Представяте ли си...

  • 19 664
  • 658
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 120
treisy беше споменала, че често са я бъркали със Зара от Биг Брадър и оттогава точно така си я представям Не момиче, което прилича на Зара, ами истинската Зара:)

# 61
  • Германия
  • Мнения: 240
Тъпо, обаче аз май повече си градя представите според аватарите, а не според писаниците... Tired

# 62
  • Мнения: 4 300
Тая Зара е като дялан камък, да му се не види. Особено ако е със затворена уста. И на мен са ми казвали че прилчиам на нея. Явно й е безлична физиономията и може да се оприличи на всеки в зависимост от прическата и грима.

# 63
  • Мнения: 521
Аззи, това с детето просто плаче за почерпка. Hug
Непостоянна, емоционална, с топли очи, но мноооого далеч от офис дама..някой се беше объркал.

Кълна се, имах представи за всички, а изведнъж се изпариха Blush
Flocke, напълно логична ти е мисълта. Просто ние тръгнахме в противоположна посока, но е много по-забавно Wink

# 64
  • Мнения: 4 785
treisy беше споменала, че често са я бъркали със Зара от Биг Брадър и оттогава точно така си я представям Не момиче, което прилича на Зара, ами истинската Зара:)

Не дейте бе хора, ще си плесна снимката тука, да не ме оприличавате повече на Зара със розов анцуг Sexy baby  Laughing

# 65
  • Мнения: 4 120
treisy, аз съм те виждала, но просто винаги Зара ми изниква Grinning

# 66
  • Мнения: 4 300
И аз свързвам Трейси с анцунг и манекенски външен вид, заради Спас от Сървайвър:)

Дпписвам, да не спамя повече- представям си те , хванала го под ръка.

# 67
  • Мнения: 521
Оппа, аз пак съм изпуснала клюката... Laughing

# 68
  • Мнения: 4 785
treisy, аз съм те виждала, но просто винаги Зара ми изниква Grinning

Мен ли? Сигурна ли си...аз не съм слагала снимки тук, виж аз теб със сигурност съм те виждала и съответно така си ми и като образ Flutter Преди да те видя пак така си те представях, защото те оприличавах на аватара ти, който мислех, че е някой модел или актриса - то се оказа че си била самата ти  Sunglasses


И аз свързвам Трейси с анцунг и манекенски външен вид, заради Спас от СървайвърSimple Smile

Да с анцуг съм в момента, ама не розов  smile3534

# 69
  • Мнения: 3 405
Не дейте бе хора, ще си плесна снимката тука, да не ме оприличавате повече на Зара със розов анцуг Sexy baby  Laughing

Хайде, дай. Ще ти гадаем по снимка  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 4 120
treisy, ами в една тема как да си направим виртуално бебе нещо не ми се получаваше и разглеждах как са го направили другите. Tа там мисля имаше твоя снимка на мястото на майката Grinning

# 71
  • Мнения: 364
Рокси, в никакъв случай! Имах предвид, че е вероятно сериозен в ежедневието и абсолютен циник или шегаджия (има много противоречиви постове) Laughing

azsa  благодаря ти! Такъв типаж съм, но не толкова красива като Одри  Wink...

treisy си я представям спортно-елегантна брюнетка!

Рокси, е с руси дълги коси...

# 72
  • Мнения: 4 785
Не дейте бе хора, ще си плесна снимката тука, да не ме оприличавате повече на Зара със розов анцуг Sexy baby  Laughing

Хайде, дай. Ще ти гадаем по снимка  Simple Smile

А да  Crossing Arms Само аз ще дам, то така хич не е честно. Ама ако още някой ме ориличи на Зара в розов анцуг - край, замразявам си акаунта  Mr. Green


treisy си я представям спортно-елегантна брюнетка!


Ти обаче имаш талант да гадаеш по форумни образи  Crazy

# 73
  • Мнения: 521
Treisy,плесни ни я на челата, дето се вика Laughing
Ей, пустото любопитство... Blush

# 74
  • Мнения: 4 120
На Зара определено не приличаш. Това е комплимент:)

Общи условия

Активация на акаунт