Хотелите с еднакви цени за българи и чужденци

  • 1 307
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 392
Слънце, а от кога влиза в сила това изменение, защото аз вчера звъних на 3 хотела в Добрич и все още са с различни цени - не знаят кога ще ги оеднаквят???

# 16
  • Мнения: 2 755
..Българите и чужденците ще плащат еднакви цени в хотелите. Това реши правителството, като одобри промени в Закона за туризма. Изискването е на Евросъюза... Не е нормално за едни и същи условия да се плаща 2-3 пъти по-скъпо, коментира още Рагин....
Защо първо не ни изравнят заплатите с тези на страните от ЕС,а? Не било нормално за едни и също условия да се плаща по 2-3 пъти по-скъпо. А може ли, трудът на българина да бъде 5-6 пъти по-евтин ( в някой случаи и повече ), от този на трудещите се в страните от Евросъюза, пък и не само там? Това може. За тези, които са забравили, какво е положението в България, ще припомня, че средната работна заплата у нас е около 200 Евро. На практика се получава така, че на голяма част от българите, ще бъде невъзможно да се възползват от условията за почивка, които предоставя собствената ни страна. Ами къде да почиваме тогава? Вкъщи. Важното е да идват социално слабите от чужбина, те са приоритет. Българският данъкоплатец кучета го яли.
Ето ви още малко "прясна" информация : "Цените на тока се вдигат с 16-17% от 01.11.2005 г." и "Парното по-скъпо с от 40% до 80% от 01.01.2006г."

Честито на печелившите! На мен обаче ми идва ....  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт