Отговори
# 15
  • Мнения: 1 410
Момичета ,аз само тихичко ще ви следя.Няма да ви се бъркам ...имам какво да науча от вас ...

Сиско, Hug

# 16
  • Мнения: 972
Момичета ,аз само тихичко ще ви следя.Няма да ви се бъркам ...имам какво да науча от вас ...

Сиско, Hug

Татянооооооооооо, ти какво пра`йш тука... #Cussing out
Брей,човек не мож сА скри от вас ей! Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 428
Здравейте милички!Честита ни нова темичка!Весе, благодаря ти, целувки от мен!  love001
Миленка, какви са тия настроения от теб.  ThinkingМного неочаквано, при положение че от теб блика само позитивизъм и добро настроение!Знаеш много добре, че на децата всичко ще им мине, колкото до страха, отдавна сме му надвили, а сълзите? ами сълзите трябва да ги има, когато човек си поплаче, просто му олеква! Hug
Коледното парти съм сигурна че ще го има, просто считам че е още малко раничко! Laughing
Татянка-бърборанка, разрешаваме ти да ни четеш, но ти забраняваме!!!!!!!! да ставаш част от нас!!!!!!!!!
Хули ако трябва ще сритаме и задници!!!!!! Joy

# 18
  • Мнения: 972
Момичета,само искам да ви представя Татянка-бърборанка.
Тя е прекрасна майка на четири дечица!  bouquet
Ако я видите само няма да повярвате,защото прилича на двадесетгодишна девойка-сладка,красива и нежна...и не само на лице,ами и на душа го докарва... Въобще-жена и приятелка мечта!  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 567
Коледното парти съм сигурна че ще го има, просто считам че е още малко раничко!

ааааа,  smile3518 smile3518, ако има такова аз няма да мога да дойда....
ноооо пък си запазвам правото, средващия път, когато се весна в София...да има срещичка...

Миленке,  box шЪ тЪ сритвам и аз, да зна'йш...шъ тъ магериме Хули с гьостерица, Маргич и аз с шутове.... Joy Joy Joy Joy Joy

Татянче, 4 деца, супер... кеф... много обичам децата... бих искала и аз поне още едно...ама... Confused Confused

# 20
  • у нас - на брега на морето
  • Мнения: 294
Весе, браво на теб! smile3501 smile3501 smile3501 Кога успя да я натвориш тази тема?! Имам една молба, ако може да прибавите на 1-ва стр. и координатите на доц. Христова / за хистологията /. Сериозно обмислям да отида в София през декември след лъчето, да си повторя изследванията при нея.
Миленче, сега ти е депресирано от притесненията около децата, но не бива да се оставяш да те обсеби, най-малкото, защото трябва да си силна и полезна за децата си! Пусни си силно хубава музичка, да ти се изпълни душата и дори си попей с пълно гърло. Аз от 7 месеца искам да отида в гората и без притеснение да повикам с пълно гърло, но все не сме намерили време. Sad
Сега ще се опитам да кача една снимка, да пробвам дали съм запомнила, как става.

# 21
  • Мнения: 1 567
една молба, ако може да прибавите на 1-ва стр. и координатите на доц. Христова / за хистологията /. Сериозно обмислям да отида в София през декември след лъчето, да си повторя изследванията при нея.

Дайте ги...данните... хм, ще се опитам да ги намеря...Малкото й име как е...

# 22
  • Мнения: 708
София - Съдебна медицина /цитологична лаборатория/
Доц. Светлана Христова
тел: 02/9230831 ; 02/9230832

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 199
  HugМай ми е малко алкохола и купоните Joy
[/quote]
 Миленка, това много ме и хареса, какво чакаш наваксвай!

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 199
veselinap, искам да те поздравя. Много точно и ясно е всичко. Само ще си позволя да сложеш линка на Онкологията в Пловдив. Там има много добри специалисти. Аз съм оперирана там , и ако мога да помогна с нещо съм насреща.
Хули, това което си написала, че с рака сме се справили и нищо не може да ни се опре ми е любимо. Всеки път, когато имам някаква трудност си го казвам по 100 пъти.
 
Лека вечер момичета.

# 25
  • Мнения: 1 567
Само ще си позволя да сложеш линка на Онкологията в Пловдив.

дай го де... аз до сега се рових и не можах да го открия   Embarassed сраам Mr. Green

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Ето http://www.onkoplov.com/?menu=home&submenu=submenu_home
Мога  и някой телефон  да напиша, ако искате.

# 27
  • Мнения: 430
   Утро момичета!Сънувах, че съм тръгнала "по коса" вече , а съм само на 1см  EmbarassedКажете някоя рецепта за бърз разтеж на косата ?!

# 28
  • Мнения: 1 567
   Утро момичета!Сънувах, че съм тръгнала "по коса" вече , а съм само на 1см  EmbarassedКажете някоя рецепта за бърз разтеж на косата ?!

1. Отвара от корени на коприва. Втъркваш в корените на косата .... Стой колкото може повече...
2. Преди да се изкъпеш си втъркай в корените на косата зехтин... стой поне два часа...
3. Купи си си хининова вода от аптеката. Аз с такъв спрей пръскам малката. Мерак за дълга коса ,а. а нейната расте ,много бавно...
(имам сума ти книги за билколечение, билки, на Димков... подсети ме пак, за да потърся и там...)

Отивам да се разправям в банката  ooooh! ooooh! ooooh!, после до нашата онкология, до моята здравна каса (всичко това трябва да вместя в час и половина - толкова отпуска си взех Crossing Arms)  и след това на тръстиката...Купон и веселба... Mr. Green

# 29
  • Мнения: 972
Веси, ако можеш прибави и това... Може да е полезно на хората от благоевградски регион...
http://odozs.blgmun.com/

Пясъче, нали си спомняш моята коса каква беше,когато се видяхме... ooooh! Но това не ми пречеше да си ходя по коса... hahaha
Така че,давай смело... В началото ще те гледат странно,но нали знаеш-всяко чудо за три дни... Wink

Общи условия

Активация на акаунт