В нашата ЮЛСКА дружина,мами с коремчета има!(тема 134)

  • 26 581
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз съм ангажирана с правенето на коледни сладки Mr. Green Кой какво си прави, аз си пека меденки и масленки, та ми пращат ушите hahaha Вкъщи мирише на сладкарница, ще ме изселят в най-скоро време!

# 721
  • Мнения: 2 171
Иви, а ти къде се изгуби? Липсваше, да Hug

И на мен ми е криво, че темата не върви. Бях свикнала да изчитам по няколко страници накуп и сега като отворя, виждам само по 1-2 мнения и ми се изпарява желанието да пиша Tired

От днес Алекс е пак на градина. Още е рано да се каже, но ми е толкова тихо и странно, все едно е празна къщата. Бях свикнала с лудницата на две тичащи и крещящи деца и разхвърляни играчки и сега все едно не съм си в нас Rolling Eyes.

Докато пиша, Илия оскъса листата на японската ми роза и ми ги носи да ми ги подарява Joy

# 722
  • Мнения: 479
Привет, дами  Hug

Да се похваля, че Катето вчера ме зарадва, като хареса и хапна добре от вечерята, която бях приготвила - печени крилца с картофи  Grinning Като се храни сама с вилица  Wink
Но пък общо за деня ака 4 пъти, от които 3 обилно, тъй каквото влязло, всичко излязло  Mr. Green

Надявам се болните да оздравяват бързо  Hug

За колата загубихме надежда  Tired Не излезе от никое търсене, не са ни и звънели. Но пък мъжът ми ме убеждава да дадем спестяванията ни за нов дом за друга кола  Confused, които на всичкото отгоре няма да стигнат за такава, каквато той иска и пак ще има заеми или лизинги  ooooh!

# 723
  • Мнения: 192
Белинда, чак на мен ми замириса на меденки!  Crazy Тези дни си мисля как да организирам правенето на меденки с каката. Та се сетих да ви питам, знаете ли рецепта за тесто за меденки, правено в машина за хляб. Иска ми се да сложа продуктите в машината и после само с Али да правим меденки (или курабийки) с формичките от пластелин.  Mr. Green Дуци, в теб ми е надеждата!  Praynig

Астарта, много се радвам, че сте успели да запишете Алекс в градина. Стискам палци бързо да се приобщи и да намери добри приятелчета там.  Hug

Гнидка, съжалявам за колата. Ако сега не сте на квартира, то по-добре да си вземете нова кола. Така по-бързо ще спрете да мислите за старата. Нооо, като я вземете, веднага да я застраховате...  Tired

Днес е тържеството на каката в градинката. За първи път ще види на живо дядо Коледа.  Wink Стискам палци да мине добре, че тя хич не иска да се среща с добрия старец...

А Маги направо ми разказва играта. Залепена е за мен като гербова марка. Само като види, че излизам от хола и започва ужасяващ неспирен рев и после се носим по 15 мин.  Tired  Не можем да я оставим за ден при нашите , защото много плаче. Сега се принуждаваме да я вземем с нас на Априлци за 3 дни за новата година... Аз вече свикнах с мисълта, че ще съм с двете деца и няма да разбера много от купона, но поне се моля да са здрави...

Хубав ден от нас!  Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 682
Здравейте и от мен! Темата наистина замря, но чата - също. Ясно, народът прави меденки и курабийка на поразия Laughing. Тия дни и аз ще се заема с тая задачка. Тамън и Ивето ще включа.
Sa, Ива също е станала много зависима от мен(като се замисля - кога не е била Simple Smile). Весело изкарване на Априлци. Не съм ходила там, но много ми е мерак.
Дочкова, дано при Елица не е нищо сериозно. Пиши как сте.
Гнидка, много кофти това с колата. С тия лизинги не си е работа, ама като няма друг начин..

# 725
  • Мнения: 2 171
Са, Алекс си е в старата градина, в която ходи още от ясла, така че лесно ще се приобщи отново.

Гнид, много кофти с колата. Сигурна съм, че каквото и да решите за купуването на нова кола, ще е правилното решение, защото ще е обмислено Peace

Ще ви разкажа каква беля щях да направя днес. Сложих в паничка вода в микровълновата, да стопля за закуската на Илия. Обаче я пуснах на цяла минута и самата паничка се беше нагорещила. Илия стоеше точно под печката, а аз като хванах паницата си изгорих пръстите и я изпуснах на земята. Не знам как в последния момент си извих ръката и я метнах настрани от Илия. Паницата се счупи, а водата се разплиска, но за една бройка не го изгорих. Като си помисля как щях без малко да му плисна врялата вода върху главата, направо ми призлява ooooh!

# 726
  • Мнения: 69
Аз даже и меденки не правя... Вярвате ли ми, че с тези двамата удома съм полудяла? И ако те са мирни, то баба им ще намери как да ме ядоса...
Докато Сами е на училище чистя и готвя, следобед пишем домашни и го играя рефер или сервитьорка. Баща им се прибира вечер след 7 заради задръстванията... Най-големият ми бонус е да поспя следобед, ако майка ми е на кеф да ги гледа...
Вчера поне 5 пъти съм писала в скайпа и нещо излиза и увисвам посредата.
Ей сега Боян спи и аз закусвам. На практика няма кой знае какво за правене, а все нямам време.  newsm78

# 727
  • Мнения: 367
Ние с децата сме добре.Развали се компа и го ремонтираха.Диска се скапа и се мъчиха да ми вадят снимките(част от тях бяха само там  Tired ) Иначе си починах,четох книжки и се занимавах много с децата.Сериали не се научих да гледам  Joy Колажите са страхотни и ги добавих още вчера.Съжалявам за Лиана и бебчето ѝ  Tired надявам се пак да имам удовлолствието да я впиша на първа страничка  Hug  

# 728
  • Мнения: 427
Ние с Криско сутрин сме сами.Бати си идва от училище в 2ч.а малкия батко с тате в 5ч. от градинката.
Шетаме, newsm79готвим  chef,перем hang и гладим 1ironing сутрин ,после като го нахраня и сложа да спинка довършвам и като си дойде Боби учим. smile3529
Криси се заиграва, но проблема е че много се катери и пада.Днес например два пъти го свалям от кухненската маса.Дръпнал стола и горе.
После те двамата си играят и аз малко си почивам.
Лудницата настъпва вечер при лягане , че всеки иска пръв да е в банята  bath1 и тогава идва ред на таткото.Той помага сутрин и вечер при тези рутинни навид неща.Но умножено всичко по три.... #Crazy
Тази сутрин малко се пооспахме и от бързане сутринта тати ни закара на училище без раница. Joy Joy Joy Joy Joy

Сладките ги пекохме събота.Направо да се спукаш от смях всеки иска да точи и меси ,а другото ми юлче Лъчко даже и да реже,,чото садките били като парстелин,, Laughing

# 729
  • Мнения: 2 070
Доне, вярваме ти!

Ели вече казва - "Ени бъде тата бебе" - че ще е кака на бебе
И идва да ме гушка и да ми целува корема  Laughing

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 252
За неписането - аз постоянно чета, но нещо не всеки път ми идва музата да пиша.

Заради студеното и мокро време сме през повечето време у дома. Излизам с Лора само за кухнята и евентуално някъде на гости, ако ходим.

Да се оплача и аз. Снощи с голям мерак се захванах да готвя (напоследък това е рядкост  Mr. Green). Бутам йенската тенджера в печката, включвам и отивам в другата стая. След половин час поглеждам какво става, печката студена и нищо не се готви.  Shocked Изгоря ми фурната.  #Cussing out Сега и печка ще купуваме, на цялото нямане и харчене около Коледа.  ooooh! Ще ровя из нета да разгледам, ще обиколим през уикенда магазините. Препоръки може ли да ми дадете? Досега бяхме с един уж временен Раховец. То станаха 5 години... Сега искам нещо хубаво да си взема.

# 731
  • Мнения: 69
Иве,
видях Алексчето, нагласена с туту на една фотосесия, която Бухти пусна във Фейсбук. Такива дейности развивате, докато ви няма онлайн, а? Heart Eyes

# 732
  • Мнения: 4 371
Тези дни нямам никакво време за комп. Хвърча нагоре надолу, вчера най-после бях и аз на хомеопатично интервю. Висях 3 часа и нещо в кабинета, а мъжът ми през това време ми пускаше смс-и за синя зона. Излизам и гледам един тъпанар ми паркирал точно до вратата, лист не можеш да вкараш м/у двете коли, влезнах от страничната и гледам листче на предното стъкло #Cussing out Погледнах си дясната гума - скоба. Мъжът ми пускал смси с неверен номер на колата Crossing Arms Висях да чакам да ми свалят скобата, едва ми я свалиха, заради онзи паркиралия почти в/у мен. Ако ми беше паднал самоооо #2gunfire Много нервна бях, а и изморена от 3 часовия разпит. И леко премръзнала, та онзи е щастливец, че не се появи, щеше да има жертви Laughing

Иска ми се да сложа продуктите в машината и после само с Али да правим меденки (или курабийки) с формичките от пластелин.  Mr. Green Дуци, в теб ми е надеждата!  Praynig
Всичко, което се меси слагам в машината. За бисквитите не съм се сетила, ти ми даде идея Mr. Green То не че е кой знае колко сложно да объркаш продуктите, но защо пък да не си улесня живота Crazy

Относно слабото присъствие в темата, съдейки по моето дете е съвсем нормално. Анна не ми дава възможност да седя на компа, сядам само когато спи следобяд и то ако нямам някаква друга работа и евентуално вечер ако имам сили.

# 733
  • София
  • Мнения: 334
Джоли, моите съболезнования.

Да се отчета и аз - остава ми следобеда време да чета, но не и чак да пиша. Добре сме, на Дари й мина болестта още преди седмица някъде, но се случва по малко да покашля още. Ще си я пазя, колкото мога, поне за празниците да е здравичка  Heart Eyes Много бърбори (кога на бебешки, кога истински думи), но и много белици ми прави Simple Smile Не че е кой знае какво, но постоянно търча след нея да чистя и прибирам. Преди седмица, докато оформях питчици от тесто, отвори шкафа под мивката, пипа маркучите на бойлерчето и то протече  Tired За късмет малко след това се прибра мъжът ми и овладя ситуацията. После и пералнята нещо прокапа и подозирам, че пак малката палавница има пръст в цялата работа, но простирах на балкона и не видях какво е станало.

Астарта, много хубави снимки си си сложила в подписа! Вчера и Дарина ми поошмули розата  Crossing Arms

Дуци, а той, като се е вмъкнал така плътно до твоята кола, как не те е одрал, а? Голяма минавка с объркания номер, отделно чакането в студа и глобата Sad

Ха, току-що ми бипна телефонът, превели са ми майчинството Simple Smile
Вчера се видях (случайно в Скай сити) с шефа си, питах го трябвам ли им спешно. Каза ми, че имат нов проект и принципно им трябват хора, но засега няма да ме притесняват. Иначе разчитат на мен и ще ми звъннат, ако все пак се наложи да се включа и аз. Ама дано не скоро  Mr. Green Както и аз казах, дам ли я сега в ясла, половината време ще съм в болнични. Е, няма смисъл така. Отделно, че и не искам още да се разделяме с Дари  Heart Eyes

Деси, твоята "Ени" много ме радва всеки път. И разбира нещо толкова абстрактно, че чакаш бебе, расте в коремчето и тя ще става кака? Опасни са тези деца.
И Ния бях забелязала още преди месец, че отговори на въпроса: "хареса ли ти разходката?". Смешно звучи, така написано, ама всъщност си е сериозно постижение.

Калинке-Малинке, тъкмо сте се отървали от временния Раховец. Вярно, натоварва бюджета, но ще си имаш хубава нова фурна!
Гнид, много неприятно, да ви се бяха обадили поне за откуп  Sad Не знам как точно стоят при вас нещата, но мен не ми се нрави да дам спестяванията за жилище за някаква кола. В кола не се живее все пак. Макар че, ако примерно мъжът ти постоянно ползва автомобил, свързано е с работата, малко по-иначе стоят нещата. И все пак може и по-евтин да се вземе, вместо някакъв скъп и с мнооого екстри. Колите минават и заминават, много бързо се амортизират и с тях много по-често се случват инциденти, в сравнение с едно жилище, примерно. Но вие си знаете кое е най-добре за вас.

Ние сме все още без разрешение за ползване. Бяхме се организирали съседите, оправяха документи, сметки, всичко оправихме и приготвихме и в последния момент, се оказа, че има липсващ документ (нещо по ВиК на строителния обект). И се оказа, че този документ на строителя бил фалшив и бил предаден на прокурор  #Crazy Не ми е ясно защо пък е фалшив, как пък са го разбрали и т.н., знам само, че сега актуването на сградата е въпрос на съвсем неясно бъдеще, а може и никога да не я дооправим  ooooh! Писна ми да ми спира зимата токът по няколко пъти на вечер, да се ограничаваме в консумацията, да си спирам радиатора, за да сготвя вечеря и да се къпя в полунощ, за да не натовари проточния ни бойлер мрежата и да спре бушонът на блока.

Айдееее, олях се да пиша, скоро ще се събуди Дари Simple Smile

# 734
  • Мнения: 2 070
О julie.k, според мен Енито малко разбира, много повече повтаря каквото чуе и имитира. Роботче  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт