умората си казва думата.
3.Баси кофтито,не мога да и го простя на аблата,че Ниран я уби оня хранителен остатък Ендер.Тя и Роза бяха единствените,които не се сдухаха или да изпадат в някакви депресии,хем много преживяха.Стабилна жена,а един цифуняк така долно да я затрие.
4.Не ми хареса Есмер как се държа с Българина.В крайна сметка той и е баща на Езел,все някой ще и каже.По-добре е да го чуе от любимия човек.А и Българина доста умекна,дойде да иска примирие и беше готов да се съгласи с условията на Есмер.
5.Сцената с агнетата беше абсолютно излишна,и онази,в която Есмер си спомняше хубавите им моменти.Явно на края на сериала аблите здраво разтягат локума да запълнят норматива.

Зизу,тешекюрлер, джанъм,за новата тема.  bouquet
Айде хаирлия да е и да не е последна Praynig

За анкетата-не одобрявам това,което прави Мелек,защото тя действа с единствената цел да хване Есмер.Ако просто си търсеше секс без ангажименти-добре,ама тя всячески се старае да му се натресе за дълго време. #Cussing out

# 21
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Хош гяльдин на темичката нова smile3525
за последните ни серии е тя готова atwork
Зизу , за всички нас я спретна. smile3525 smile3501
Хоп..- и аз тука ще се метна.
love001
Малееее, ако ми се яви от некъде е така кат у клипа.....му накъсах боксерките!!! smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 newsm08 newsm08 newsm08  smile3521 smile3521

# 22
  • Мнения: 2
аз ся като гледам снимките на Сару, не ви ли се струва че в началото на сериала е по-слабичък, а после пак се е... Галка видели снимките от филма къде ще го дават по некъв си Турски канал,направо е като манекен ,изтокан като след пластична операция е  smile3556 Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 1 433
тая снимка ли имаш впредвид Flutter

тони, добре че ме подсети с миш-маша, днес оная овСа  Мулек - му вика - Да ти приготвя Фасул, знам че го обичаш hahaha hahaha
то ако от нейните манджи се е налял, здраве му кажи-преди миш-маш, после фасулец Joy Joy
и оная бахар едни софри му редеше hahaha hahaha
b0rime4k0va , леле къдя са, пак съм ги опущила, ако се сещаш къде са, дай линк плиииз  bouquet

# 24
  • Мнения: 12
ето тук има днешната серия http://vbox7.com/byuser:elihancho1981

# 25
  • София
  • Мнения: 1 433
въх, Зизка постнали сме готината снимка едновременно Hug
Инди, за хранителния остатък Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
много точно казано-Ниран и Роза са най-читавите женски образи Thinking
 по т. 4-предполагам че се държи така с българския си тъст, щот оня вика детето и Езо са мои, той къде ше си ги носи, у наше село ли hahaha hahaha, пък и тва си е стила на Есмерсито, нали си спомняте в началото като светна за роза си викаше че и с майка й нема да я дели, кво остава сега пък и сина си newsm78 
по 5т.-тоя приом май е характерен за комшиите-и у мелодията у последните серии ни мъчиха с тон лигави сълзливи спомени да добутат още наколко серии, ма можеха нещо по-адекватно да измислят, поне детето да беха довлекли или да не беха толкоз официални
ма кво искаме, Есмерито и у кревата с бебето и Езо си беше по кУстУм и чепици-Зизка още не се е задействала като режисьор hahaha hahaha hahaha hahaha

# 26
  • Мнения: 8
Така и така си ги разпределяме аз бих взела Юмит/ако има други желаещи ще се разберем/Той няма нужда от хигиенизация но ваната ни е като на Ниранката ЩЕ МУ НАСМОГНЕМ.
А ако сте минавали с колата по моста Галата ,Бризче може би къщата с езерото е от азиатската част.
Кога е толкова мокър и разгневен?Май съм изпуснала този момент?

# 27
  • Мнения: 454
Добър вечер и от мен в новата тема! Зизу тенк ю   bouquet Тони, ей ме на. Не тъгувай. Толкова страници изчетох, че сега вече не помня, какво исках да кажа, но ще пиша, колкото си спомням.
Много ме е яд за Ниран. Гад, гад, но ме кефеше. Като махнем жестокостта и просто беше перфектна. Яд ме е, че умря така нелепо и още повече ще ме е яд, ако Ендер, не си плати за всичките гадости.
Мисля, че Есмер посочи бебето като причина, за да остане с Езел, защото иначе Мелек щеше пак да изтъкне, че я е навървил и че поради тази причина, тя е негова жена. След това, той щеше да каже за бебето, за да я затапи и готово. Просто човека няма време за надцакване и вади най-големия коз.
Иначе, тая с големите очи, като грамофонни плочи, как се беше барнала спортно, докато говореше по телефона, мани. Нямаше и следа от парцалесата с плисираните роклички. Чудно ми е, защо я дадоха как се сблъсква с Ендер. Сигурно ще има някаква интрига там  newsm78
Колкото до Мехмед, Тони и аз нямам претенции към него, че да не ме обвинят за блудство с малолетен. Тя както е казала Галка, на китайски император мяза, а и габаритите му не отговарят на моята снага. Ама си мисля, че нещо не му е чиста работата на туй момче. Първо разпитва Езел за Сюлейман, после пък разпитва Ендер за Езел и Есмер. Нещо май не му е много чиста работата, но може и параноята да ме е хванала след тоз сценарии.
Омен, къде го кри тоя талант до сега?  

# 28
  • Мнения: 2
Като споменахте за фасулец,та се сетих  Laughing
Когато Ниранката приготви на Ендерчо софра и му вика-"интимна вечеря",а на масата имаше чиния с фасул, сготвен нагъсто.
Ега ти и ИНТИМНАТА вечеря ,то ще се разчуе и размирише навсякъде  Joy Joy Joy
Относно килограмите Му - някой да пусне паралелно две снимки-една от първа серия и една от последната  Praynig
Да го прИтеглиме ние на око,колко оки чини  Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 1 433
толкоз мокър беше в началните серии, един от аверите на дедко Сюлейман му беше спретнал клопка, он ги изтепа сите, но се метна у водата, та затуй е такъв убавец малиии Flutter Flutter Flutter

Общи условия

Активация на акаунт