Пъзели 11

  • 35 807
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 677
Честит имен ден на всички празнуващи и успешно приготвяне на рибката за довечера  Hug

# 721
# 722
  • Мнения: 237
Честит празник на всички именници   bouquet.
Най- после наредих коледния пъзел на Шмид. Ето го http://puzzlegallery.multiply.com/photos/album/62/zai#photo=1

Последна редакция: нд, 06 дек 2009, 20:57 от zai

# 723
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Каран и Зай много са хубави пъзелите, браво на вас  Peace

# 724
  • Мнения: 1
Честит празник на всички
дами съжалявам но съм служебно възпрепятстван приятна среща
Zai какво е качеството на този пъзел който си наредила заслужавали си?

# 725
  • Мнения: 237
На мен лично ми хареса,парчетата са уникални и стегнати. По-хубав е от на Едука  Peace

# 726
  • Мнения: 137
Имам въпрос качеството на пъзелите от една марка еднакво ли е.

И друг - обяснете как да кача пъзелите си в мултиплей

Този пъзел с Дядо Коледа на Шмид беше с уникални парчета обаче много рехав ми се стори. Другите на Джъмбо и Равенсбургер като го хвана нареден го вдигам целият и не пада. Този така и не можах да вдигна даже част от него. Едвам го обърнах, за първи път ми се случва. Дали всички на Шмид са такива.

# 727
  • Мнения: 15
Честит празник на всички именици и от мен! HugМен днес ми мина изпита и сега съм свободна да си редя на воля.. Twisted EvilМомичета,страхотни коледни пъзели! Heart EyesМоя явно ще ме чака под елхата и дотогава не ми дават да припаря до него. TiredНо пък само да се върна от осми декември(който ще продължи два дни,нях нях) и започвам вече сериозно Любовниците на Виктория Франсес. Peace

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 704
каран, аз имам на Шмид и е с мн.добро качество- точно така, както описваш Равенсбургер.
Но си мисля,че може би по-старите пъзели са по-добри  Thinking
Иначе за Едука също - имам пъзел за "възрастни", който е рехав, докато имам детски на Едука със страхотно качество.

# 729
  • Мнения: 137
Дано другите на Шмид да не са такива, че имам 3 ненаредени. Но определено картинките са им супер.

# 730
  • Мнения: 87
Нямах търпение за новата тема Laughing хайде нова седмица, нова тема, дано да ни е на късмет  Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=452248.new#new

Заповядайте Hug

Ако някой има нещо против публикуваната информация, моля да ми пише Peace

Има какво още да се добавя, но ще е постепенно, че две нощи подред това правя и накрая почнах да бъркам имената Grinning
Да, между другото, имате ли нещо против да добавям и рожденни дни? Не е задължително и годината Simple Smile но просто да си го има като информация Simple Smile
И също така, ако някой съм пропуснала в списък, да ме извини и да ми се скара, ама сме много Mr. Green

Последна редакция: пн, 07 дек 2009, 00:46 от blue_dream

# 731
  • София
  • Мнения: 3 789
Нямах търпение за новата тема Laughing хайде нова седмица, нова тема, дано да ни е на късмет  Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=452248.new#new

Заповядайте Hug

Ако някой има нещо против публикуваната информация, моля да ми пише Peace

Има какво още да се добавя, но ще е постепенно, че две нощи подред това правя и накрая почнах да бъркам имената Grinning
Да, между другото, имате ли нещо против да добавям и рожденни дни? Не е задължително и годината Simple Smile но просто да си го има като информация Simple Smile

Блу, невероятна си, благодаря за новата темичка, утре ще се запиша. Браво за страхотная идея за лексикона, би било жалко да се загуби тази ценна информация Само една малка забележка за лексикона. Името на човека в жълто изобщо не се вижда, нека бъде в някакъв по-тъмен цвят.  И там където са "лезъпи човечета" също. Иначе всичко е перфектно!

Аз съм родена на 29 април 1976 г.

Последна редакция: пн, 07 дек 2009, 00:32 от desi_ivanova

Общи условия

Активация на акаунт