Asi / Гордата Аси - 17-та тема

  • 29 525
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 375
Добро утро и от мен  kaffeetrmker_2
и за тези, които имат нужда  beer  Mr. Green

annie_vd ох мерси за тирето, питай ме що съм го сложила doh а съм с претенции, че съм много добра с българския smile3555

Лин, ама хич няма да го питам где се е запътил, да ходи където ще, то като е решил да се доказва и да се прави на младеж, не можеш го спря Mr. Green
и у нас е за прицеп, и делбата ще да е голяма, ноооо ще делим, не си оставям магарето в калта Naughty но таз делба и съБирането на багажа, ще му излезнат и скъпички и въз соленички Mr. Green

но аз мисля, че няма да стигна до там / казвам го тихо, да не ме чуят злите сили Mr. Green/ щото е умен, ако не друго - ще се скрие Joy

# 16
  • Мнения: 295
Добро утро и от мен!

Ооооооооооооо, казанлъшки починички! Почвам ги Joy Joy Joy

Сестра ми, ти нямаш сърце Crazy Часът е 09:16 и ти пускаш този клип - уникален е, ама как ще се работи днеска не знам?! Аз ще седя и само него ще си гледам newsm03

П.С. М/у другото, забелязах, че вчера когато Демир носи питките въобще не преведоха, че Аси му иска парченце, мисля, че казва "Дай ми малко и аз ще сложа чай", абе нещо такова... Не, че е важно, но все пак

Последна редакция: ср, 18 ное 2009, 09:19 от iva81

# 17
  • Мнения: 56
Морганче,това е супер клипче и музиката точно за клипа.Супер е Hug

# 18
  • Мнения: 122
Добро утро и от мен.
Мерсаж за кафето .. как върви с клипчетата   food010

Гале плс другия път дръпни чаршафа малко повече  Mr. Green

За анкетата гласувах с касата. Аз по принцип не съм ревнива ... но съм му казала на моя че ако настъпи опашаката на лъва  в мен ша съжалява. И ша се скубя и ша се бия. Няма да си оставя магарето в калта.  bowuu

Но пък ми е интересно кой е гласувал че са по работа  Thinking бързо да си признава

# 19
  • Мнения: 56
Ако има някой от турско говорящите,може ли да преведе този текст за Туба

http://www.tubabuyukustun.net/portal/benim-kucuk-melegim-fan-sitesi-acilmistir

# 20
  • Мнения: 6
Ама какво е това- един  ден ме няма и трябва да чета 50 листа!  Shocked

И какъв е тоз алкохол дето се лее нон стоп? И каква е тая боза, кърмачки ли има много?

искам като ботушките-нериманки, щото имам чифлик.

тая серия Аси беше много на ниво, нямам забележка към нея.
Кериф и Дафне не ги мисля, щото то човек трябва да си направи глупостите в живота, колкото по-рано толкова по-добре.
И към Демир нямам забележки, то той Мъж, "кажи му мъж и не го обиждай повече"
Ихсан ме дразни с тъпото си изражение на зарязан влюбен, сигурно до края ще е такъв.

Ама Нериман трябвало да се намеси за дето Сърмъшък почнала пак да пее- какво е това? Shocked чак пък толкоз.

# 21
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен!
Ето ме и мен в новата тема.
Да ви кажа Асито все повече взе да ми харесва. Много ми хареса как си го каза вчера на Демир /отностно доверието де/. Все още се чудя на Демир как му се обърна езика да и каже, че я ревнува!!!!
А тази Мелек все повече ме дразни. Да вземе Алито и да и даде тел. номера /на психятъра/ на нея, а не на Демир. Тя и без това има крещяща нужда, а той нали и осигурява разни докторяти та си мислех един в повече няма да и навреди, а напротив стига да не е късно де newsm78.
Нериманката с тез ботушки изби рибата в аквариума rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Керим просто не за приказка, а за голям bash bash
Май стана малко по-дълго, но нищо де.
Приятен и успешен ден!

# 22
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Добро утро!
Как сте след снощния купон? Дами, аз се разболях. Sick Няма лъжа и измама  kaffeetrmker_2
Ще пазя леглото днес Mr. Green

По повод анкетата, събирам му багажа на първо време, да знае той каква е тенденцията,
пък после ако иска с кораби и цяло ято адвокати да идва да си дели и прибира имуществото hahaha

И тук ли се намери кой да ни брои чашите и бутилките? smile3555

# 23
  • Мнения: 56
Ох ,гледам повторението на сериала.Боже този Керим на разходка с Дора. smile3513Тази каква коса има само за скубене,скубене и бой по каската bash box.

Последна редакция: ср, 18 ное 2009, 10:16 от roslava

# 24
  • Мнения: 13
Добро утро и от мен, напоследък не успявам да смогвам да пиша с вас, но ви чета с голямо удоволствие, хихихи  Laughing

Като гледам анкетата и направо се изумявам колко смели момичета има сред нас.Аз бих подходила по малко по-спокоен начин, ако имам предвид сцените от филма първия път като ги заваря бих реагирала като Дефне, но след като ги видя втори път, и след като знам какво е неговото отношение по въпроса изобщо няма да хабя нерви и сили да разбивам каси, ами направо му хвърлям багажа и се разделям с него.
Аз не мога да разбера и Дефне как има нерви да продължава да го следи и да си причинява това, след като той много ясно и го каза още след първия им скандал, той толкова безразлично се държи, че аз ако бях на нея отдавна да съм си запазила достойнството.............

# 25
  • София
  • Мнения: 375
сетих се за Нериманката пак,
как само каза на приятелката на Дефне и Аси / не и запомних името/

"- ти, омъжи ле се вече?"..... отговора беше не, и тя пак
" - спокойно, и на тем ще ти намерим жених..." Joy Joy Joy

голяма сватовница е, признавам  hahaha hahaha hahaha

# 26
  • Мнения: 198
Гледам повторението и вече съм удовлетворена поне,че на Аси и върнаха предишния облик.Така като и открият лицето е много красива. Heart Eyes

Иксан направо посърна като видя интусиазма на Намък към Сухейля.Нямал нищо към нея,ама тия приказки да ходи да ги говори на някой друг. ooooh!

# 27
  • Мнения: 1 056
Добър ден и от мен! В анкетата гласувах с опцията, че може да е отишъл и по работа. Аз не съм ревнива и не започвам веднага да се съмнявам. Но ако съм в положението на Дефне, бих постъпила по същия начин, тъй като не обичам скандалите. А и един мъж като е тръгнал да изневерява, един път ще го спреш, след това пак ще си намери повод. В такъв случай по-добре развод. Какъв е човек си проличава именно в трудните моменти. Видя се Керим какъв е. Аси и Демир и двамата са горди и не умеят да се извиняват. Нериман беше много забавна с ботушите. Simple Smile А Сухейля какви амбиции имала - тя да е собственик на чифлика на Ихсан. Тая жена е доста отмъстителна въпреки всичко. Добре, че Демир не й се връзва вече толкова. Ихсан продължава да ревнува Сюхейля - нямам думи.

# 28
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
как само каза на приятелката на Дефне и Аси / не и запомних името/



Кюфте

# 29
  • Мнения: 13
Винаги някъде се появява някой самотен човечец който да е на терсене както се казва, включва не за да се приобщи, а за да се освободи от злобата си, поне аз така тълкувам такива включвания, важно е да не се обръща внимание....Тук сме да коментираме сериалчето и да се забавляваме покрай него нали така

А Морганче Нериманката е терца голяма, аз нея съм я признала, как спокойно каза на Дефне, че Керим е прав за нея, че все по фустата й ходи, и какви съвети и даваше само....Опасна е.А с тези ботуши ме разби просто, даже и на конкуренцията ги предложи

Общи условия

Активация на акаунт