Звездни компромати - 53 част

  • 74 239
  • 841
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 17 542
И главата е открадната Joy Всъщност това въобще не е Деми Мур!

Истината е, че Антония прилича на мъж. Освен това носът и е натрапчив акцент и има опулен поглед. Като вечно стресната изглежда

# 346
# 347
  • Мнения: 850
   Лелееее , Бижу къде ги намираш тези ужасни снимки , направо съм потресена ...  Shocked Shocked Shocked

# 348
  • Мнения: 5 710
Тоца със Мис Свят 2008  tooth...

Според мен нашата претендентка сама се гримира.
Изключено е гримьор да направи такова нещо, ако не иска умишлено да я провали за забавление.

# 349
  • Мнения: 17 542
   Лелееее , Бижу къде ги намираш тези ужасни снимки , направо съм потресена ...  Shocked Shocked Shocked
Ми разглеждам по разни сайтове Simple Smile

Бейонсе
Линдзи Лоън
Джоан Роулинг ("Хари Потър")
Киара
Риана
Присила Пресли
Коена Митра
Кристина Агилера
Салма Хайек
Иванка Тръмп

# 350
  • Мнения: 36
К'во говорите- не била грозна??? Само един човек без грам реална представа за себе си и без капка самоуважение би се излагал по тоя начин. Та тая е един ходещ виц. Всеки ден, ама абсолютно всеки ден по улиците на Пловдив виждам момичета, които са в хиляди пъти по-красиви, по- нежни и с по-голяма грация от тая квачка рошава. Дори и аз, където изобщо не съм публична личност, държа косата ми да е в добро състояние преди да изляза, просто от уважение към мене си. Не мога да разбера, където при нея красотата е най-важното на този конкурс тя к'во прави там?! Нейния този път няма да има толкова пари да я направи на по-горна позиция. Просто е смешна в сравнение с някои. За езика, просто аз ако говорех по този начин английски като нея, въобще нямаше да казвам, че съм завършила английска гимназия. Просто много ме е яд, че така трябва да ни срами пред света. Наистина.
smile3501  на същото мнение съм newsm10

# 351
  • Мнения: 11 743
Брей... то останала ли е някоя, без силиконов бюст?!  Thinking   Макар, че голяма част от тях са си много добре 'преди' и не чак толкова добре 'след'  Thinking

# 352
  • София
  • Мнения: 9 401
Просто е смешна в сравнение с някои. За езика, просто аз ако говорех по този начин английски като нея, въобще нямаше да казвам, че съм завършила английска гимназия.

Е добре, възможно ли е да говори английски по този начин, и да е завършила Английската гимназия? Като знам, там как се учи език. Има нещо гнило, или си е купила дипломата, както и короната? newsm78

# 353
  • Мнения: 11 743
Възможно е. Не всички завършили английска гимназия са кой знае колко добре с езика.

# 354
  • София
  • Мнения: 9 401
Възможно е. Не всички завършили английска гимназия са кой знае колко добре с езика.

Да, тя ми го доказа. Аз си мислех, че е по-различно Joy

http://life.dir.bg/2009/11/26/news5443096.html


Колко хора биха си купили нейния албум с гениалното име "Barbie Bitch"? ooooh!

# 355
  • Мнения: 17 542
Брей... то останала ли е някоя, без силиконов бюст?!  Thinking   Макар, че голяма част от тях са си много добре 'преди' и не чак толкова добре 'след'  Thinking
Да. А ние ги обожествяваме и им се кланяме колко са прекрасни и съвършени... То една истинска няма! На стари години всичките ще са гротески...

# 356
  • Мнения: 4 992
 Някой като спомена Юлия Юревич  tooth http://www.bliasak.bg/news/p3_4197_0.html
Само да отбележа че ми беше съученичка и доста се преувеличава с това колко е умна  Mr. Green Иначе с Бавареца се връткаше из Козлодуй още в края на лятото  newsm01

# 357
  • UK
  • Мнения: 2 302
Ами те тези мацки като са толкова умни и учени, колкото се изкарват, що не вземат да отидат в БАН или някой университет да правят научна работа, ами са тръгнали наред с кухите по конкурси за красота да се явяват? ooooh!

# 358
  • Мнения: 4 435
Тая вечер ТВ "Планета" имат рожден ден, и току-що Мария откри концерта, облечена в роклята, която има и Преслава, и която уж Мария щеше да слага само на участия. Mr. Green

# 359
  • Мнения: 11 743
Eeeeeeeee, изтървах клюката значи!  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт