ЮНСКИ юначета. Тема № 96.

  • 17 586
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 136
Кате, егати простотията  #Cussing out  Вече като чуя думата "банка" и ми иде да  Sick  Моите сметки са към Райфайзен и онзи ден буквално ме принудиха да си купувам някакво токен устройство, без което в противен случай няма да мога да извършвам операции он-лайн  #2gunfire  Ами ако нямах излишни пари за такива "екстри"  newsm78

Май всички банки са един дол дренки. Аз съм малко куца в това отношение, Жоро се занимава с регистрации на кредитни карти, Пей Пали и т.н. и добре, че е той. Ако трябваше аз да ги движа тия неща, досега да сме стигнали до просешка тояга  newsm27

# 16
  • София
  • Мнения: 2 658
радвам се, че на някои им стана приятно, че съм писала.  Heart Eyes


# 17
  • Мнения: 69
Петенцеее, остани с нас! Липсваше ми много! Hug

# 18
  • Мнения: 136
Кате, ново инфо по твоя банкерски проблем:

Жоро каза да си пуснеш он-лайн банкиране на кредитната карта, само да си гледаш сметката, без операции. Кодът от Пей Пал ще можеш да го видиш он-лайн, 5 мин. след като си извършила регистрацията. Всъщност кодът се съдържа в "Основание на превода" и пише "xxxxPAYPAL--*EXPUSE 35314369001 GB" (хиксчетата са цифрите на кода). Така с он-лайн банкиране ще можеш да си следиш всяка транзакция в и-бей или в друг подобен сайт, както и извлеченията, ако не ти ги изпращат по пощата. Поне в "Пиреос Банк" е така, а те също са византийци  Peace

Последна редакция: пт, 20 ное 2009, 20:29 от Gydelichkova

# 19
  • Мнения: 69
Гъди, благодаря ти отново!! Аз и това опитах - в момента ПБ имат проблеми с онлайн регистрацията и трябва да подавам някакви документи лично в офиса им, което е малко сложно с близнашка количка. А пък ПейПал са такива загубеняци... Свиха ми сума ти пари покрай тази верификация и накрая ми забраниха картата... Да искаш да пазаруваш и да не ти дават...  newsm78 Аман от глупави правила!  #Cussing out

# 20
  • Мнения: 46
ГМаринова, благодаря за оформлението!
Петя, добре завърнала се! Hug
Кате, моята карта е дебитна - виза електрон, издадена от ДСК. С нея съм регистрирана в ПейПал. Аз имам интернет банкиране и он-лайн си следя всичко. Кода можеш да го видиш след 3-4 бизнес дни, т.е работни дни след като ти са удържали евро и половина. След пет минути няма как да стане. При регистрацията в ПейПал ти пращат мейл, в който пише същото - че след 3-4 бизнес дни ще получиш кода.
И аз по погрешка три пъти дадох по евро и половина и съответно три кода получих, но нямах проблем. И трите ги въведох и после си получих обратно четири евро и половина.
Гъди, а аз ти благодаря за информацията за Дентокинд. Мисля, че има благоприятен ефект Hug

# 21
  • Мнения: 639
Доста се чудих дали да поръчвам и прахчетата, който спомена Гъди.Някой може ли да ми разясни какво точно съдържат тези прахчета?

Съдържат екстракт от лайка 0,002мл в лактозна основа.

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 6
Запис и от мен, момичета!
Привет на Петя и от мен, добре дошла при нас  Hug

# 24
  • Мнения: 69
nana7504, благодаря и на теб за съветите, но от 26-ти окт ги чакам тези кодове. А нямам онлайн банкиране и отидох направо в банката - те ми дадоха въпросния код и се оказа грешен Simple Smile Три пъти ходих до банката и 3-те кода бяха грешни. И затова ме блокираха  Laughing За ДСК чувам само хубави неща, може и при тях да си направя карта, ако сега не се разберем с ПейПал (писах им мейл току що).

Чували ли сте за някакъв спрей за зъбките?

# 25
  • Мнения: 753
Здравейте!

Аз пък си мислех за това:
http://www.martis93.com/component/option,com_virtuemart/page,sho … _id,94/Itemid,42/

На гелчета вяра нямам и не тая надежди Simple Smile

Петя, аз мислех, че само отвръщаш, но ми е много приятно да те  "видя"
 Hug Целувки на децата!

Благодаря за оформлението и за труда да ни е хубаво!

Кажете, имаше ли начин гумираните и силиконови лъжички да се почистят от оранжевите храни?

Аз по два пъти кръстосвам с децата, времето е много приятно, но все не ми стига Sad

Последна редакция: пт, 20 ное 2009, 21:58 от ayas

# 26
  • Мнения: 107
Благодаря Amorevole. Hug

# 27
  • Мнения: 4 988
ayas линка нещо не е в ред Grinning лъжичките ако ги натъркаш с лимон, дали няма да стане?

Петя, пиши, не чети само нелегално Laughing Hug

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Благодаря за темата! Дано да е пълна само с положителни емоции и само засмяни бебчета.
И да ви споделя нещо. Пробвали ли сте да говорите на децата си тихо на ушенце? Ако не - опитайте! Марина се усмихва, каквото и да й кажа. Но аз най вече й казвам: "Мама те обича" и тя като се усмихне и направо се разтапям.  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 269
Кажете, имаше ли начин гумираните и силиконови лъжички да се почистят от оранжевите храни?  аyas за съжаление нищо не помага,най-много се боядисват от храни който съдържат морков и тиква Winkа ако има начин да се почистят то добре по малко разходи Joy

Последна редакция: пт, 20 ное 2009, 22:29 от Senayde9

Общи условия

Активация на акаунт