Препоръчайте ми личен лекар от 25 ДКЦ Младост

  • 20 972
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ааааа,добре тогава. Grinning

# 16
  • Мнения: 236
И аз май ще остана за юни... Докато се наканя да отида до поликлиниката, то годината си мина. Някой да е чувал, че смяната на личен лекар може да се прави само до 19.12.? Казаха ми, че това бил срока  ooooh! Е, какво пък, до юни ще събера повече инфо по темата. Весели празници!

# 17
  • София
  • Мнения: 5 573
Повдигам същия въпрос. Бихте ли ми препоръчали джи пи от 25-та поликлиника.   bouquet

Продължавате ли да сте доволни от д-р Маринов и д-р Гъчева? Може ли актуални към момента отзиви.   bouquet

Самсара, вие кого избрахте и доволни ли сте?   bouquet

# 18
  • Мнения: 2 805
Записах се при  Катя Ячева - до сега се е налагало само за направление да ходя, не ми е отказала.
За съжаление не мога да ти бъда полезна с повече информация, защото нямам натрупан опит с нея като личен лекар.

# 19
  • Мнения: 0
Повдигам същия въпрос. Бихте ли ми препоръчали джи пи от 25-та поликлиника.   bouquet

Продължавате ли да сте доволни от д-р Маринов и д-р Гъчева? Може ли актуални към момента отзиви.   bouquet

Самсара, вие кого избрахте и доволни ли сте?   bouquet


И аз така Simple Smile

# 20
  • Мнения: 59
Здравейте, и аз също се интересувам за gp. Ако може да не е педиатър за д аняма километрични опашки, или да е с часове, ако вобще има такива

# 21
  • Мнения: 4
Мен също ме интересува темата. И аз също търся добър лекар, който да дава направления и да мога да разчитам на него като специалист. Дори предпочитам да е педиатър... Моля ви помагайт, че от 2 години се каня да го сменя, и все отлагам, а по принцип доста боледувам, и ми се нагага  Rolling Eyes newsm78 Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2
Скъпи форумци.
Как е положението с личните лекари в 25-то ДКЦ в Младост ??
Моля дайте още информация, съвети, препоръки за семеен, личен лекар в това заведение. Прочетох малко информация за д-р Маринов, който работи заедно с д-р Гъчева но е оскъдна информацията. Помагайте !!! Спешно трябва да се запиша към личен лекар защото нямам никакъв в момента. Няма да е зле да НЕ е педиатър, така няма да се чака с часове за една рецепта или едно направление. Помагайте, моля !!!  Praynig

# 23
  • Мнения: 91
Здравейте, и ние с мъжа ми искаме да сменим личния лекар с някой в 25-то ДКЦ (или друго в Младост, ако някой препоръча горещо), тъй като ще се местим в района.
Много ще се радвам, ако някой сподели актуална инфо за впечатленията си от споменатите горе - д-р Гъчева, д-р Мартин Маринов или пък препоръча друг Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 3
Здравейте!

Дали някой разполага с телефонен номер на д-р Владимирова от 25 ДКЦ?
Благодаря предварително!

# 25
  • Мнения: 4
Здравейте!
Моля дайте повече информация за д-р Маринов и д-р Гъчева.
Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт