ПЛЕВЕН - 123

  • 30 447
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Див, днес като съм се загледала в едно каталогче на кукли и не съм те видяла. Сестра ми ми вика, що не поздрави Дивиана? Не съм ви видяла, а можех да се порадвам на пърлежчето.
Валенце, не се поддавай на лошите мисли Hug.
Тъкмо щях да пиша,че Ани Дани трябва да се отчете с торта направена с нещата от поръчката,а то каква била работата Laughing .
Веси,ще ги снимам и ще ти ги покажа.
Още на никой нищо не съм раздала, казвайте как ще ви ги дам.

# 16
  • Мнения: 189
Нади,аз утре сле 10 ще съм в Градската,ако излизате с Мишата се обади.
Валенце,наздраве и от мен.И аз от няколко дена съм се вкиснала вътрешно,но се старая да не позволявам на лошите мисли да ми влияят.Макар че понякога е хубаво да си отпуснеш душата Hug
Мира,ако не се лъжа,сервизът на Димитър Петров поддържа Уирпул,той се намира в една уличка зад Централ,близо до училище "Цв. Спасов".
Атракцийка,прогтвила съм ти нещата,за които говорихме днес,ако излизате пак из центъра ще ги взема. Peace
Мдааа,и аз видях Дивианското пърлежче.Така ми се искаше да го нагушкам Laughing Heart Eyes
АниДани,ти що не се обозначи като си била из центъра-цял ден мерим Главната с някои съфорумки #2gunfire
А Хриси днес от толкова игра,заспала по боди,докато баща й я събличаше за банята.Милата ми тя,бяха страхотна картинка Heart Eyes Blush.А най ме е яд,че от бебе не е заспивала в мен,а баща си заспива и следобед и вечер от време на време Laughing Mr. Green
Силви,днес цял ден щерката прави "зайо-Байо,скок-подскок"....Току се присети,хване ме за ръка и почне да скача,голям смях Joy

# 17
  • Мнения: 22 432
Мерси момичета, днес не успяхме да излезем в града и да видим за сервиз, тъй като телефона който имах и ми даде и валка не отговаря.
Само си мисля да не са се изтарикатили и да ми кажат да им закараме пералнята, че това ще е вече върха. Аз искам да дойде човек на място и да види какво и има.

Валенце, не се вкисвай....някой хора са си просто такива и няма как да ги промениш...

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
 Hug

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 973
Валенце  newsm24!

Дивиана браво на малкия пърлеж  Heart Eyes !

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИМАНА!

# 21
  • Мнения: 2 556
Честит рожден ден на Димана  Simple Smile Да расте здрава и щастлива и все така хубава!! Heart Eyes

Дивианка, браво на бебка Simple Smile Все така да расте и да нямаш грижи с храненето й!

Валенце, да не си се разстроила нещо от роднини? Моля ти се, не прави такива грешки, роднините няма как да променим. Като не може да се разчита на тях - не може и това е. И аз съм се ядосвала с роднини, ама последния път беше преди около 10 години, оттогава поумнях и не си слагам на сърце никакви роднински саги. Всичко ще мине  Hug

# 22
  • Мнения: 1 196
Честит рожден ден   на Димана 

# 23
  • Мнения: 5 026
ЧРД на Димана! Здрава, послушна, щастлива, късметлива!
Весел празник, Грета!   bouquet


Наде, ти каква торта ще врътнеш за утре?  Flutter
Див, браво на Маринката  Heart Eyes
Дикси, ако излизаш, с Мити ли ще си? Че Бужи иска да му покаже фигурките си Бен тен  Crazy

# 24
  • Мнения: 4
Честит рожден ден на Димана,Кирил и Цветелина

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит Рожден ден на  Димана на Грета ГърбО  и на Кирил на desi tanova!
Весел празник и да получат най-хубавите подаръци.

Мира, може да са изключили телефона, защото моя позната преди два дни купи пералня като твоята марка и на телефона, който ти дадох са й отговорили, че могат да дойдат да я свържат с водата след понеделник. Имали много работа.

# 26
  • Мнения: 5 026
А къде се затри Деси Танова  Thinking Да й е жив и здрав Кирил   bouquet

# 27
  • Мнения: 2 136
 Честит рожден ден на  Димана  Кирил Цветелина     bouquet
Нади, виждам че утре и Михаела има рожден ден. Направи ли тортата Simple Smile Тъкмо навреме пристигнаха джаджите.
Аз правя едни палачинки и излизам в градската.

# 28
  • Мнения: 262
Честит РД на Кирил! Да расте здрав и весел!

Ха дано днес се излъже Деси да ни посети.

Благодаря много на всички за пожеланията! И, тъй като не мога да слагам снимки черпя ви с каквото бог форума) дал  Misc Baby Bottle newsm64  party023 Wine Glass beer

# 29
  • Мнения: 1 951

Честит рожден ден на Димана! Да е здрава, весела и послушна! Грета, честит празник на цялото ви семейство!  bouquet

Див, аз не видях пъпки на пърлежа  Thinking Видях обаче каква е буболечка  Heart Eyes

Валенце,  Hug

Атракция, с  Митко ще съм, да. Защо обаче Бен Тен.....защооооооооо? Митко няма нищо от този филм, и сега след срещата с Бужи познай за какво ще се тръшка  Laughing Ще гледам тогава той да вземе нещо, което Бужи още не знае  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт