Хотели, в които допускат домашни любимци

  • 99 555
  • 252
  •   1
Отговори
# 120
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Благодаря за всички предложения, но аз се ориентирах към нискобюджетна почивка, все пак ако някой се интересува в Китен х-л Атлиман клуб приемат кучета.

# 121
  • Мнения: 3
Ако някой търси нискобюджетна почивка на море, ви препоръчвам къща за гости - Частен дом Романтика Поморие. Приемат домашни любимци, включително и големи кучета - без доплащане
https://www.facebook.com/ApartamentPodNaemPomorieDomRomantika
Много приятно място. Няма да съжалявате

# 122
  • Мнения: 3
Моля ако някой знае изпитано място за почивка с дребно четириного да помага - интересува ме конкретно почивка на море, но имам няколко изисквания, заради които все още не съм си резервирала почивката, а те са: да приемат кучета!!!, ако е по голям курорт да е близо до плажа, ако е малък не е проблем и с кола да ходим на плаж, да е чисто!, да е апартамент по възможност с обурудвана кухня. Всички които харесах и питах все ударих на камък, най вече заради кучето. Ако някой има конкретно място което е посещавал, моля нека да сподели.

https://www.facebook.com/ApartamentPodNaemPomorieDomRomantika имат кухня в апартамента, а отделно има и лятна кухня на двора. Няма да имате проблем кучето.

# 123
  • София
  • Мнения: 176
В момента сме отседнали в хотел Алексиоу на Олимпийската ривиера. С удоволствие ни приеха с кучето, без допълнително заплащане. На плажа нямаме проблеми заради нея, някои от по-възрастните гърци ни гледат леко на криво, но останалите даже идват да я погалят. Хотела го намерих чрез колективните оферти.

# 124
  • София
  • Мнения: 1 675
Били сме с кучето в хотел Грийн вилидж в рибарица, много любезни бяха Simple Smile
Били сме с нея и на Цигов Чарк в хотел Лидия, настаниха ни в студио, прекарахме страхотно.

Иначе сме с кокерка на 3 години и последния път малко се изложи в стаята в хотела, като излязохме започна да скимти и ние я взимахме навсякъде с нас, за да не притеснява почиващите в хотела, за това сега се чудим дали да я вземем на морето, от хотела (Ариана, Китен) до колкото разбрах нямат против домашните любимци. Разбирам я, ново и е и непознато, за нея излизането ни е изоставяне, но и склоняването ни да я вземем с нас ще я научи да вие, за да се връщаме.
В къщи нямаме такива проблеми. Та сега сме в дилема.

# 125
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
ТУК почивахме миналия месец с кучето. Никакви проблеми, даже хазяите много й се радваха и постоянно ходеше при тях да я галят Heart Eyes.

# 126
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Mного хубава и полезна тема!!!

Ние отскоро сме с куче, но май месец бяхме в Сандански - хотел "Анели".
Хотела не е кой знае какво, но приемат кученца.
Само незнам дали важи за малки кучета или може и по-големи....Защото, когато звъннахме ни попитаха дали кученцето е малко...  newsm78
Нашия мини шпиц, тогава беше на 4 месеца, такса не ни взеха. Доволни сме   bouquet

# 127
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Били сме с кучето в хотел Грийн вилидж в рибарица, много любезни бяха Simple Smile
Били сме с нея и на Цигов Чарк в хотел Лидия, настаниха ни в студио, прекарахме страхотно.

Иначе сме с кокерка на 3 години и последния път малко се изложи в стаята в хотела, като излязохме започна да скимти и ние я взимахме навсякъде с нас, за да не притеснява почиващите в хотела, за това сега се чудим дали да я вземем на морето, от хотела (Ариана, Китен) до колкото разбрах нямат против домашните любимци. Разбирам я, ново и е и непознато, за нея излизането ни е изоставяне, но и склоняването ни да я вземем с нас ще я научи да вие, за да се връщаме.
В къщи нямаме такива проблеми. Та сега сме в дилема.

Имайте в предвид ако сте избрали Китен за почивка че и на двата плажа има табели че не се допускат кучета, на нас ни направиха забележка, но добре че моята си е дребна и кротка, слагах я в плажната чанта и после  под чадъра не мърда. Mr. Green

# 128
  • Мнения: 472
http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=13218&preview=1
Тук бяхме за втори път/много е подходящо за кучета/, а в къщичката до нас имаше семейство с 2 кучета, котка и нещо като мишка /не му запомних породата/  Shocked, така че наистина приемат всякакви домашни любимци .

# 129
  • София
  • Мнения: 293
Знае ли някой в Баня дали има хотел, в който да разрешават с домашен любимец.

# 130
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Знае ли някой в Баня дали има хотел, в който да разрешават с домашен любимец.

За коя Баня става въпрос? Ако е тази до Банско, тук сме отсядали с косматката:

http://www.penbro.com/bg/

# 131
  • София
  • Мнения: 577
Знае ли някой в Баня дали има хотел, в който да разрешават с домашен любимец.

Да, в хотел Св. Никола.

Някой с актуална информация за Банско? Ще ми се да покарам ски, след като все пак падна сняг, но с кучо.

# 132
  • Мнения: 3
 за Банско  с Баня с куче може да се отседне в  GREEN PEACE  Peace

# 133
  • Мнения: 42
  Разрешават с кучета в хотел Сънрайс в Приморско  Peace. Взехме стая на партера към която има оградено дворче / много е малко/, доплатихме 10 лв за целия престой . На плажа е забранено за кучета и ползвахме басейна към хотела.

# 134
  • Мнения: 6 294
Интерсува ме на централния плаж на Обзор около хотел Лука Хелиос бийч дали е разрешено за кучета. Ходила съм поне 5 пъти на море на Обозор, но без куче и не ми е направило впечатление дали има някакви забранителни табели. Тъй като сънът ми ще ходи там през август с прятелката си и исат да си вземат и нейното куче, което е Чихуахуа.  Разбира се, че първо ще търсим и място за нястаняване, където ще разрешат и настяняване на кучето.

Общи условия

Активация на акаунт