Стачкуват ли бебите хранени с адапте?

  • 2 072
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ако не стане ще пробвам и съвета на една друга мама да и разбърквам млякото със вода от овесени ядки.

Сакън, недей!  Mr. Green Овесените ядки садържат глутен, който може да е много опасен за бебета под 6 месеца!!! Всъщност за пръв път чувам за такова "лечение" на разстройство...  newsm78

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Зъхи, аз съм чувала и наистина действа. Моя позната така прави формулата на нейното бебе и то ака нормално вече. Друг е въпросът как ще ака без овесените ядки newsm78, имам предвид, че няма постоянно такава вода да ползва,я.
Между другото на кашите с глутен на Слънчо пише, че са за деца над 4 месеца

# 17
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Зъхи, аз съм чувала и наистина действа. Моя позната така прави формулата на нейното бебе и то ака нормално вече. Друг е въпросът как ще ака без овесените ядки newsm78, имам предвид, че няма постоянно такава вода да ползва,я.
Между другото на кашите с глутен на Слънчо пише, че са за деца над 4 месеца

Мани ги кашите на Слънчо!  Twisted Evil Това, което пише за позволена възраст на българските бебешки храни хич не ми е критерий за правилно хранене на детето.  Rolling Eyes Като лежах в Гастро-то с малката за жълтеницата, имаше детенце с цьолиакия. Няма да навлизам в подробности...  Sad

# 18
  • Мнения: 3 356
Ние май се оправихме-папаме на 4-4,30 без да се сърдим по 120 мил.
Исках да запитам за пюретата.Значи започваме захранването с 1 л.,2л. и т.н.
Срока на годност при отваряне колко е?Да не трябва  и аз да се захрамвам с каквото остане smile3504?

Последна редакция: сб, 24 сеп 2005, 07:45 от izabela

# 19
  • Мнения: 1 427
Йоана мина през няколко такива "стачки".В началото се притеснявах,но сега съм спокойна-отминава за няколко дни пак започва да си яде.Така,че не се шашкай Grinning

Общи условия

Активация на акаунт