Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Кафенце от ранобудните



ани, блазе Ви  Laughing
Ние вчера бяхме цял ден на къщата. Беше някакво лято направо, Рали добре поигра на въздх. На мен свекитата малко ми опънаха нервите, ама аз съм си виновна като им се връзвам... има някакви изгледи на пролет да можем да си го ползваме, ама да видим, че всичко  на мъжа ми чака.
Рали нещо не ме остави да спя тази нощ, не знам как станах толкова рано  ooooh!

# 31
  • Мнения: 919
Добро утро мили момичета,
taigi ти на това, ако му викаш ранно ставане, какво ще кажеш за 5.45  Laughing Затова пък вчера станах в 12 Mr. Green

Ние вчера бихме на Вероника ваксина против варицела. Притеснявах се да няма някакви последствия - нямаше нищо, все едно не сме я били.
За разлика от вас Тайги, ние не ходихме никъде независимо, че времето беше разкошно. Седяхме си у дома. Цяла седмица като съм по улиците и така копнея да си остана през уикенда в къщи Hugмного ми е хубаво. Днес съм поканила приятелки на кафе  (отново у дома) и това ще ни е забавата.
Поздрави на всички

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 4 421
Ехо, ние се позавърнахме - Габриел се нахрани обилно и заспа доволен в леглото си. Каза, че този хотел много ще му липсва  Mr. Green На нас също, но едва ли скоро пак ще отидем  Money Ivy, Alex, Парк-хотел Пирин е (Шарлопов), но използвахме Смарт точки и доплащане, иначе абсурд да дам толкова пари, колкото струва нощувката там  Mr. Green Вярно, че даже и мен ме впечатли, пък аз трудничко се впечатлявам (нали съм в бранша) - много зеленина навсякъде, алеи, басейни, детски площадки, Спа-център, ресторанти и въпросното детско клубче - абе пълен релакс. Просто не е залагано на множество стаи, а на facilities  Peace Такава екзотична зеленина много трудно се поддържа, а там е навсякъде  ooooh!
GALLче, с храната се справих Wink Само един обяд сбърках, но грешката беше бързо поправена  Sick Mr. Green

Обче в къщи си е най-хубаво - въпреки, че по цяла седмица съм си у нас, последните няколко уикенда все ходя някъде и ми писна  Crossing Arms Ние пак ще се гледаме с Габриел и тази седмица, защото сополът не е минал. Ще трябва май по-сериозни мерки да взема - сега от дъжд на вятър му слагам капки (точно 2 пъти тази седмица  Embarassed)

# 33
  • Мнения: 3 595
сним-ки   сним-ки   сним-ки
 newsm18 newsm18 newsm18

то ясно, че няма да се ходи, поне да изплакнем очите  Laughing

# 34
  • Мнения: 919


Добро утро мили момичета!
Пожелавам на всички здрава и успешна седмица  Hug
Моля се Дани да се включи и да каже, че вече няма за какво да се тревожи  Praynig
Целувки на всички  Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 1 599
Добро утро!
Поли, мерси за кафенцето! И аз чакам Дани всеки ден да се появи с добри новини!  Hug
Аник, и аз искам снимки. може лятото като си дойдем с Ади да пробваме този Сандански, може по женски с деца даже да се организираме  Mr. Green А да ти кажа, че оня ден като питах отново какво иска д аму донесе двдо Коледа, Ади каза - шоколад и бисквитка  Joy  Joy  Joy Тикъм това ли се целиш?

А сега се сещам( а май и Роси беше писала) - НЯМА ЛИ ДА ИМА КОЛЕДНО ДЕТСКО СЪБИРАНЕ! ХАЙДЕ ДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
При мен дядо Коледа дойде по-рано!  Flutter Имам си фотоапарат Nikon D90! Много съм доволна, само където трябва доста да почета и понауча. Мъжо каза, че си имам занимавка за 1-2 години напред  Joy Мисля и Деската да помага  Heart Eyes
А тук се почнаха с намаленията и захладня(а аз се сдобих със страхотно яке и жилетка) Crossing Arms Но съм решила да не се захласвам тази година спокупките де. Деска, чантата ще има ли намаление?

# 36
  • Мнения: 919
Марис, миличка уточни какво влагаш в думата захладня  Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 1 599
Марис, миличка уточни какво влагаш в думата захладня  Joy Joy Joy
Ха, ха  Joy Първо вече не е нужно да включваме климатиците. Второ подухва хладен вятър,имаме си облаци (вчера аха да завали Laughing) и даже като залезе слънцето може да ти е студенко по без ръкав. И темперетувите не надвишават 29 градуса през деня. Даже ей сега е окло 23. Това как звучи  Joy

# 38
  • Мнения: 358
Марис, това звучи зимно  LaughingНоси си жилетките  hahaha
Между другото, и аз смених костюмите на работа с жилетки и меки пуловерчета. Първо имахме проблем с парното, после се оправи, но така ми е и по-удобно  Peace
Аник, звучиш като една съвсем домашна мама, а Габи май все на път и на работата ти порасна  Grinning
За Сандански съм чувала, че женските партита с децата  били традиция, явно е някакъв разкош...
Хубав ден и от мен !

# 39
  • Мнения: 207
Добро утро и от мен!

И аз се надявам Дани да се включи, но тя каза, че няма да се включва 2-3 седмици. Дано всичко да е наред с бебето  Praynig

Роси, с колата минах покрай теб - затова не се обадих, защото не знаех, ако бибитна, да не би Добри да спи и да го събудя Hug Хареса ли нещо в Марсел?

Аз вече се сдобих с Том и Джери и да се надяваме, че съм приключила с подаръците за децата.  Wink

Да ви кажа Ивана какво щяла да работи, като я питам вчера - "Нещо розово"  Joy и на въпроса "Какво е това розово?", "Е как какво, ще ставам човек"  Joy  Joy

Марис - какъв е този студ при вас  hahaha

Лека седмица от мен!  Hug

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!

Поли, поста ми е от 8.30, ама се бях излюпила в 6.30. Има си и положиелна страна де - допълнително време само за мен  Peace
Анджи, Рали като я питам каква щяла да стане, отговорът е "майка"  ooooh!
Ани, какво по-хубаво от това, след цяля седмица в къщи да се поразвееш събота и неделя... Ние бяхме на къщата и двата дни и въпреки че като цяло само се подмотвам там ми беше екстра.
Марис, ще чакаме фотографски шедьоври от катарско вече  Sunglasses и внимавай да не настинеш на тоя студ  Mr. Green
Рали си е поръчала розово пони за Коледа, колкото кукла, не е много голямо, че не остана място за нас в къщи  ooooh! С нея вече си свикнахме да се гледаме в къщи, ще ми липсва това като тръгна на работа.  newsm78
Малко снимки от полянката http://www.facebook.com/album.php?aid=2042411&id=1422366967& … amp;id=1422366967

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 11:09 от taigi

# 41
  • Мнения: 5 393
. И темперетувите не надвишават 29 градуса през деня. Даже ей сега е окло 23. Това как звучи  Joy

Това звучи като мойто място за живеене.   Laughing  Аз започнах вече със зимното треперене, дано коронките ми издържат и тази зима Mr. Green Joy
Честито фото, Марис, със здраве да го ползваш Grinning

Тайги- добави ме към приятелите, моля  Flutter

Вчера времето беше страхотно, щом и на мен не ми беше студено. Ходихме за риба, нищо не хванахме, но беше весело.Иво се измори доста и заспа в 8:30 Laughing

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 4 421
Оф, писах, заби ми компа и мно'о мразя така  #Cussing out
Качих малко снимки във Фейсбук Винаги влачим камера и фотоапарат, а не снимаме, големи фотографи сме  Embarassed
Марис, лятото там ще е мор, но на теб може и хладничко да ти се стори  Mr. Green Иначе аз го предпочитам пред море  Peace Кажи ми как сте след ваденето на третата сливица, че обещах на едни майки от другата отчетна да питам  Peace Честит фотоапарат - чакаме снимки сега Wink
Angie, Ивана е умница  Hug
taigi, не можеш ли от къщи да работиш??? А на Рали ще и е по-забавно в градината. Тя много рисува и пише  Shocked ooooh!
Svetlili, вярно, че голям домошар съм станала, но това е в очакване да ми мине всичко и да ми поникнат криле, макар и с голям корем. Само дано дочакам този момент  Praynig Praynig Praynig

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
ani, страхотни снимки  Heart Eyes като гледам сама ще си отслабвам лятото  Laughing

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 4 421
ani, страхотни снимки  Heart Eyes като гледам сама ще си отслабвам лятото  Laughing

Е аз не съм се показала в цялата си прелест...умишлено - аз не мога да се понасям, камо ли да се показвам. Мъж ми все иска да ме снима, много съм била хубава  #Cussing out #2gunfire Да се видя и на снимка на какво приличам  Sick Абе не ми е хубаво - плюя, имам постоянен горчив вкус, каквото и да хапна, в стомахът ми е постоянна топка... как да се направя да изглеждам добре  Cry Миенето на зъби продължава да ми е голяма мъка  Sick Ако не ми мине до края, ще съм най-мрънкащата и черногледа бременна, която познавате  Embarassed
Днес си харесах 2 чифта дънки за бременни от и-бей. Нали се разминават сезоните, имам само летни дрехи за по-големите обеми. Дано ми стават и ми се оправи малко настроението с тях. Толкова се навивах преди да забременея, че ще се наслаждавам на всеки един миг, няма да се притеснявам от килограми и т.н., мислех, че този път няма да ми е лошо, а то по-зле даже...
Май не трябва да пиша в късна доба, че много депресантско. Ама и сън не ме хваща още от сега  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт