Милен Цветков и Лора

  • 965
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
Здравейте.
Търсих дали има подобна тема,но не открих.Щом се обсъжда Бареков,дайте да поговорим и за пряката конкуренция-Милен и Лора. Mr. Green
Да ви кажа,до едно време Миленчо ми беше симпатичен.Вярно,дразнеше понякога с егоцентризма си и странното си чувство за хумор,но ми беше интересен като водещ.Напоследък обаче наистина прекалява и то най-вече с грубото си отношение към зрителите.Забелязвате ли,че всеки втори разговор завършва с обида от Милен към човека,който се обажда?Наистина вече става доста дразнещо и нагло.Чудя се някой от продуцентите вече няма ли да се сети да му направи забележка?!!!
Колкото до Лорчето..тя поне е по-деликатна,не съм я чула да обижда,пък и търпи критика.Но пък е много..сухичка една такава. Mr. GreenМалко ми бледнее.
Какво мислите вие за Лора и Милен?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 361
Лора и Милен са твърде различни. Поради това би трябвало да се допълват, може би, но нещо не се получава.
Харесвам Лора без Милен. Изобщо не смятам, че е "сухичка". Уважавам я заради начина, по който пое работата си след като остана сама в ефир. Вярно, че трудно се запълва такава "дупка" като Коритаров, но... такъв е животът. С появяването си Милен уби всичко детско у мен. Не знам дали си спомняте колко нагло се държеше, как изобщо не позволяваше на Лора да си отвори устата. Заради него спрях да гледам блока по Нова. Всезнаещ егоцентрик с високо самочувствие, който не уважава мнение, различно от неговото. Едно време ме впечатляваше, но сега вече - не. Изобщо целия блок се разми.

# 2
  • Мнения: 2
 Е,точно заради тези двамата,отдавна спрях да гледам сутрешния блок по Нова.То вярно,че Коритаров е висока топка,но Милен изцяло уби интереса ми към предаването.Много лигав,няма свежа мисъл и особено като загледа безмълвно с овчи поглед Кулезич или Вучков се чудя какво изобщо прави в студиото-плащат му ,за да слуша ли?

# 3
  • Перник
  • Мнения: 396
Откакто Милен се върна като водещ, спрях да гледам предаването. Изключително много ме дразни просташкото му отношение към зрителите, благодарение на които си взима заплатата. Не знам как човек с такова възпитание и поведение, може да има каквито и да било претенции.

# 4
  • Мнения: 2 401
Харесвах Лора преди, с Коритарката. Сега не мога да я позная.  Sick

# 5
  • Мнения: 22 867
С Коритаров беше различно. Сега целият им сутрешен блок е една попара. Отказах се да ги  гледам.

# 6
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Гледах го аз това предаване и все още го гледам, защото не е бъкано с политика и като че ли по ми допадаше от сериозността на Бареков. Но този Милен вече адски много ме дразни и се усещам, че все по-често превключвам на БТВ. Много грубо се отнася със зрителите, много мазен седи на екрана и се има за голям многознайко. Също така винаги съм се питала защо изобщо са го направили този телефон, на който се обаждат зрителите. Който и да се обади - ако не е по темата, го прекъсват и затварят, ако реши да изкаже мнение, по-различно от това на Милен, пак затварят, някой път пък изобщо не слушат зрителя на телефона, а четат във Фейсбук. Изобщо много взеха да се лигавят вече, за мен преминават границата. Като казахте Кулезич, тя пък още повече ме дразни. Май ще си минавам на БТВ...

# 7
  • софия
  • Мнения: 2 140
Много ми е неприятен Милен. NaughtyГруб,арогантен,несериозен
и страшно невъзпитан.Лора я харесвам,но не и в комбинация с Цветков. Naughty

# 8
  • Мнения: 521
Отчайващо. Tired
Нямам търпение Лора да се реши най-сетне, и да направи нещо сама.

# 9
  • Мнения: 508
Много ги харесвам. С удоволствие гледам сутришния блок и си пия кафето с тях Hug

# 10
  • Мнения: 1 426
Много ги харесвам. С удоволствие гледам сутришния блок и си пия кафето с тях Hug
и аз

Общи условия

Активация на акаунт