Хотели, в които допускат домашни любимци

  • 99 658
  • 252
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 11 116
Трябва да има ваксина против бяс, чип и международен паспорт за да пътува в ЕС. За другите държави има други изисквания.

# 151
  • Мнения: 1
В Дом Станкови -Черноморец,се допускат  домашни любимци,когато се наеме апартамента от 2 спални,2 бани,хол и кухня.През юни може да се наеме и част от апартамента,т.е.не се заплаща целия апартамент. Такса няма за домашния любимец.http://domstankovi.dir.bg

Цени:юни-40лв за целия апартамент,ако сте  само 2-3ма души по договаряне.През юли и август цената е 70-80лв на ден за целия апартамент.
 0888 913481 gaia_65@abv.bg Grinning

# 152
  • Мнения: 555
Трябва да има ваксина против бяс, чип и международен паспорт за да пътува в ЕС. За другите държави има други изисквания.

Доколкото знам трябва да има и печат, че е обезпаразитено вътрешно и външно  Peace
Поне на мен вета така ми е казвал  newsm78

# 153
  • Мнения: 259
Трябва да има ваксина против бяс, чип и международен паспорт за да пътува в ЕС. За другите държави има други изисквания.

Доколкото знам трябва да има и печат, че е обезпаразитено вътрешно и външно  Peace
Поне на мен вета така ми е казвал  newsm78
И ние нямаме чип и  докато може да се отлага нямам намерение да сложа,на Златоградската граница с Гърция се преминава без проблем,даже не ни искат и паспорта обикновено , но наши познати наскоро нямали ваксината за бяс и ги бяха върнали.

# 154
  • София
  • Мнения: 11 116
Моето куче е преминавало границата с Гърция н-пъти и никога
не са проверявали паспорта, но не бих рискувала нещо да не е
наред и да се наложи да се връщам...

Какъв ви е проблема с чипа ?!

# 155
  • Мнения: 259
Моето куче е преминавало границата с Гърция н-пъти и никога
не са проверявали паспорта, но не бих рискувала нещо да не е
наред и да се наложи да се връщам...

Какъв ви е проблема с чипа ?!
Чуждо тяло,макар и с минимални размери,но все пак си е чуждо тяло в организма . Не знам дали сте чели ,но има доста статии за кучета образували туморна тъкан около чипа .На нашия от една инжекция му става тумба на гърба ,камо ли да има нещо вкарано под кожата постоянно . Та както казах имам ли как да не е с чип , няма да му сложа никога.

# 156
  • София
  • Мнения: 11 116
Нито съм чувала, нито съм чела за подобна глупост.
Чуждо тяло вероятно имаш и ти, пломба на някой зъб примерно...
Стига с тези конспирации.  Wink

# 157
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Чипът се слага подкожно, така че не е съвсем вътре в тялото. Голям е колкото оризово зърно. И предишното, и сегашното ми куче имат/ха такива и нямат/ха никакви тумори по тялото.

Преди време с мъжът ми намерихме много породисто куче, избягало при преместване на дома . Върнахме го на собственика след като ни каза номера на чипа и той съвпадна с този на животното.

# 158
  • Мнения: 259
Чипът се слага подкожно, така че не е съвсем вътре в тялото. Голям е колкото оризово зърно. И предишното, и сегашното ми куче имат/ха такива и нямат/ха никакви тумори по тялото.

Преди време с мъжът ми намерихме много породисто куче, избягало при преместване на дома . Върнахме го на собственика след като ни каза номера на чипа и той съвпадна с този на животното.
Мисля,че доста се отклонихме от темата,още по-малко тук е мястото да се спори,но както казах и в горния си пост кучето ми е супер чувствително към подкожните инжекции ,камо ли към чуждо тяло което щом е под кожата значи е съвсем в тялото му (достатъчно добре съм осведомена за това какво представлява чипът и какво може да предизвика,както и не съм казала : "Всяко куче образува тумор") . А относно изгубването съм си направила труда да му направя пластина на кайшката с името и телефона ми и не си позволявам глупостта да го пускам без повод. Моля не ме репликирайте повече по тази тема ,ако някой иска да продължим спора може да ми пише на лично за да не занимаваме хората и разодняваме темата .

# 159
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Комплекс Елени - приемат кучета и се доплаща 10 лв на ден.

# 160
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
... Моля не ме репликирайте повече по тази тема ,ако някой иска да продължим спора може да ми пише на лично за да не занимаваме хората и разодняваме темата .

Съгласна съм, че оспамихме темата, което, всъщност, вие и още една потребителка започнахте. Само ще си позволя да отбележа, че не ви репликирам /когато го правя отбелязвам с цитат за кого и кой пост се отнася/, а споделям своето мнение по въпрос, който, повтарям, вие започнахте.

Нека се върнем на първоначалната тема. Peace 

# 161
  • София
  • Мнения: 11 116
Аз не споря, а отговорих на въпроса, не сме ли чували ...
и т.н. за вредата от чипа.

Ако кучето няма чип рискувате да ви върнат от границата,
аз не бих рискувала, но всеки да си преценява.

# 162
  • София
  • Мнения: 11 989
Елпида Спа в Серес
Вила Екатерина във Вакарел
И на двете места казаха, че пускат с йоркита, не знам дали ще са съгласни за големи кучета.
В хотела в Серес настаняват хората с кучета на първия етаж. От стаята се излиза директно на поляната. Предлагат и кучешки къщички пред вратата към въпросната поляна.

# 163
  • София
  • Мнения: 577
Оферти за южното черноморие за хотел, близо до плажа?

# 164
  • Мнения: 69
Благодаря Ви за информацията  Hugи съжалявам че дадох старт на такъв глупав спор  Sad Всеки сам решава как да постъпи с домашния си любимец та дори решението да е глупаво за други.  tsveti4kaaa аз също ще отлатам доколкото мога слагането на чип наречете ме старомодна или както там решите но тои ми е толкова миличък че немого да му причиня това

Общи условия

Активация на акаунт