Към майките, които дават ADLIquid For Kids

  • 12 120
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
Здравейте! Преди няколко дена купих витамини ADLIquid For Kids за сина ми. Реших да прочета отзиви за него в английски и немски сайтове, но за моя голяма изненада освен в български сайтове, никъде другаде в интернет пространството не се споменава за този продукт. Това ми се стори доста странно, при положение, че според опаковката се произвеждат в САЩ. За английската фирма производител AD Medicine също не намирих никаква информация. Сайтът им www.admedicine.co.uk не се отваря.
Докато се ровех из нета, открих, че през 2007 г. Мавриков от "Господари на ефира" е направил репортаж за неясния произход на продукта, но за съжаление не мога да открия запис от това предаване. Намерих само отговора на фирмата вносител, в който се споменава, че в края на предаването е бил издигнат призив: “Да не тровим децата си, изземайте продукта от аптечната мрежа” http://www.admedicine-bg.com/dokumenti/stanowishte.pdf
Имате ли повече информация по този въпрос? Прочетох много положителни отзиви за тези витамини и затова ги купих, но сега съм много объркана.
Обръщам се и с молба към майките в чужбина, ако може да проверят дали там, където живеят, се продават продуктите на AD Medicine. http://www.admedicine-bg.com/ Благодаря предварително.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 537
Бебето ми е в ръцете и не мога да пиша обстойно,но само да ти кажа,че Мавриков е потребител във форума.Евентуално може да ти помогне да намериш записа Crazy
Дъщеря ми започва да пие трета опаковка,но принципно имам голямо доверие на педиатърката и не съм се ровила за мнения и производиел.

# 2
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 503
И аз давам за втора поредна година по препоръка на хомеопатичката ни, на която имам огромно доверие. Доволна съм от ефекта Peace

# 3
  • Мнения: 4 784
Аз също съм давала на сина ми миналата зима. Общо взето съм доволна.
А въпросното предаване беше обсъждано във форума, може би темата е в архива. В крайна сметка доколкото си спомням май завърши положително за Адликуид.

# 4
  • Мнения: 114
Аз го давам на малката за втора година и настина има ефект, иначе ни го изписа нашата докторка.

# 5
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Преди 4-5 години го бяха изписали на моите. Сиропа не се продаваше в аптеките свободно. За да го закупиш трябваше рецепта от точно определена лекарка, в точно определена аптека. Беше много скъп, ефекта поне при нас - нулев.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 535
И нашата педиатърка го беше изписала на дъщеря ми преди 4-5 години. При нея имаше ефект. Имам доверие на лекарката ни, а и в съставките (когато четох навремето) не видях нищо притеснително.

# 7
  • Мнения: 182
и за преди година и половина прочетох много положителни неща за тези витамини и ги купих,но за огромно съжалени  Sadпри нас нямаше никакъв ефект,на 15 ден от приема на витамините ни приеха в болницата с вирусна инфекция.А имах много надежди,поне той да помогне,да намалим боледуването.

# 8
  • Мнения: 1 489
Преди 4-5 години го бяха изписали на моите. Сиропа не се продаваше в аптеките свободно. За да го закупиш трябваше рецепта от точно определена лекарка, в точно определена аптека. Беше много скъп, ефекта поне при нас - нулев.
И при нас беше така.Пи го на 2 и на 3 години през есента,но постоянно си боледуваше.Тогава струваше 45 лв.

# 9
  • Мнения: 3 929
Ето ти старите теми http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=326413.0. Богато разнообразие от мнения, но много полезна и изчерпателна информация има в тях.
Преди две години давах на сина ми. Освен, че започна да се храни като "вечно гладен", друг ефект нямаше. Даже сглупих да започна да му давам втора опаковка с надеждата, че се натрупва в организма и тогава започва да действа имуностимулиращо. Друг път! Освен, че се бръкнах дълбоко в джоба...

# 10
  • Мнения: 119
Здравейте,и аз сега свърших една опаковка от него,но съм в чуденка дали да взимам втора. newsm78 Защото многократно боледуваха и двамата през целия период през който им го давах. Педиатърката каза,че от една опаковка нямало да има ефект,а 2-3 и т.н.Та вие сега ме навеждате на мисълта,че при нас май няма никакъв ефект,защото и малкия в момента е на антибиотик.Ще следя темата ,дано  повече мами се включат,за да обменим опит.Приятен ден на всички!  bouquet

# 11
  • Мнения: 539
здравей мама 05,ние ползваме този имуностимулант от 2 години и се кълна в него.По цяла зима го вземаме и боледуванията осезателно намаляха,и освен това ги кара значително по леко всички настинки,за 2,3дни и е готов,а иначе се влачехме по 2 седмици.За мен е много добър.

освен това когато детето започне да се разболява,при първи симптоми,може да се дава по 2 или 3пъти на ден,според възрастта,а милилитрите според килограмите.Така ние сме пресичали неколкократно настинките точно за 2 дена.Опитайте,но се консултирайте предварително с педиатър.

Последна редакция: ср, 18 ное 2009, 12:07 от AnMary

# 12
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 503
.......... Педиатърката каза,че от една опаковка нямало да има ефект,а 2-3 и т.н.........

Не знам за вас, но на нас хомеопатичката ни го изписва по 5 мл. дневно за един месец и повторение прави чак следващата година, сега като го изписва пита има ли пълна една година от последния му прием newsm78

# 13
  • Мнения: 539
ние го пием цяла зима,без почивка.

# 14
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
давах го зимата и бях доволна от него

Общи условия

Активация на акаунт